Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Krygo napisał(-a):

Dla zaspokojenia mojej ciekawości to DLC czy inna powłoka? Masz go już trochę (strzeliłbym w 3 lata?) jak wygląda po takim czasie?

 

Z tego co pamiętam to czarne jest DLC, a czerwone PVD. Tak mam go już trochę i wygląda praktycznie jak nowy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy tu kogos z Krakowa lub bliskiej okolicy, mającego C63 Sealander (najlepiej na bransolecie)?
Jezeli to mozliwe, chcialbym sprobowac przymierzyc rozmiar przed ew zamowieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Udało się jeszcze komuś kupić taką limitkę? Widzę że na ebay sprzedają z dużą przebitką. Do mnie jedzie sztuka
https://www.christopherward.com/c63-tradetime.html
324096984_3025713201057068_6723866269771447246_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540%26_nc_cat=102%26ccb=1-7%26_nc_sid=5cd70e%26_nc_ohc=wiNJLxrGSzwAX_iV_w9%26_nc_ht=scontent-frt3-2.xx%26oh=00_AfBdWVJ8qRbyDtQQ7xJUnpfSgBqHvPxGn_WXvz0-J25OCQ%26oe=63D63928&key=0ef8f427b2faf2e7cf42861c0de933b0f368f94b0bb50e79a598442152ab7873

Jeśli szukasz „klientów”, to nie tutaj.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tommly napisał(-a):


Jeśli szukasz „klientów”, to nie tutaj.

 

Ty tak do każdego kogo nie znasz czy tylko do wybranych? Nie oceniaj innych swoją miarą.

 

Przy okazji miłe zaskoczenie że nie muszę płacić cła/vatu. Zadzwonił do mnie miły pan z Okęcia i zapytał co tam jest w paczce po czym powiedział że nic nie muszę płacić bo wszystko pokrywa nadawca. To mój pierwszy zakup w tym sklepie i jestem zdziwiony, bo na rachunku wyraźnie jest napisane excluding VAT i liczyłem się że trzeba będzie dopłacić. Tak jest zawsze czy coś się komuś pomyliło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek jest płatnikiem vat w Pl, więc kupując u nich cena na stronie jest końcową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajnie bo zawsze kilka stów zostaje w kieszeni. Gdybym wiedział to bym wziął zegarek na bransolecie, a spodziewając się dopłaty przyzgredziłem i wziąłem najtańszy pasek. Będę musiał się rozejrzeć za jakimś fajnym paskiem hand made :)

Szybko chłopaki działają i już dziś będzie do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie uśmiecham, ja się z Ciebie śmieję. To znaczna różnica. Dyskusja nie ma sensu bo już widzę w jakim kierunku by to poszło. Zresztą nawet nie napisałeś o co konkretnie Ci chodzi, więc...

 

Strzelam, że GMT przypomina Ci Certinę.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ridah napisał(-a):

 

Ty tak do każdego kogo nie znasz czy tylko do wybranych? Nie oceniaj innych swoją miarą.

 

Przy okazji miłe zaskoczenie że nie muszę płacić cła/vatu. Zadzwonił do mnie miły pan z Okęcia i zapytał co tam jest w paczce po czym powiedział że nic nie muszę płacić bo wszystko pokrywa nadawca. To mój pierwszy zakup w tym sklepie i jestem zdziwiony, bo na rachunku wyraźnie jest napisane excluding VAT i liczyłem się że trzeba będzie dopłacić. Tak jest zawsze czy coś się komuś pomyliło?

Nie, nie do każdego, tak zabrzmiał Twój post, przeczytaj go na spokojnie i wyciągnij wnioski.

Ja kupuję zegarki dla własnej przyjemności i takie które mi się podobają, a nie takie na których można uzyskać niezłą przebitkę na zatoce.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł. Na razie leży bo muszę porządny pasek kupić. Fajnie jest mieć świadomość że się ma prawdopodobnie jedyny taki sikor w Polsce :)

Nie pytajcie, nie jest na sprzedaż :)

 

IMG_20230126_152224.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krygo napisał(-a):

Środkowy "white sand" za***isty.

W 100 procentach się zgadzam. Bez daty byłby jeszcze bardziej zajefajny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DawidM86 napisał(-a):

CHW lubi zzynac design. Bardzo ladne, ale cos przypominaja..

 

Mnie przypominają inne ChW. Takie rodzinne podobieństwo

A Tobie w takim razie co przypominają?

 

Mój osobisty faworyt to chyba ten. Tylko ceny trochę poszybowały. Dopłata za bransoletę zamiast paska to okrągłe 200 EUR a dopłata za komplikację GMT to okrągłe 400 EUR.

Niechętnie tak porównuję, ale teraz za jakieś mniej/więcej 400 EUR to można chyba mieć całego, nowego Seiko 5 GMT. Myślę, że za chwilkę ETA, Sellita i pozostali Szwajcarzy będą musieli trochę przecenić swoje mechanizmy z komplikacją GMT, bo w momencie pojawienia się konkurencyjnej, japońskiej opcji ich dopłata za GMT jest trochę z czapy.

 

obraz.png.464e4169784106a0be900f2127241ca0.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Krygo said:

Ja się nie uśmiecham, ja się z Ciebie śmieję. To znaczna różnica. Dyskusja nie ma sensu bo już widzę w jakim kierunku by to poszło. Zresztą nawet nie napisałeś o co konkretnie Ci chodzi, więc...

 

Strzelam, że GMT przypomina Ci Certinę.


Masz racje edukacja nie ma sensu. 
 

Musisz cofnac sie w czasie i zobaczyc ktora firma produkowala takie tarcze. 
 

a wiec teraz ja z Ciebie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwowo tu dzisiaj😀 

Bardzo fajny ten nowy model. "Biały piasek" najfajniejszy. Dziwne, że nie zrobili modelu z brązu z białą tarczą, chyba najbardziej by pasowała.

Jak jest z bransoletami z brązu? To jakiś specjalny stop co nie brudzi ręki, czy jednak brudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad tym brązem, a w zasadzie nad bransoletą i jej funkcjonalnością tzn czy zostawia "tropy"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ridah napisał(-a):

Przyszedł. Na razie leży bo muszę porządny pasek kupić. Fajnie jest mieć świadomość że się ma prawdopodobnie jedyny taki sikor w Polsce :)

Nie pytajcie, nie jest na sprzedaż :)

 

 

Gratuluję, nietuzinkowy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune całkiem spoko, trochę mi wymarzonego BB36 przypomina. Myślałem ostatnio czy Sealandera 36 nie kupić wiosną, teraz chyba bardziej Dune mi się podoba😅 Nie pasuje mi się tylko kolor lumy i wypukłe szkiełko. W sumie daty też mógłby nie mieć. 

Może jednak dozbieram do tego BB😏

 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.