Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Były i -50% tyle że ostatnia jakieś 2 lata temu. Ale rzeczywiście jak teraz się coś pojawi to wyrwą to w chwilę różni "specjaliści od arbitrażu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były i -50% tyle że ostatnia jakieś 2 lata temu. Ale rzeczywiście jak teraz się coś pojawi to wyrwą to w chwilę różni "specjaliści od arbitrażu".

 

Pewnie mają ustawione jakieś powiadomienia rss czy coś innego gdy zmieni się zawartość zakładki "clearance" albo cynk od osoby zajmującej się ich witryną internetową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valmar zapisz się  na  newsletter to kody rabatowe będa przysyłać z automatu  na maila.  Wypada tez i zwróć uwagę na jaką walutę jest kod. Ten na euro nie zadziała na funty itd. Sprzedaz odbywa się przez www ChW i do nich też wysyła się na serwis, zwracają koszty wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kilkukrotnie czytałem na forum, że nie opłaca się kupować C60 Trident Pro 600 po jego detalicznej cenie i że był (chyba więcej niż raz) oferowany ze znacznymi upustami dochodzącymi do 50%. Wiecie może gdzie się takie okazje trafiały? Jakiś konkretny sklep, strona? Czytałem też, że swojego czasu można było spokojnie kupić z drugiej ręki za 1.5-1.6+-. Ma ktoś z was może takiego w wersji 43mm w dobrym stanie, który już mu się znudził :P?

 

Odczarujmy tą rzeczywistość... Takie upusty (-50%) bywały, bywały też i większe np z okazji zmiany logo czy wyprzedaży danego koloru lub modelu... co nie oznacza, że jest to norma. Wiele razy zdarzyło mi się mieć w koszyku coś z upustem -70% i nie sfinalizować transakcji. Śledząc wyprzedaże widzę, że chodliwe modele w chodliwych kolorach znikają w ciągu ok 30 min od ogłoszenia oferty. To co można przyjąć obecnie za pewnik, to:

  • 100GBP okresowo na wybrane modele lub całą kolekcję nie licząc modeli wyprzedażowych,
  • oferty Nearly new - z rabatem 30% - modele ze zwrotów lub takie, które były używane jako sample do zdjęć,
  • -30% na wybrane modele,
  • -15% jak ostatnio na bestsellery.

Wszystko inne, traktowałbym jako naprawdę rzadkie okazje i raczej względem nich nie budowałbym wyobrażenia o cenach na zegarki CWL. Śledząc ceny na zatoce widzę, że obecnie ok 500-600 GBP za Tridenta w chodliwej konfiguracji to naprawdę dobra cena (jeszcze pół roku temu można było ustrzelić takie okazy za 450GBP).

 

Gdzie jeszcze, poza stroną i zapiską do newslettera możesz sprawdzać ceny:

  • nasz bazarek,
  • bazarek CWL,
  • zatoka.

Na koniec, jako posiadacz kolejnego Tridenta, który stał się moim GADA, po dwóch latach użytkowania stwierdzam, że jeżeli zegarek pasuje, to jego cena regularna (czy cena z upustem -100GBP) nie jest wygórowana jak na to co oferuje. Zawsze możesz na próbę zamówić, a jeżeli nie będzie chemii, zwrócić w ramach "60|60 Guarantee".

 

Owocnych łowów!

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji wykonywanego zawodu muszę zwrócić uwagę, niestety, na dość istotny błąd na tarczy CW. Może będze za jakiś czas update.  ;)

Zauważyłem to dopiero bo bliższym przyjrzeniu się fotce na stronie www.

 

Moskwa nie jest w strefie czasowej +4 ale +3 i nie dotyczą jej zmiany WNT/ DST. Dla +4 powinni wsawić Muskat lub Dubai.

 

Poza tym całkiem ładny jest ten Wolrdtimer. Kolorystycznie przypomina mi Edoxa Geoscope którego kiedyś miałem,

 

 

post-80276-0-47839400-1541161748_thumb.jpg

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co prawda z nowym logo, ale tez cieszy :wub:

 

 

Gratulacje. Trident zawsze cieszy. Ja osobiscie do nowego logo już zdążyłem się przyzwyczaić.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z nowym logo, ale tez cieszy  :wub:

 

Niby tak, ale jednak stare fajniejsze :D GRATULACJE !!!


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, naprawde fajny zegarek  :rolleyes:

Mam tez wersja GMT ze starym logo w rozmiarze 43mm, ale okazala sie za duza jak na moj lichy nadgarstek, więc wjechał vintage 38mm

Stare logo fajniejsze, ale z nowym tez sie da żyć  B)

 

3yTQLRo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziekuje, naprawde fajny zegarek :rolleyes:

Mam tez wersja GMT ze starym logo w rozmiarze 43mm, ale okazala sie za duza jak na moj lichy nadgarstek, więc wjechał vintage 38mm

Stare logo fajniejsze, ale z nowym tez sie da żyć B)

 

 

Ale cóż to za GMT bez wskazówki GMT. ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety schowała się pod wskazówką minutową, kiepskie ujęcie  -_-

Edytowane przez Pawel.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie.

Żartowałem. Bardzo fajny model. A to zielony bezel?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, fotograf ze mnie kiepski  :huh:

 

Tak - zielony bezel. W zasadzie to ciemny zielony, w komplecie z żółta wskazówką fajnie się to komponuje.

 

Bede pewnie kiedyś szukał jeszcze GMT w wersji 38mm, jak budżet pozwoli.

 

jVanCAy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta 43ka wygląda na tym zdjęciu na wielgachną.
Tak myślałem, że to zielony bezel. Miałem takiego Tridenta tyle, że z białą tarczą. Bezel super, zależnie od oświetlenia, zmieniał kolor z butelkowego zielonego w prawie czarny.

Fotka archiwalna. ;-)13a73e94ef738734110fead820797ce8.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmt dobrze wspominam. Po tym jak zmatowiłem bransolete to było lepiej :)

 

A od dziś taki :)e1e6f384ba6d73397525fd258fa074f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120Xmas18, kod przy zakupach 600€ i więcej, ważny do 24 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gmt dobrze wspominam. Po tym jak zmatowiłem bransolete to było lepiej :)

 

A od dziś taki :)

C65 klasa!

Przynajmniej do zimy 2015/2016 dostępne były u CW bransolety całe szczotkowanie .

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmt dobrze wspominam. Po tym jak zmatowiłem bransolete to było lepiej :)

 

A od dziś taki :)

Łukasz, w cieniu nie widać, czy czarny, czy niebieski - ale fajnie, że się dałeś skusić. I kajdany całe szczotkowane są do niego w sprzedaży na bieżąco, jakby co, to możesz przy okazji mojego przymierzyć :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.