Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Zaraz tam smutne, po prostu czarne ;-) Ale to taki wesoły czarny, przynajmniej u mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś smutne są te Wasze zegarki. U mnie weselej chyba. ;)

Tia, smutne.... zwłaszcza Orlątko... ;)

Z drugiej strony, każda okazja jest dobra aby pokazać coś innego niż vintage.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Orlątko to z urzędu nie może być smutne, bo ono ma słuszne barwy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kilka powyższych zdjęć. ;) Prawdę mówiąc, miałem w ręku wersję vintage, ale wolę chyba swoją. Błyszcząca ceramika bardziej do mnie przemawia aniżeli matowa.

 

Zieleń + pocieszna wskazówka GMT + jasnobrązowy pasek = idealne zestawienie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nastąpił powrót z kościoła, więc popołudniową zmianę czas zacząć ;-) i wcale tego czarno nie widzę :-)

post-34987-0-34713200-1511700661_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy z nielotów w takich sobie okolicznościach przyrody:

 

nielot01.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kilka powyższych zdjęć. ;) Prawdę mówiąc, miałem w ręku wersję vintage, ale wolę chyba swoją. Błyszcząca ceramika bardziej do mnie przemawia aniżeli matowa.

 

Zieleń + pocieszna wskazówka GMT + jasnobrązowy pasek = idealne zestawienie. :)

Domyślam się. Taka drobna prowokacja.

Miałem zielonego z czarnym. Zielony bezel obłędny ale trudno mi było do niego pasek dobrać więc poszedł do ludzi. Teraz dla odmiany spróbowałem wersję "polską". Świetna ale na codzień wolę bardziej stosowaną. Kuszą inne kolory do testów ale może czas jednak skupić się na celach... Czas pokaże gdzie znów zbłądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15% off everything – use code MEGA15 – ends Tuesday 28 November (excludes preorders and clearance) *

 

*z tego co zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem zainteresowany Tridentem (czarny, ze skórzanym paskiem, zwykły, nie Vintage). Polecacie? Czy można gdzieś dostać ze starym logo? Te nowe jakoś nie pasuje. Czy coś oprócz logo się zmieniło w kontekście poprzedniej edycji? Czy 38 mm to nie jest za mało jak na ten typ zegarka? Pozdrowienia

Edytowane przez pawel900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem zainteresowany Tridentem (czarny, ze skórzanym paskiem, zwykły, nie Vintage). Polecacie? Czy można gdzieś dostać ze starym logo? Te nowe jakoś nie pasuje. Czy coś oprócz logo się zmieniło w kontekście poprzedniej edycji? Czy 38 mm to nie jest za mało jak na ten typ zegarka? Pozdrowienia

Polecamy. Ze starym logo poszukaj na bazarku forum CWL, zatoce lub WUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi na FB:

 

Hi, there are no plans to change our logo. We may possibly include our twin flags pattern alongside our Christopher Ward one, so watch this space

 

Chyba chodzi o to:

http://forums.watchuseek.com/f71/new-christopher-ward-logo-4523199.html

 

Generalnie ostro wtopili z tym logo patrząc po komentarzach. Ludzie im oficjalnie z zakupu rezygnują. 

Edytowane przez pawel900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi na FB:

 

Hi, there are no plans to change our logo. We may possibly include our twin flags pattern alongside our Christopher Ward one, so watch this space

 

Chyba chodzi o to:

http://forums.watchuseek.com/f71/new-christopher-ward-logo-4523199.html

 

Generalnie ostro wtopili z tym logo patrząc po komentarzach. Ludzie im oficjalnie z zakupu rezygnują. 

 

To przeczy wynikom finansowym, a logo już było nowe. ;)

 

...de gustibus non est disputandum... 

 

Pożyjemy, zobaczymy. Trident z nowym logo ma lepiej wyprofilowaną koronkę, dla mnie to plus. Jak kupię nowego, ponoszę to wypowiem się o nowym logo. Bardziej kontrowersyjne jest dla mnie miejsce jego umieszczenia na tarczy, ale może w tym szaleństwie jest metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W mojej ocenie kwestia logo to faktycznie bardziej kwestia gustu. Ja akurat należę do tych, którym nowe logo bardziej się podoba, a do tego podoba mi się jego "nieortodoksyjne" umiejscowienie na tarczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili na razie w serii Motorsport:

 

https://www.christopherward.co.uk/watches/motorsport

 

Swoją drogą jak można co parę miesięcy logo zmieniać przy firmie, która stara się wyrobić sobie markę?. Nie mogli jakichś szybkich badań zrobić przed wprowadzeniem na rynek tego ostatniego? I teraz zmieniają...średnio to świadczy o marce.

 

No usytuowanie tego logo zakłóca niestety całościowy wygląd zegarka i jest konsekwencją tego jak logo zostało zaprojektowane (a właściwie niezaprojektowane bo można je chyba w Wordzie w 5 sekund zrobić)

Edytowane przez pawel900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W moim Tridencie ten wzór jest na koronce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili na razie w serii Motorsport:

 

https://www.christopherward.co.uk/watches/motorsport

 

Swoją drogą jak można co parę miesięcy logo zmieniać przy firmie, która stara się wyrobić sobie markę?. Nie mogli jakichś szybkich badań zrobić przed wprowadzeniem na rynek tego ostatniego? I teraz zmieniają...średnio to świadczy o marce.

 

No usytuowanie tego logo zakłóca niestety całościowy wygląd zegarka i jest konsekwencją tego jak logo zostało zaprojektowane (a właściwie niezaprojektowane bo można je chyba w Wordzie w 5 sekund zrobić)

 

Czekaj, mówisz o szachownicy? Ta szachownica w serii motorsport była zaprezentowana już rok temu. Pierwszą zmianą było nowe logo zaprezentowane bodaj w C65 vintage umiejscowione na dziewiątej. Nota bene szachownica wraz z nową typografią została zaprezentowana mniej więcej w tym samy czasie (wcześniej niż pokazano pierwsze zdjęcia zegarków z szachownicą na tarczy). Zmiana nie jest co parę miesięcy. 

 

Co do samej zmiany loga, to nowa typografia wraz z szachownicą jest dopiero drugą poważną zmianą i trwa od ok 2 lat, odkąd wystartowała nowa strona. 

 

Zgoda, nie do każdej serii pasuje szachownica, tak samo jak nie do każdej pasuje logo na 9, choć... w sumie bym się bardzo nie obraził gdybym miał Tridenta z szachownicą na 12. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, mówisz o szachownicy? Ta szachownica w serii motorsport była zaprezentowana już rok temu. Pierwszą zmianą było nowe logo zaprezentowane bodaj w C65 vintage umiejscowione na dziewiątej. Nota bene szachownica wraz z nową typografią została zaprezentowana mniej więcej w tym samy czasie (wcześniej niż pokazano pierwsze zdjęcia zegarków z szachownicą na tarczy). Zmiana nie jest co parę miesięcy. 

 

Co do samej zmiany loga, to nowa typografia wraz z szachownicą jest dopiero drugą poważną zmianą i trwa od ok 2 lat, odkąd wystartowała nowa strona. 

 

Zgoda, nie do każdej serii pasuje szachownica, tak samo jak nie do każdej pasuje logo na 9, choć... w sumie bym się bardzo nie obraził gdybym miał Tridenta z szachownicą na 12. :)

 

 

Koledzy już sfotoshopowali Tridenta:

 

http://forums.watchuseek.com/f71/new-christopher-ward-logo-4523199-4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oni pierwsi... Na forum CWL jest pełno renderów i zdjęć prototypów. To też w kontekście tego, że CWL podobno nie słucha klientów. ;)

 

I jeszcze, z tej samej strony głos rozsądku:

 

....

I just bought two, a C60 and a C65, and I'm not angry at all. My two watches are a snapshot in the development of Christopher Ward. A company that is only 10 years old is still in its infancy. Like a 10 year old child is still a child and not fully developed, I would be greatly surprised if a company as young as Christopher Ward to be where it ultimately wants to be.

...

 

Dokładnie robią zegarki od 2004 roku.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowy Malvern żony kupiony w styczniu właśnie padł.

Nie chodzi, chrono działa, więc to pewnie nie bateria. Długo nie podziałał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miłego dnia ;-)

post-34987-0-15773700-1512285896_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowy Malvern żony kupiony w styczniu właśnie padł.

Nie chodzi, chrono działa, więc to pewnie nie bateria. Długo nie podziałał...

 

Luzik. Jest gwarancja 60/60. Niech się CWL martwi. :)

 

Miłego dnia ;-)

 

 

A kuku! :D

 

W takim towarzystwie nie mogłoby zabraknąć mojego "Bad Boya"!

 

post-52348-0-28205600-1512307412_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj najpierw spacerek z pieskiem ;):

 

 

 

A teraz przed spotkaniem z klientem:

 

 

Ambasador marki normalnie

 

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.