Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Tak leży mój ponad 4 letni samsung active. Nie chciałbym wychodzić wielkością poza niego, bo już on nie mieści się pod każdym mankietem.

20230207_075249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pasek dobrałem do swojego Krzyśka. Jestem zadowolony z tego połączenia ale i tak chodzi mi po głowie bransoleta. Żałuję że nie kupiłem jej od razu z zegarkiem i chcę ją teraz dokupić. W sklepie to jest 200 GBP aktualnie. Moje pytanie to czy jest sens czekać na przecenę czy bransolet nie przeceniają? Mam kod na 10% rabatu tylko.

 

IMG_20230207_101225.thumb.jpg.fa64bf7058187ee61735e871a043a3c7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, ridah said:

Taki pasek dobrałem do swojego Krzyśka. Jestem zadowolony z tego połączenia ale i tak chodzi mi po głowie bransoleta. Żałuję że nie kupiłem jej od razu z zegarkiem i chcę ją teraz dokupić. W sklepie to jest 200 GBP aktualnie. Moje pytanie to czy jest sens czekać na przecenę czy bransolet nie przeceniają? Mam kod na 10% rabatu tylko.

 

 

Raczej nie ma co liczyć na przecenę. To akcesoria. Może jak skończą produkować i będą chcieli się pozbyć, przecena może się zdarzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, RoKoKo napisał(-a):

Tak leży mój ponad 4 letni samsung active. Nie chciałbym wychodzić wielkością poza niego, bo już on nie mieści się pod każdym mankietem.

 

Jeżeli chodzi o mieszczenie się pod mankiet, to 38mm jest minimalnie cieńszy (0,3mm) i ma 2,45 mm mniejszy L2L. Różnica będzie niewielka, ale przy którejś, konkretnej koszuli akurat te milimetry mogą zrobić różnicę. Można też guzik odpruć i przyszyć kilka milimetrów dalej 😉

 

W tym roku na wyprzedaży były bransolety po 120 EUR. Tylko nie wiem, czy aktualny asortyment, czy stare modele. Widziałem dostępne przynajmniej trzy modele.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, tommly said:

Wylądował 🥰 Kolejny Krzysiek odhaczony.

Skoro odhaczony, to nie siadł czy jak? 😎😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tommly napisał(-a):

Wylądował 🥰 Kolejny Krzysiek odhaczony.

 

IMG_8974.jpg

Super, gratulacje 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tts napisał(-a):

Skoro odhaczony, to nie siadł czy jak? 😎😉

Nie no żarcik taki :D Tęskniłem bardzo za C65, jest super i mega wygodny.

Kolor tarczy ma niemal identyczny jak w moim Avengerze (w większości ciemny granat, w słońcu robi się nieco jaśniejszy, ale nie aż tak jak w niebieskiej wersji manualnej).

Koperta chyba identyczna, jak w manualu C65, może jakimiś detalami się różni, nie wiem, nie mam w chwili obecnej drugiego "zawodnika" żeby porównać ;)

Jedyny mały minus, jak dla mnie oczywiście, to brak lume DOT na wkładce bezela w V.

Na duuuży plus mikroregulacja w zapięciu, szybkie teleskopy w bransie, no i wspomniany już kolor tarczy.

 

9 minut temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Super, gratulacje 👍

Dziękuję.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Miszkolc napisał(-a):
Godzinę temu, tommly napisał(-a):
Dziękuję.

Ja też gratuluję i zapytam, kiedy dokładnie zamawiałeś?

Zdjąłem go z OLX-a :)

Praktycznie nówka sztuka.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kozaq00 napisał(-a):

Dotarł i mój 🙂pewnie ogarnęło mnie szczęście początkującego, bo nie musiałem nic potwierdzać, zaświadczać, a zanim się zorientowałem to paczka była już z samego rana po odprawie celnej. Wyglądało to tak, że wczoraj o 5 rano miałem informacje o ty, iż paczka trafiła do Warszawy. Przygotowałem się i zabrałem do pracy lapka ze wszystkim możliwymi screnami potwierdzeń i płatności. O 7 rano zmienił się status na "przesyłka po odprawie celnej". Byłem przekonany, że pewnie przerzucą odprawę do Lublina ( kiedyś miałem taką sytuację). O 11 już przesyłka była gotowa do przekazania podwykonawcy przewoźnika, w gruncie rzeczy również DHL. Wszelkie te statusy sprawdzałem po przez link, który po wysyłce wysłano mi od sklepu christopher ward. Przed chwilą dosłownie go rozpakowałem, jeszcze zimny :D. Dziękuje wszystkim za info i podpowiedzi jak szybko reagować na wiadomości o ewentualnych wyjaśnieniach i opłatach.

Sam zegarek, mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Teraz polećcie jakiś fajny pasek do niego. Może ktoś podjąłby się zrobić cos idealnie pod ten styl ?    

 

EB7ABEB2-934B-48D0-A10D-EA516F7B04FB.jpeg

28C68DC3-724A-48FD-BAA9-B7E2C58B65F1.jpeg

C79C69A5-474C-4C6A-A175-07DD9BCD0A52.jpeg

Gratuluję to przede wszystkim. Świetna decyzja co do bransolety. Bardzo dobrze wygląda. 

 

Mi dużo pasków robi Radek. 

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech dniach leżenia z gorączką Krzychu wraca na nadgarstek 🙂

 

 

DSC_0049~2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję to przede wszystkim. Świetna decyzja co do bransolety. Bardzo dobrze wygląda. 
 
Mi dużo pasków robi Radek. 
 
 
Moje gratulacje, pozytywnie zazdraszczam mogę tylko podpowiedzieć z fluorogumy z canvasem pomarańczowo niebieski.Tutaj akurat pomarańczowo-czarny czeka na zegarek i wakacje.

e897b092b1aad0b666f89e35cb4e82af.jpg&key=c2f3db9f27613f35813a9acce8068906d4f12e022a82d21d49cbdcd2de0281ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po trzech dniach leżenia z gorączką Krzychu wraca na nadgarstek
 
 
243523663_DSC_00492.thumb.JPG.1d6418d8cdfc159e0e5f8495574e4045.JPG
Polubienie to za powrót do zdrowia, pomyśl tylko, dwa lata temu już byłbyś na kwarantannie, lekarza mógłbyś tylko posłuchać przez telefon a jedyne lekarstwo to byłby respirator. Tym bardziej cieszę się, że po 3 dniach już myślisz o zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje. Nie wiem, czy nie ciekawszy od C65 mechanical :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej podoba się, że bezel nie przyćmiewa całego zegarka. Jescze raz gratuluję, i jak będziesz miał możliwość to pokaż go z paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał(-a):

Świetnie się prezentuje. Nie wiem, czy nie ciekawszy od C65 mechanical :)

Też mi się tak wydaje, na pewno jest inny, nakładane indeksy jednak robią robotę, choć nie pogardziłbym też niebieskim manualem do kompletu 😉

2 godziny temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Rzeczywiście świetnie wygląda. Ja nie przepadam za bransoletami ale ten zestaw z kajdanem jest super.

Nie zaprzeczam.

Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

A mi najbardziej podoba się, że bezel nie przyćmiewa całego zegarka. Jescze raz gratuluję, i jak będziesz miał możliwość to pokaż go z paskiem.

Nie przewiduję paska, nie lubię, nie w moim typie :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IsoWuRu.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem sobie że jak mam wydać 200 funajów na samą bransoletę to bardziej mi się kalkuluje wziąć cały zegarek :)

Są jakieś tutoriale jak się skraca tę bransę? Dotychczas miałem takie z wbijanymi pinami a tu są śrubki. Teoretycznie łatwiej a w praktyce śrubka się kręci i nic się nie dzieje.

IMG_20230214_142928.thumb.jpg.b0afbf8a9551784a4044ec954c9069df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ridah napisał(-a):

Policzyłem sobie że jak mam wydać 200 funajów na samą bransoletę to bardziej mi się kalkuluje wziąć cały zegarek :)

Są jakieś tutoriale jak się skraca tę bransę? Dotychczas miałem takie z wbijanymi pinami a tu są śrubki. Teoretycznie łatwiej a w praktyce śrubka się kręci i nic się nie dzieje.

IMG_20230214_142928.thumb.jpg.b0afbf8a9551784a4044ec954c9069df.jpg

Jeżeli z obu stron są śrubki, to musisz kontrować drugim śrubokręcikiem. Może być też zapodany klej, więc najlepiej podgrzać, np. w ciepłej wodzie lub suszarką.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.