Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno na plus 3 rozmiary koperty w zwykłej wersji, i nawet te wskazówki jakoś lepiej wyglądają...

 

 

attachicon.gif600.PNG

Zamienić miejscami napis oraz logo i byłoby idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście relację z premiery MK3 dla mediów (media launch) 30.04. w Londynie?

Chyba jednak i tak wolałbym PO.

Nie jest zły ten projekt, ale i tak, to jak napisał Łukasz: ..."kolejny z miliona zegarków w tym stylu."...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się kiedyś skuszę, to może najprędzej na tego - z sentymentu dla podobnego Trajtka, którego miałem. Ale będę tęsknił za falami i fajnymi wskazówkami, szczególnie "cebulą"...

post-66359-0-80439200-1556869406_thumb.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się kiedyś skuszę, to może najprędzej na tego - z sentymentu dla podobnego Trajtka, którego miałem. Ale będę tęsknił za falami i fajnymi wskazówkami, szczególnie "cebulą"...

attachicon.gifCHRISTOPHER-WARD-C60-Trident-Pro-600-1.jpg

Żeby nie tęsknić za cebulą masz jeszcze jedną opcję... kupić pierwowzór: https://images.app.goo.gl/Fa3PLcASuWGDSp4H8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie tęsknić za cebulą masz jeszcze jedną opcję... kupić pierwowzór: https://images.app.goo.gl/Fa3PLcASuWGDSp4H8

Tomku, prawie każdego Bremonta łykam bez popijania (smak cebuli nie ma tu znaczenia;-), tylko ta cena... Ale jakieś takie brytyjskie DNA ma widać siłę przyciągania :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, prawie każdego Bremonta łykam bez popijania (smak cebuli nie ma tu znaczenia;-), tylko ta cena... Ale jakieś takie brytyjskie DNA ma widać siłę przyciągania :P

Niedługo może się okazać, że taniej wybrać Bremonta niż CWL. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledr najfajniejsza wersja poza Elite , No a jak fajna to po co robić 40 mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledr najfajniejsza wersja poza Elite , No a jak fajna to po co robić 40 mm ;)

Decyzja już podjęta? Będzie Mk3 w Krakowie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie bo wersja 40 mm trochę uboga ;)

Bierz 38 MkII vintage i nie kombinuj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe eko pudełka? Wszystko pięknie, ale czemu drożej za mniej? :) Rzeczywiście Bremontem trochę pachnie.3f1c68bd0ca59ec1078cf0ab8108aaae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe eko pudełka? Wszystko pięknie, ale czemu drożej za mniej? :) Rzeczywiście Bremontem trochę pachnie.3f1c68bd0ca59ec1078cf0ab8108aaae.jpg

Tzn? I tak ludzie albo noszą, albo trzymają w zbiorczych pudłach.

 

Odnośnie do Bermonta: http://horology.world/forums/topic/36-new-christopher-ward-c60-trident-mk3-designs-for-2019/?do=findComment&comment=343

MkII

 

post-52348-0-43007100-1556891809_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledr najfajniejsza wersja poza Elite , No a jak fajna to po co robić 40 mm ;)

No widzisz, a właśnie ja "z wiekiem" schodzę z rozmiaru i lepiej się czuję bliżej 40mm. Dlatego sprzedałem MkII vintage, bo gdyby miał 40 lub 41mm to absolutnie bym się tego Tridenta nie pozbywał (tego samego, który ma Tomek - tts).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No widzisz, a właśnie ja "z wiekiem" schodzę z rozmiaru i lepiej się czuję bliżej 40mm. Dlatego sprzedałem MkII vintage, bo gdyby miał 40 lub 41mm to absolutnie bym się tego Tridenta nie pozbywał (tego samego, który ma Tomek - tts).

Leszku, pełna zgoda. Sam cierpliwie znosiłeś moje marudzenie na rozmiar... Z czasem doszedłem do wniosku, że lepsze jest wrogiem dobrego i u mnie póki co MkII zostaje... wchodziła w grę jeszcze wersja 38, ale musiałbym z miesiąc ponosić. 38 "Polish edition" był ok, ale przy tym rozmiarze biała tarcza była po prostu dziecinna... Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Trident coraz bardziej mi się podoba. Może kiedyś...a tymczasem C7 Rapide  :)  Przyjmiecie do klubu? ^_^

post-106574-0-52806600-1557153103_thumb.jpg

 

post-106574-0-85926300-1557153132_thumb.jpg

 

post-106574-0-71688500-1557153159_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie leży z tymi krótki uszami i luma też chyba nieźle świeci z tego, co widać :D Gratulacje!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się kiedyś skuszę, to może najprędzej na tego - z sentymentu dla podobnego Trajtka, którego miałem. Ale będę tęsknił za falami i fajnymi wskazówkami, szczególnie "cebulą"...

Leszek mi też cebula leży/ała :D i ta wersja z kardynalskim ringiem też się podoba.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie leży z tymi krótki uszami i luma też chyba nieźle świeci z tego, co widać :D Gratulacje!

 

Dzięki  :) , niby 42mm a na mojej małej witce leży super właśnie dzięki krótkim uszom. Ogólnie tak na gorąco to jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie, więc odświerzam  :rolleyes:

 

dla mnie, to najładniejszy CW, jeśli możesz to wklej jeszcze kilka :) jak leży? wygodny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakiej cenie można było wyrwać Tridenta c65 na kajdanie?

 

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-diver-2

Aktualne kupony (dla EUR, USD i GBP) masz na poprzednich stronach. Przed zakupem możesz sobie jeszcze sprawdzić w jakiej walucie będzie najkorzystniej.

 

PS:

  • 120SUN19 (120EUR powyżej 600)
  • 100SUN19 (100GBP powyżej 500)
  • 125SUN19 (125USD ...)
Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualne kupony (dla EUR, USD i GBP) masz na poprzednich stronach. Przed zakupem możesz sobie jeszcze sprawdzić w jakiej walucie będzie najkorzystniej.

 

PS:

  • 120SUN19 (120EUR powyżej 600)
  • 100SUN19 (100GBP powyżej 500)
  • 125SUN19 (125USD ...)

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.