Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, jak za wcześnie nacisnę spust i jednak pójdę w C65 manual... to będzie Wasza wina! :D

No, no, nic nie mówiłeś, że masz pozwolenie na broń :P  Są gorsze rzeczy, jakie facet w naszym wieku może zrobić/kupić pod wpływem impulsu ;):D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak za wcześnie nacisnę spust i jednak pójdę w C65 manual... to będzie Wasza wina! :D

Tomasz proszę mi się tu nie mazać :D 

Jakbym miał teraz kupować, to chyba nadal nie zdecydowałbym się na automata, pytanie brzmi po co? Kolejne miejsce w roto zajęte, a tak co wieczór chociaż "mięśnie" w paluszkach rozgrzewam ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, nic nie mówiłeś, że masz pozwolenie na broń :P  Są gorsze rzeczy, jakie facet w naszym wieku może zrobić/kupić pod wpływem impulsu ;):D

No tak, zawsze można sobie powtarzać: ...jak na razie nie jest źle... (jak w La Haine) ;) 

 

Tomasz proszę mi się tu nie mazać :D

Jakbym miał teraz kupować, to chyba nadal nie zdecydowałbym się na automata, pytanie brzmi po co? Kolejne miejsce w roto zajęte, a tak co wieczór chociaż "mięśnie" w paluszkach rozgrzewam ;)

Spoko, spoko... za stary jestem na mazanie się... Rotomatu nie używam, więc ten argument nie działa. Jakby C65 manual miał tarczę z automatu, sprawa byłaby prosta... No, może prostsza... Póki co spokojnie czekam, ale... Wasze zdjęcia mi tego nie ułatwiają... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, spoko... za stary jestem na mazanie się... Rotomatu nie używam, więc ten argument nie działa. Jakby C65 manual miał tarczę z automatu, sprawa byłaby prosta... No, może prostsza... Póki co spokojnie czekam, ale... Wasze zdjęcia mi tego nie ułatwiają... :P

No to może jeszcze w najbliższych dniach "pomożemy" :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze w najbliższych dniach "pomożemy" :D

Co mi tam... "Trza być twardym, nie miętkim..." Śmiało! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam... "Trza być twardym, nie miętkim..." Śmiało! ;)

Mówisz, masz:

 

IMG-20190319-192435-900.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, masz:

 

 

Lecę po popcorn... :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszee :)

470743a50e8e809f0ad863b470e4870f.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszee :)

 

Cygan jak nic, proszę Pana! ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są modele (C65 z ręcznym naciągiem :)), których nie trzeba reklamować - ale jakby CW potrzebował pomysłów na kampanię pod hasłem "retro diver", to w Belfaście są świetne miejsca na sesje zdjęciowe. Tu Dunbar Street niedaleko rzeki Lagan:

 

retro-diver.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :)

Dziękuję :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

czy aktualnie są jakieś kody promocyjne na warda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Cierpliwości :-) ? Jest fajny trident z żółtymi akcentami którego chętnie bym przytulił .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był na Twoim miejscu, to poczekałbym kilka tygodni. Ostatni kod się skończył więc niedługo będzie nowy. Dodatkowo nowy trident wejdzie do sprzedaży za 3 tygodnie, więc może być wyprzedaż starych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że na oficjalnej stronie ChW nie da się już kupić Tridenta 38mm?

Ciekawy czy w majowych premierach postawią tylko na jeden uniwersalny rozmiar 41mm zamiast dwóch opcji do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że na oficjalnej stronie ChW nie da się już kupić Tridenta 38mm?

Ciekawy czy w majowych premierach postawią tylko na jeden uniwersalny rozmiar 41mm zamiast dwóch opcji do wyboru.

Z zapowiedzi producenta wynika, że nowy Trident Mk3 będzie w rozmiarach 38, 40 i 42mm. Przecieki wyglądają tak (już usunięte z Instagrama):

 

post-66359-0-88595800-1554812423.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stornie C60 (nie wszystkie modele) 38 i 43, a C65 41 , ale  dostępność to już inna sprawa.

 

https://www.christopherward.co.uk/watches/dive

 

Ceramiczne 38mm wyprzedane.

 

Z zapowiedzi producenta wynika, że nowy Trident Mk3 będzie w rozmiarach 38, 40 i 42mm. Przecieki wyglądają tak (już usunięte z Instagrama):

 

Co do nowego Tridenta to na plus według mnie czarne okon daty. Wskazówki tak średnio mi się podobają i myślałem, że powrócą do centralnie ułożonego logo na godzinie 12. Oczywiście jeśli te przecieki co wrzuciłeś są prawdziwe.

Edytowane przez streszo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze na razie to wyglada, byłem fanem wskazówek a’ la superocean, ale teraz nie jestem przekonany, trzeba poczekać na wersję finalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze na razie to wyglada, byłem fanem wskazówek a’ la superocean, ale teraz nie jestem przekonany, trzeba poczekać na wersję finalna

No właśnie, lepsze jest wrogiem dobrego... Na razie na plus różne rozmiary, a z resztą trzeba chyba poczekać do oficjalnej premiery i... liczyć, że stare modele potanieją na wyprzedażach :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nie ma zmartwienia. Jak nie wypali zawsze mogę Wam udostępnić prawilnego MkII do podziwiania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.