Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Pół rosyjski, a pół... ukraiński, więc ten tego... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł na chwilę jednak

IMG_20221116_183618.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe zdjęcia bo już późno. Pierwsza 300 przynajmniej w temacie bo może na forum są. 

 

1LR0YHm.jpeg

A6IFkTg.jpeg 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też napiszę. Lepsze zdjęcie tylko mi do koszuli nie pasował ale wziąłem do pracy zobaczyć jak leży :)

 

nqtjPB9.jpg

XqAnyJD.jpg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KKXAur7.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, myślałem dokładnie o tym modelu (i konfiguracji), ale w końcu zamówiłem Hamiltona intramatica chrono, bo "diverów ci u nas dostatek", jak rzekł swego czasu Jagiełło😅 Czujesz komfort noszenia takiej "płaskiej" koperty (po tych wszystkich Twoich chronografach!)?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Kurcze ładny jest, na pasku pewnie też by było nieźle ale ten typ z bransoletą wygląda chyba lepiej.

Na pasku też mu dobrze. Kupiłem pomarańczowy tropic od cw i na pewno będzie gościł na tym zegarku. 

 

2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Marcin, myślałem dokładnie o tym modelu (i konfiguracji), ale w końcu zamówiłem Hamiltona intramatica chrono, bo "diverów ci u nas dostatek", jak rzekł swego czasu Jagiełło😅 Czujesz komfort noszenia takiej "płaskiej" koperty (po tych wszystkich Twoich chronografach!)?

Leszek ja jednak wolę właśnie chrono czy grubsze divery ale ten leży jak przyklejony. Nie czuć zegarka na nadgarstku bo tak jak pisałem w nowych nabytkach jest lekki na moim nadgarstku tylko 159g. Za to leciutki mankament jest mimo dość dużego nadgarstka zapięcie jest długie i nie układa się idealnie. Może też przez to, że ja wolę lekki luz bransolety. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

 

...Za to leciutki mankament jest mimo dość dużego nadgarstka zapięcie jest długie i nie układa się idealnie. Może też przez to, że ja wolę lekki luz bransolety. 

Marcin poka to zapięcie na nadgarstku, może się wyleczę ;)

 

Edyta: Jakiś LOUPE działa teraz? W październiku wiem, że był.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, tommly napisał(-a):

Marcin poka to zapięcie na nadgarstku, może się wyleczę ;)

 

Edyta: Jakiś LOUPE działa teraz? W październiku wiem, że był.

Działa. Na 100 funtów 100LOUPE27

 

Nie wiem czy warto się wyleczyć 😀Piszę obiektywne odczucia bo np. Aquis 2 ma dość krótkie i na pewno wygodniejsze. 

 

9U88hGG.jpeg

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Na pasku też mu dobrze. Kupiłem pomarańczowy tropic od cw i na pewno będzie gościł na tym zegarku. 

 

Leszek ja jednak wolę właśnie chrono czy grubsze divery ale ten leży jak przyklejony. Nie czuć zegarka na nadgarstku bo tak jak pisałem w nowych nabytkach jest lekki na moim nadgarstku tylko 159g. Za to leciutki mankament jest mimo dość dużego nadgarstka zapięcie jest długie i nie układa się idealnie. Może też przez to, że ja wolę lekki luz bransolety. 

Ta nowa klamra rzeczywiście wygląda na długą, ale ma na pewno płynną regulację od spodu, więc tylko kwestia ujęcia lub dodania ogniw z odpowiedniej strony, żebyś miał równo pod nadgarstkiem. Ja też wolę luz, ale często rano zaczynam na kajdanie lekko luźnym, a wieczorem mnie uciska, bo już krążenie nie takie jak za młodu:-) A w Twoim kajdanie regulacja jest banalnie prosta, to duży plus tych bransolet od CW.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Działa. Na 100 funtów 100LOUPE27

 

Nie wiem czy warto się wyleczyć 😀Piszę obiektywne odczucia bo np. Aquis 2 ma dość krótkie i na pewno wygodniejsze. 

 

Podziękował.

 

Łoo Panie, faktycznie jak kajdan 🤣 Poszli po całości.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał(-a):

Ta nowa klamra rzeczywiście wygląda na długą, ale ma na pewno płynną regulację od spodu, więc tylko kwestia ujęcia lub dodania ogniw z odpowiedniej strony, żebyś miał równo pod nadgarstkiem. Ja też wolę luz, ale często rano zaczynam na kajdanie lekko luźnym, a wieczorem mnie uciska, bo już krążenie nie takie jak za młodu:-) A w Twoim kajdanie regulacja jest banalnie prosta, to duży plus tych bransolet od CW.

Pewnie, że banalnie prosta. Tylko jak rozsuniesz maksymalnie to tak to wygląda. 

 

kLv5wV4.jpeg

 

 

 

Ja mam ustawione zapięcie na środku i nie to, że mi jakoś specjalnie przeszkadza ale nie wygląda dobrze i nie będzie wygodnie. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, kornel91 said:

Działa. Na 100 funtów 100LOUPE27

 

Nie wiem czy warto się wyleczyć 😀Piszę obiektywne odczucia bo np. Aquis 2 ma dość krótkie i na pewno wygodniejsze. 

Matko Bosko! Co się temu "klamru" stanęło?! 🤔

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tts napisał(-a):

Matko Bosko! Co się temu "klamru" stanęło?! 🤔

 

 

 

W Twoim jest dużo krótsza?? Czy tam masz jeszcze wydłużanie teleskopem?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, kornel91 said:

W Twoim jest dużo krótsza?? Czy tam masz jeszcze wydłużanie teleskopem?? 

Tak mi się wydaje, choć nie mam jakiegoś gigantycznego nadgarstka. 

Mam dwie bransolety do C60: ze starym logo z wesji MkI i MkIi bez szybkiej mikroregulacji i tą z nowym logiem, która wylądowała w ostatnich MkIi i Mk2.5 z mikroregulacją. W obu zapięcia wydają się mniejsze. 

W ciągu dnia spróbuję je pomierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skutecznie ostudziło to moje zapędy do zakupu, a przynajmniej wersji na bransie.

Czy od starszych ref. Tridenta będzie jakaś pasowała?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, tommly said:

Chyba skutecznie ostudziło to moje zapędy do zakupu, a przynajmniej wersji na bransie.

Czy od starszych ref. Tridenta będzie jakaś pasowała?

Bransa z MkIII nie pasuje do starszych ref C60. Sam się zastanawiałem, bo "quick-release" robi robotę. Z tego co widziałem, CWL nie zapomniał o starszych ref i można kupić do nich nową bransę z pasującymi maskownicami. 

 

Edyta: https://www.christopherward.com/watch-straps/c60-trident-mk2-bracelet---43mm/22-STL-19-SXS-MA.html

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 hours ago, kornel91 said:

W Twoim jest dużo krótsza?? Czy tam masz jeszcze wydłużanie teleskopem?? 

Obiecane zdjęcie zapięcia kajdana Mk2.5

 

20221119_110830.thumb.jpg.6926f20a2629230818129de426c35df9.jpg

 

I na koniec bonus;)

 

20221119_110753.thumb.jpg.d8077cd9eeb9b5fc87964adeec9adc2e.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tts napisał(-a):

Obiecane zdjęcie zapięcia kajdana Mk2.5

 

20221119_110830.thumb.jpg.6926f20a2629230818129de426c35df9.jpg

 

I na koniec bonus;)

 

20221119_110753.thumb.jpg.d8077cd9eeb9b5fc87964adeec9adc2e.jpg

 

To  w tym nowym właśnie zmierzyłem 43mm

6 godzin temu, tommly napisał(-a):

Chyba skutecznie ostudziło to moje zapędy do zakupu, a przynajmniej wersji na bransie.

Czy od starszych ref. Tridenta będzie jakaś pasowała?

Myślę, że mimo to nikogo nie zniechęciłem bo to naprawdę udany model. Mi się podoba bardzo 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minutes ago, kornel91 said:

To  w tym nowym właśnie zmierzyłem 43mm

Myślę, że mimo to nikogo nie zniechęciłem bo to naprawdę udany model. Mi się podoba bardzo 😀

No to nie ma dramatu. Może jwst zwężane i przez to tak wygląda, a może to kwestia zdjęcia. 

Tak czy jak, zakładam, że skoro moja sześćseta była top, to ten jest top na sterydach. Niech się nosi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tts napisał(-a):

No to nie ma dramatu. Może jwst zwężane i przez to tak wygląda, a może to kwestia zdjęcia. 

Tak czy jak, zakładam, że skoro moja sześćseta była top, to ten jest top na sterydach. Niech się nosi! 

Mając trochę diverów to jest w trójce z Orisem AQUIS i Citizenem Gts 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.