Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Jak to mówią, uderz w stół, a ...talerze pospadają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, cos sie zadzialo ;)

Mówisz, masz... ;)

Na vintage divera się szykuj.

Jak to mówią, uderz w stół, a ...talerze pospadają ;-)

... a Tridenta i tak nie popsowasz? ;) Tak to szło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Szykuje sie. Sa juz jakies przecieki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie. Sa juz jakies przecieki?

Dawno nie sprawdziałem. Miał być z początkiem roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

No i nic nie ma. Ja przynajmniej nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się pod kolor ubrałem ;)

wosp.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie ma. Ja przynajmniej nie znalazlem.

 

Ja też szukam i szukam i nic nowego na temat nadchodzącego Vinatge Divera nie znalazłem. Chyba że żle szukam. A przyznam, że po pierwsze primo zajawka z magazynu bardzo mi się spodobała a po drugie primo brakuje mi jakiegoś Tridenta. Nie licząc, jednak ciut zamałą jak na moją rekę, 38-kę żony. Wasze zdjęcia koledzy tylko potęgują tę nostalgię za Trójzębem.

Podczas całej tej zimowej wyprzedaży miotałem się czy jednak nie "pociagnąć za spust" ale chyba jednak poczekam na ten nowy model. ;-) Chyba. Z tego co pamiętam to zapowiadali Vinatge Divera na wiosnę. Tak gdzieś kiedyś wyczytałem.

A czy któryś z kolegów miał może już do czynienia z Tridentem Chrono (wiem troche drogo ale fajny jest) lub Bronze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trident chrono jest strasznie gruby. Szkoda, bo tarczę ma fajną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trident chrono jest strasznie gruby. Szkoda, bo tarczę ma fajną.

No owszem tłuściutki jest. Tyle że na papierze. Ciekaw jestem jak się nosi. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze ma to przełożenie na ręku (np. Nautical). Tak czy inaczej myślałem o sezonie wiosenno-letnim. Więc krótkie rękawy. ;-)

A ten Bronze...? Szkoda trochę braku fal na tarczy... ;-( Nie jestem przekonany do gładkiego granatu na blacie w tej całej koncepcji. Niby braz i granat są super. Trochę vintage'owo. Ale gdzie te fale? Trzeba jednak zobaczyć na żywo. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiego producenta oraz które modele pasków w szczególności polecacie do Tridenta? Mam ochotę kupić sobie kilka ciekawych skórek.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wyprofilowane (curved) teleskopy - bez tego nie założysz żadnej grubszej skórki. Otwory w uszach są blisko koperty. A paski - to już tylko zależy ile chcesz wydać:-) Fajny wybór jest np. w sklepie "Watchgecko", ale za przesyłkę trzeba zapłacić dodatkowo ok. 10 funtów... W "Strapsco" (USA) modele Vintage leżą super, wysyłka za darmo, ale czeka się na dostawę zza oceanu długo. Z kolei drogie Hirsche jak dla mnie nie powalają... Wolę już zamówić coś ręcznie robionego u forumowych strapmakerów, tylko że ci najlepsi też każą sobie czekać....


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Póki co zdecydowałem się kupić taki oto prosty pasek. Nic szczególnego, ale jest gruby (4 mm) i będzie lepiej leżał przy uszach. Na pewno będzie pasował, ponieważ mam już taki, tyle, że w innym kolorze.

 

10561069_802b02524ecda634f91898dbf3d8.jp

 

Swoją drogą, przez chwilę pomyślałem, aby kupić takiego aligatora, ale nie mam pewności, czy to nie przesada. :D

 

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CW sprzedawał swoje aligatory, ale już nie mają w ofercie. Kiedyś takiego zakupiłem z wyprzedaży (Tomek też go chyba ma, o ile pamietam...). Tylko tu na innym zegarze, do Tridenta trochę za delikatny moim zdaniem.

Kontikiblue3.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam i szukam i nic nowego na temat nadchodzącego Vinatge Divera nie znalazłem. Chyba że żle szukam. A przyznam, że po pierwsze primo zajawka z magazynu bardzo mi się spodobała a po drugie primo brakuje mi jakiegoś Tridenta. Nie licząc, jednak ciut zamałą jak na moją rekę, 38-kę żony. Wasze zdjęcia koledzy tylko potęgują tę nostalgię za Trójzębem.

Podczas całej tej zimowej wyprzedaży miotałem się czy jednak nie "pociagnąć za spust" ale chyba jednak poczekam na ten nowy model. ;-) Chyba. Z tego co pamiętam to zapowiadali Vinatge Divera na wiosnę. Tak gdzieś kiedyś wyczytałem.

A czy któryś z kolegów miał może już do czynienia z Tridentem Chrono (wiem troche drogo ale fajny jest) lub Bronze?

 

Sam czekam na Vintage Divera. To jeden z powodów, dla których odpuściłem bronze. Po dośw. ze zwykłym vintage mogę śmiało stwierdzić, że czasem jednak tych fal brakuje (kontrast faktury tarczy z świetnie wyszlifowanymi indeksami). Z drugiej strony już się przyzwyczaiłem do vintage i nawet kolor lumy, na który narzekałem mi przestał przeszkadzać. Docelowo, myślę że ew. drugi C60, czarny w wersji z falami nie byłby zły. 

 

Dzięki. Póki co zdecydowałem się kupić taki oto prosty pasek. Nic szczególnego, ale jest gruby (4 mm) i będzie lepiej leżał przy uszach. Na pewno będzie pasował, ponieważ mam już taki, tyle, że w innym kolorze.

 

Swoją drogą, przez chwilę pomyślałem, aby kupić takiego aligatora, ale nie mam pewności, czy to nie przesada. :D

 

 

Gruby spoko, ale powinien być miękki. Tu np Hirsch Liberty bardzo dobrze się sprawuje.

 

CW sprzedawał swoje aligatory, ale już nie mają w ofercie. Kiedyś takiego zakupiłem z wyprzedaży (Tomek też go chyba ma, o ile pamietam...). Tylko tu na innym zegarze, do Tridenta trochę za delikatny moim zdaniem.

 

Dobra pamięć. Noszę go na KonTiki. Niestety też jest za delikatny, co dopiero do Tridenta. Generalnie CWL kompletnie nie ma wyczucia z paskami:

  • G10 nylonowe ok;
  • G10 skórzane w brązie za sztywne, choć świetnie wykonane;
  • skórzane takie jakieś delikatne, chyba że te wyprofilowane a'la Brajtkowe. 

Kojarzę, że fajnego aligatora do C60 pokazywał nam kiedyś Piotrek. Jako, że świetnie paski dobiera, zdał bym się na Jego wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gruby spoko, ale powinien być miękki. Tu np Hirsch Liberty bardzo dobrze się sprawuje.

 

Liberty jest chyba cieńszy (3 mm), a koniecznie mi zależy, aby ukryć ostre zakończenia uszu. Pasek, o którym wspomniałem powyżej, ma 4 mm i pasuje do Tridenta. Nie jest może dziełem sztuki, ale czasem zwykły cielak idealnie pasuje. Swoją drogą, cały czas chodzi mi po głowie aligator z "agresywną łuską". Myślicie, że takie połączenie ma sens?

 

10565095_5e60b7914fa689a8bd1510f3acb9.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liberty jest chyba cieńszy (3 mm), a koniecznie mi zależy, aby ukryć ostre zakończenia uszu. Pasek, o którym wspomniałem powyżej, ma 4 mm i pasuje do Tridenta. Nie jest może dziełem sztuki, ale czasem zwykły cielak idealnie pasuje. Swoją drogą, cały czas chodzi mi po głowie aligator z "agresywną łuską". Myślicie, że takie połączenie ma sens?

 

 

Liberty dobrze spełnia swoją rolę. Przetestowane.

Tak, Piotr kiedyś taki pasek pokazywał w kolorze zielonym, jak jeszcze miał swojego GMT.

"Just do it!"

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

Duke to pasek do garniturowego zegarka a nie do Tridenta.

Duke aligator pasuje do Tridenta czy też innych diverów również. Duke  jest również  w wariancie pogrubionym w uszach.

--------------------------------

 

20% off all Quartz Watches

 
Quartz offers the best of both worlds; reliable precision at excellent value. All of our Swiss made quartz watches are 20%, so to secure a fine quality precision timepiece at a generous saving, act now – savings are only available until 9am GMT Tuesday 30 January.
 
Use code Quartz20 in the ‘promo code’ box at checkout.

post-95072-0-38635600-1516114405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.