Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, tts napisał(-a):

Nie ma marudzenia! Dobrze kupiony nawet za euro. Niech długo służy!

Yes, Sir! Będzie do przymiarki, jak tylko zorganizujemy jakieś "watch-party" (nie mylić z peep show) przed wakacjami😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja juz kiedys to wyrazilem ze CHW idzie ostatnio na latwizne. Troche zagubili swoj design. Stali sie bardziej uniwersalni, co samo w sobie nie jest zle, maja na to klientele. C63 GMT to jeden z najlepszych zegarkow ponizej 1100 funtow.

Z drugiej strony Farer oferuje nie gorsza jakosc (moim zdaniem czasem lepsza), zachowujac swoj styl. Oczywiscie ze nie jest to marka dla wszystkich (jak obecnie CHW), ale rozwoj maja nie mniejszy niz CHW. Osobiscie preferuje mechanizmy ktore oni stosuja czy jest to: La Joux-Perret czy recznie nakrecana Selita. Szczegolnie ze zawsze daja minimum wersje Elabore.

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! Chciałem sobie kupić Warda z ich strony. Ktoś podpowie jak to z podatkami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hejka, chciałbym zapytać czy posiada ktoś model C63 Colchester?

Nie wiem dlaczego ale dopiero zobaczyłem ten zegarek na ich stronie internetowej. Jeżeli się nie mylę to chyba jest w ofercie od roku. Wyglada ciekawie, dwa filmy recenzujące na YT widziałem i się zastanawiam nad kupnem z paskiem jak na zdjęciu.
IMG_8633.thumb.png.a7938afdcd4fa20678a559bde92e1349.png

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Koen said:

Hey! Chciałem sobie kupić Warda z ich strony. Ktoś podpowie jak to z podatkami? 

Cena w koszyku, przed płatnością jest ceną finalną. CWL pokrywa wszystkie koszty dostawy do PL wraz z VAT i cłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tKnco9t.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CKupiony tu na bazarku chwilę temu jako pierwsza sztuka od CW. 

Fajne to to w słońcu😉

Ao głowie chodzi już biała tarcza c60/c63 gmt.

IMG20230503170548.jpg

IMG20230503170206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy zegarki na wyjeździe więc znowu na ręku CW

 

CcVNLpl.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2023 o 10:18, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Czy Straum i Direnzo są ciekawsze, to, oczywiście, kwestia indywidualnych upodobań. Chociaż ten nowy Straum poszybował, nawiasem mówiąc, w dość ambitne  ;)  rejony cenowe...

 

A co "hipokryzji Swiss Made" - pewnie tak jest, a raczej zawsze trochę tak było. Z drugiej strony, patrząc na ksero 1:1 z Pagani Design, czy też Parnisa, trudno, mimo wszystko, stawiać tu znak równości między nimi, a takim chociażby nowym CW.

 

Ja w ogóle z kolei nigdy nie rozumiałem samego "Swiss Made" na zegarkach firm... spoza Szwajcarii. Wciąż uważam to za mocno "bizarre"...  ;)

 

Looks a bit bizarre, indeed, Osobiście na markach angielskich chętniej widziałbym "Made in England" , włoskich "Italy" a francuskich "France". Jedne OOO dumnie pisze na swoich "damaged in Italy". W takim Meccaniche Veneziane cenię właśnie włoski rodowód, a nie na siłę montaż gdzieś w jakimś kantonie. Mam francuski zegarek Le Forban i bardzo się cieszę, że ma przynajmniej napisane "assemble a Paris".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Looks a bit bizarre, indeed, Osobiście na markach angielskich chętniej widziałbym "Made in England" , włoskich "Italy" a francuskich "France". Jedne OOO dumnie pisze na swoich "damaged in Italy". W takim Meccaniche Veneziane cenię właśnie włoski rodowód, a nie na siłę montaż gdzieś w jakimś kantonie. Mam francuski zegarek Le Forban i bardzo się cieszę, że ma przynajmniej napisane "assemble a Paris".

 

MV to akurat miało taki okres w swojej historii, że "na siłę montaż gdzieś w jakimś kantonie" niemal dosłownie tak, jak napisałeś, uskuteczniało. Ale potem doszli do wniosku, że to jednak za duże koszty i, przy ich "modus operandi" w zakresie Swiss Made, zbyt wielkie "kontrowersje"...  ;)

 

A co "Made in England" - można nawet z samym "England", a nawet i "London".  :)

 

pinion-axis-ii-38mm-watch.thumb.jpg.ed02216adbb8f2fab6839f93045b2422.jpg

 

345461013_2347057235470009_4681054595875309513_n.thumb.jpg.e73aec03703f1903ed11458cb1b3f86c.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiss Made na tarczy CWL, dla nikomu nie znanej brytyjskiej firmy miało znaczenie. Inna sprawa, że wtedy po prostu zamawiali zegarki w Szwajcarii, a w UK tylko parowali je z paskami. Teraz Swiss Made ma sens, bo CWL ma w Szwajcarii fabrykę, chyba na zasadzie połączenia dwóch firm o czym ma świadczyć logo w postaci szachownicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/4/2023 at 4:59 PM, kornel91 said:

Trzy zegarki na wyjeździe więc znowu na ręku CW

Mam to samo. Po czasie przestałem walczyć i na wyjazdy biorę po prostu C60 wraz z zestawem pasków i zapasowych teleskopów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden z najładniejszych zegarków ChW obok C65, który niezmiennie mi się podoba od kilku lat.

Niech cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki !
Zielony w wersji C63 Sealander wyglada naprawde fajnie i unikalnie. Do tego pomaranczowe wstawki tez moim zdaniem na duzy plus.
Od dluzszego czasu chcialem cos zielonego, mialem przez chwile Certine DS Action diver 38 mm natomiast nie do konca do mnie trafiła.
 

26 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gratulacje. GMT jeszcze fajniejszy. emoji106.png

 

Dziekuje bardzo za szanse przymiarki, bez tego pewnie bym sie nie zdecydował

 

28 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Jak dla mnie to jeden z najładniejszych zegarków ChW obok C65, który niezmiennie mi się podoba od kilku lat.

Niech cieszy ;)

 

C65 bardzo udany, z sentymentem go wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230511_081739.thumb.jpg.b0ad482eb4fd1002a941646c1a1793e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoCVOjZ.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.