Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

Jasne, już chula - strona potwornie obciążona

Nic specjalnego tym razem bywalo znacznie lepiej

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Grawerowany  bezel , niby drobiazg, ale  wizualnie przyciąga :).

Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?

post-66338-0-01632400-1515350276_thumb.jpg

Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?

Nie. Ta flaga też jest nowym logotypem. Skoro to seria związana ze sportami motorowymi, to sprytnie wykorzystali flagę/szachownicę.

Ależ mi się podoba ta faktura księżyca. Do tego mądrze umiejscowiona data. Mam ochotę zawyć do tego księżyca. :D

Super fota :D

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

jak z trzymaniem czasu przez Wasze Tridenty? mój mierzony apką WatchCheck po miesiącu robi +6,8s/d.

Mój Pro Vintage tak miał zanim się dotarł. Teraz jak go noszę pół dnia, a potem odkładam tarczą do góry robi średnio +1s, jak używam cała dobę -0,5s.

Od ost. zmiany czasu spaźnia o ok 28s. Jestem bardziej niż zadowolony.

Edited by tts

Mój Pro Vintage tak miał zanim się dotarł. Teraz jak go noszę pół dnia, a potem odkładam tarczą do góry robi średnio +1s, jak używam cała dobę -0,5s.

Od ost. zmiany czasu spaźnia o ok 28s. Jestem bardziej niż zadowolony.

u mnie raczej nie chodzi o dotarcie bo u mnie już trochę jest - a i kupiłem go używanego. Chyba tak już pozostanie (co w sumie nie jest jakąś tragiczną wartością dla mnie).

Guest fidelio

Ciekawi mnie wynik tego pojedynku. Jakość UK miałem okazję zweryfikować, a jegomość z krainy kangurów to dla mnie zagadka... Może Kolega jakąś porównawczą recenzję popełni? :-)

Bez przesady. To "versus" było przecież z przymrużeniem oka. Panzera jest bardzo przyzwoitym zegarkiem, ale jednak różnica w cenie nie wynika z niczego. A jest ona dosyć spora. Pominąwszy przecież wyprzedaże Warda, regularna cena tego Pro 600 Vintage to 825 euro, a z kolei regularna "światowa" cena Aquamarine to 535 dolarów (USD).

Na pisanie recenzji jestem zbyt leniwy i za mało mam czasu. Zresztą, napisałem ich w życiu całe mnóstwo, chociaż, fakt - nie były to recenzje zegarków - i już jestem w tej dziedzinie więcej niż spełniony. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest fidelio

Mnie ta Panzera, tak wizualnie, to nawet się podoba. Tylko z mojej perspektywy problelem jest jej wielkość, a na Nowy Rok mam takie postanowienie, że mówię twarde i zdecydowane NIE dużym /moim zdaniem/ zegarkom ;-)

Guest fidelio

Cóż, na pewno nie jest to zegarek na malutkie łapeczki. ;) A wizualnie są bardzo fajne. Przyzwoicie wykonane i nie stają po 15 godzinach. ;)

Cóż, to może się kiedyś zlitują i zrobią coś dla takich jak ja, z malutkimi łapeczkami ;-)

Trójząb starej daty na chodzie w okolicach +4 sek. na dobę - zamówiłem do niego na wyprzedaży pasek XS, zobaczymy, czy wystarczy na mój nadgarstek 18cm...

trident01.jpg

Leszek

Trójząb starej daty na chodzie w okolicach +4 sek. na dobę - zamówiłem do niego na wyprzedaży pasek XS, zobaczymy, czy wystarczy na mój nadgarstek 18cm...

Obawiam się że na ostatnią dziurkę ledwie się dopnie.

Trzymam kciuki aby dotarła na miejsce bez asysty i aby w środku było to co zamówiłeś.

Edited by _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Obawiam się że na ostatnią dziurkę ledwie się dopnie.

Trzymam kciuki aby dotarła na miejsce bez asysty i aby w środku było to co zamówiłeś.

Bez asysty? Może dotrzeć z panią listonoszką...

Policzyłem, że będzie trochę zapasu, powinny się zapinać w najgorszym razie na ostatnią - wziąłem dwa po 15Ł... Jeszcze jeden do biało-czerwonego :)

Leszek

Bez asysty? Może dotrzeć z panią listonoszką...

Policzyłem, że będzie trochę zapasu, powinny się zapinać w najgorszym razie na ostatnią - wziąłem dwa po 15Ł... Jeszcze jeden do biało-czerwonego :)

Może, tylko wpierw Pani listonoszka powinna wiedzieć gdzie dostarczyć... ;)

Zobaczymy. Na mojej małej łapie XS przy kopercie 43 mm zapina się na przedostatnią ale względny komfort uzyskuję na ostatniej. Z kolei "regular" zapinam na pierwszą i nadal jest za luźny.

Może, tylko wpierw Pani listonoszka powinna wiedzieć gdzie dostarczyć... ;)

Zobaczymy. Na mojej małej łapie XS przy kopercie 43 mm zapina się na przedostatnią ale względny komfort uzyskuję na ostatniej. Z kolei "regular" zapinam na pierwszą i nadal jest za luźny.

Jakby co, mam "zawodowy" dziurkacz do pasków :)

Leszek