Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

To przypadkiem nie jest standardowy bezel tylko światło daje taki efekt?

Całkiem możliwe, wrzuciłem z Instagrama bez sprawdzania forum CW.

Nie wiem co Wy bierzecie ale tam nie ma ani czarnego bezela ani dwukolorowego sekundnika :)

Nie wiem co Wy bierzecie ale tam nie ma ani czarnego bezela ani dwukolorowego sekundnika :)

Koledze chodziło o wskazówkę GMT :)

A z innej beczki: czy ktoś z was nie ma na zbyciu pojedynczego ogniwa do starej bransolety rozm. 22mm (tej ze starym logo) do Tridenta C60 (takiej jak na zdjęciu poniżej) - chętnie odkupię razem ze szpilką i tulejką. Będę wdzięczny za kontakt na PW! Uwaga: tu na zdjęciu jest cała zeszczotkowana, ja oczywiście wezmę w każdym stanie :)

kajdan_CW.jpg

Edited by ledr

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Pasek, guma i stal w fabrycznym zestawie?

Raczej nie bardzo. Takich zestawów nie było. ;) Pasek to jak widzę, Hirsch.

Założony pasek to parciak. Bransa ori i pasek też, tylko klamerka nie ori :)

Bardzo przyjemny zestaw. :)

Dzięki.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Taka sytuacja się pojawiła...

Tzn. to niebieskie już było ;) Okowy przyszły...

kajdanc6501.jpg

kajdanc6502.jpg

Leszek

Taka sytuacja się pojawiła...

Tzn. to niebieskie już było ;) Okowy przyszły...

[/url]

No z kajdanem dużo lepiej, jak dla mnie i nawet bm mógł takiego nosić.

Leszku dużo taka przyjemność okowów wyniosła?

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

No z kajdanem dużo lepiej, jak dla mnie i nawet bm mógł takiego nosić.

Leszku dużo taka przyjemność okowów wyniosła?

120 funtów za całe 13 ogniw plus klamra, maskownice i teleskopy dorzucone w "gratisie" :P

Leszek

120 funtów za całe 13 ogniw plus klamra, maskownice i teleskopy dorzucone w "gratisie" :P

Hmmm niemało, dzięki za info.

Z jednej strony to niewiele za sygnowaną bransoletę. Z drugiej jednak można kupić coś od Strapcode i jeszcze sporo zostanie.

Osobiście kupiłbym sobie Jubilee skręcaną na śruby od WatchGecko. Zamówiłem coś takiego do Tridenta. Jeśli nie będzie pasowała, przełożę ją do Glycine Combat 6.

553D19A71BB500CA4EE0F659BAF9D3CF_1.jpg

Edited by Istvan

Z jednej strony to niewiele za sygnowaną bransoletę. Z drugiej jednak można kupić coś od Strapcode i jeszcze sporo zostanie.

Osobiście kupiłbym sobie Jubilee skręcaną na śruby od WatchGecko. Zamówiłem coś takiego do Tridenta. Jeśli nie będzie pasowała, przełożę ją do Glycine Combat 6.

Istvan, miałem bardzo podobną od Steinharta (oryginalną, czy też jak kto woli, sygnowaną), która pasowała do uszu Tridenta C60. Kosztowała chyba coś 60 Euro - śmieszne pieniądze za dobrze spasowane, pełne ogniwa, ale jednak bez maskownicy i stylistycznie trochę nie to. Ta z Watchgecko może być za masywna do C65.

Leszek

Cóż, może i masz rację. Dojechała do mnie owa bransoleta z WatchGecko. Od razu powiem, że to ta sama, którą nabyłem wcześniej od Strapcode do MM300. Różnią się jedynie zapięciem. W połączeniu z Tridentem GMT wygląda to tak:

12906379_DSCF2009.JPG

12906380_DSCF2017.JPG

Moim zdaniem fajnie wygląda. Przynajmniej na powyższych zdjęciach. Ale tu nie bardzo za parę widać a ja nie jestem obiektywny bo bardzo lubię ten model bransolety.

Dałbyś radę jeszcze inne ujęcia wstawić?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Tak, w wolnej chwili zrobię kilka nadgarstkowych plus porównanie z MM300, którego również noszę na tej bransolecie.

Tak wyglądał mój Trident c60 na bransolecie od Steinharta - dzisiaj już ani Tridenta, ani bransolety nie mam, ale sentyment do obu został :)

Tylko ten kajdan był cały szczotkowany, a u Istvana widzę, że środkowe ogniwa polerowane...

Trident_Steinhartbracelet.jpg

Leszek

Leszku, moim zdaniem, w tym byłym Twoim Trident'cie bransoleta przytłaczała wygląd zegarka, a u kolegi jest wręcz odwrotnie, fajnie się komponuje i jeszcze czarna wkładka bezela robi robotę.

Nie, nie jest czarna. Jest ciemnozielona.

U Leszka, owszem, bransoleta przytłacza zegarek, ponieważ nie jest ona zwężana. Tak przynajmniej to wygląda na fotce.

Edited by Istvan