Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, clusca napisał(-a):

Nosiłbym, bo to niemint i nieTiffany, coś takiego pośredniego, całkiem ciekawie wyszło 😍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak tak patrzę w necie na próbki koloru Tiffany Blue, to odnoszę wrażenie, że to właśnie jest ten kolor, a Rolex w kolorze Tiffany Blue niestety nie jest Tiffany Blue ;)

BTW, mnie też się podoba, nawet bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2022 o 15:30, clusca napisał(-a):

No właśnie jak tak patrzę w necie na próbki koloru Tiffany Blue, to odnoszę wrażenie, że to właśnie jest ten kolor, a Rolex w kolorze Tiffany Blue niestety nie jest Tiffany Blue ;)

BTW, mnie też się podoba, nawet bardzo :)

W sumie w cenie "normalnej" 63, z kodem już nie jest źle, ale chyba wolałbym najpierw białą 300, choć w sumie sam nie wiem 😜

Ostatnio jakoś nie mam ciśnienia na nowe zakupy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lucerna to chyba dla królików jest... Podejrzanie się ten kolor nazywa😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, tommly napisał(-a):

W sumie w cenie "normalnej" 63, z kodem już nie jest źle, ale chyba wolałbym najpierw białą 300, choć w sumie sam nie wiem 😜

Ostatnio jakoś nie mam ciśnienia na nowe zakupy.

Tomek ja jednak mimo długiego zapięcia bardzo polecam 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny na takiego Krzyśka?🙂

0D824E68-661B-4275-8D05-19B59EDF1B2D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memo88 napisał(-a):

Może ktoś chętny na takiego Krzyśka?🙂

0D824E68-661B-4275-8D05-19B59EDF1B2D.jpeg

Nie sprzedawaj, będziesz żałował 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Nie sprzedawaj, będziesz żałował 😉


Pewnie tak będzie😅 ale chcę dokonać zmian😉

Edytowane przez memo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, zastanawiam się nad kupnem tego modelu (używanego), chciałem Was się poradzić czy to dobry wybór, czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? A może lepiej celować w półkę wyżej dokładając trochę?

 

https://www.christopherward.com/watches/c63-sealander-gmt/C63-39AGM3-S00B1-HBO.html#product-technical-data

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba podoba to się kupuje, przynajmniej pretensje będą tylko do siebie 😁 

A na poważnie to takie szczątkowe informacje podałeś, że nikt raczej nie podejmie się próby doradzenia, ponieważ: brak twoich danych (nadgarstek), twoich potrzeb (do czego będziesz i w jakich sytuacjach planował nosić), no i budżetu na zegarek (link do nowego zegarka a napisałeś, że planujesz nabyć używkę) 😉 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, zastanawiam się nad kupnem tego modelu (używanego), chciałem Was się poradzić czy to dobry wybór, czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? A może lepiej celować w półkę wyżej dokładając trochę?
 
https://www.christopherward.com/watches/c63-sealander-gmt/C63-39AGM3-S00B1-HBO.html#product-technical-data

C63 to świetny i wygodny zegarek. Dzięki małej średnicy nosi się bardzo wygodnie, koperta jest świetnie wyprofilowana. Warto kupić wersję na bransolecie, bo mikroregulacja „w locie” jest bardzo praktyczna a jakość samej bransolety świetna. Zakręcana koronka, WR150, niezła luma, nakładane indeksy, datownik na godz. 6 z tarczą dopasowaną kolorem do tarczy zegarka, szafir. Na dodatek przeszklony dekiel i dobry mechanizm w środku. Jak możesz, to weź wersję GMT, jest droższa, ale bardzo ładna. Generalnie - świetny EDC.
Ja jestem z mojego egzemplarza bardzo zadowolony. Dzisiaj mi towarzyszył w pierwszych świątecznych przygotowaniach:

13340244771b3e388b9282106967fa23.jpg

P.S. Nie wiem co masz na myśli pisząc o celowaniu w „wyższą półkę”. Jeżeli jakiś lepszy/droższy model CW, to rozumiem. Jeżeli inną, bardziej rozpoznawalną i „prestiżową” markę, to odradzam. Żeby marka była jednocześnie i bardziej „prestiżowa” i zegarek na co najmniej takim poziomie wykonania jak CW, to musiałbyś celować wysoko i dużo drożej. Co najmniej coś na poziomie Oris Aquis albo Longines Spirit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


C63 to świetny i wygodny zegarek. Dzięki małej średnicy nosi się bardzo wygodnie, koperta jest świetnie wyprofilowana. Warto kupić wersję na bransolecie, bo mikroregulacja „w locie” jest bardzo praktyczna a jakość samej bransolety świetna. Zakręcana koronka, WR150, niezła luma, nakładane indeksy, datownik na godz. 6 z tarczą dopasowaną kolorem do tarczy zegarka, szafir. Na dodatek przeszklony dekiel i dobry mechanizm w środku. Jak możesz, to weź wersję GMT, jest droższa, ale bardzo ładna. Generalnie - świetny EDC.
Ja jestem z mojego egzemplarza bardzo zadowolony. Dzisiaj mi towarzyszył w pierwszych świątecznych przygotowaniach:

13340244771b3e388b9282106967fa23.jpg

P.S. Nie wiem co masz na myśli pisząc o celowaniu w „wyższą półkę”. Jeżeli jakiś lepszy/droższy model CW, to rozumiem. Jeżeli inną, bardziej rozpoznawalną i „prestiżową” markę, to odradzam. Żeby marka była jednocześnie i bardziej „prestiżowa” i zegarek na co najmniej takim poziomie wykonania jak CW, to musiałbyś celować wysoko i dużo drożej. Co najmniej coś na poziomie Oris Aquis albo Longines Spirit.

Zgadzam się z kolegą mam CW od miesiąca i bardzo dobrze zrobiony zegarek. Nie odstaje od Aquisa. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój CW dostał na święta nowy pasek. Mi się podoba. 45 zł a tyle radości. 

IMG20221221050844.jpg

IMG20221221050836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pelart napisał(-a):

Mój CW dostał na święta nowy pasek. Mi się podoba. 45 zł a tyle radości. 

IMG20221221050844.jpg

IMG20221221050836.jpg

A co to za pasek? Styl i materiał jak paratrooper/MN wygląda, a ma normalną regulację i sprzączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powroty...
Kiedyś, dawno temu i nieprawda, kupiłem takiego nowego, ale wtedy mi nie podszedł i tego samego dnia wylądował na bazarku.
Teraz, zupełnie przez przypadek, trafił do mnie podobny czarnuch i mogę rzec tylko jedno: jak to się gusta potrafią zmienić
 
 
IMG_8599r.thumb.jpg.ff3023bc0fcbe5f630de8f97c05bd6af.jpg
Bo to ładny zegarek jest, a profil koperty jeden z ładniejszych. I do tego ten czar vintage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nowy pasek ;)

 

IMG_8625a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.