Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

No to jeszcze raz...

Tomku, bransoleta się znalazła. ;)

Od razu lepiej :D

C65 i potem C60 to jedne za najbardziej fotogenicznych zegarków.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

9d14f91731cd68affdc94249616c76d6.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

No to jeszcze raz...

Tomku, bransoleta się znalazła. ;)

Ehhh, świetny jest ten Trident.

Nic tylko "kupywać"... ;)

Daj znać jak będziesz sprzedawał :)

Chlopaki, chyba bardzo kochacie swoje c60tki bo poluje od dłuższego czasu na mniejsze wersje 38/40 i ni hu hu ^^

A ja dalej nosze moją c65 :)11bde6c07d83a57da4e215d6862899ec.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

958c5838bdfe8e5ebf9369112b281944.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edit, jakby ktoś szukał automacik c65 jest na grupie FB, do wzięcia, kolega sprzedaje

Edited by cecon

No to jest. Trochę inny niż planowałem ale jest piękny :)

afc7e5b8128d19d78bdc677f9874c52c.jpg

Fajny  :)  Ja jak w końcu zbiorę środki, albo trafię jaką mega promocję to chyba zapoluję na nowego C60 w najmniejszym rozmiarze. A tymczasem:

post-106574-0-48330300-1566308550_thumb.jpg

Nic nie szkodzi mieć dwóch... ;) Nie tylko dobrze zrobiony, ale i twardy zawodnik... łatwo się nie poddaje. Solidny daily driver.

Fajny :) Ja jak w końcu zbiorę środki, albo trafię jaką mega promocję to chyba zapoluję na nowego C60 w najmniejszym rozmiarze. A tymczasem:

Na mega promocję bym nie liczył. Za dobrze się sprzedają... no chyba że wtopili z tą nową serią... Nie sądzę bo dostała bardzo solidny upgrade, a cena niewiele wzrosła. Sam chętnie bym 38 przytulił na testy ale tym razem już nie z białą tarczą... Edited by tts

Na taką cenę za jaką kupiłem C7 Rapide to nawet nie liczę, ale za jakiś czas może się pojawia na "nearly new". 

Na taką cenę za jaką kupiłem C7 Rapide to nawet nie liczę, ale za jakiś czas może się pojawia na "nearly new".

30% brzmi rozsądnie. Patrząc jednak na to jak szybko znikają ciekawe egzemplarze podczas wyprzedaży z mniejszą zniżką, jeżeli masz zamiar nosić rozważyłbym zakup z kuponem -100GBP lub zatokę albo bazarek CWL.

To na razie tylko plany, bo nie mam żadnego divera, a coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dla mnie najlepszy rozmiar to poniżej 40mm albo tak jak mam w C7 Rapide niby 42mm, ale bardzo małe L2L.

To na razie tylko plany, bo nie mam żadnego divera, a coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dla mnie najlepszy rozmiar to poniżej 40mm albo tak jak mam w C7 Rapide niby 42mm, ale bardzo małe L2L.

Nowa 38 ma 45mm, stara miała 45,5. Myślę i waham się czy rozważać 42 z L2L 49,3mm. Poniżej 50mm więc już jest dobrze.

Ja tak właściwie to poza starym kwarcowym Casio mam teraz zegarki z L2L od ok. 48.5mm do 51mm co przy nadgarstku ok 16-16.5cm jest wartościami maksymalnymi. Certina (51mm) nawet często wydaje mi się za duża ale ją lubię i zostanie ze mną. Dlatego też chciałbym zobaczyć jak będzie z L2L właśnie ok 45, myślę że to będzie dla mnie idealny rozmiar, chociaż 40mm wersji też nie odrzucam.

Ja tak właściwie to poza starym kwarcowym Casio mam teraz zegarki z L2L od ok. 48.5mm do 51mm co przy nadgarstku ok 16-16.5cm jest wartościami maksymalnymi. Certina (51mm) nawet często wydaje mi się za duża ale ją lubię i zostanie ze mną. Dlatego też chciałbym zobaczyć jak będzie z L2L właśnie ok 45, myślę że to będzie dla mnie idealny rozmiar, chociaż 40mm wersji też nie odrzucam.

Zatem z mojego doświadczenia bierz 38 zarówno z uwagi na rozmiar L2L do Twojego nadgarstka, a także dlatego że w rozmiarze 40mm nie ma żadnego wyboru - zrobili ale dlaczego tylko czarny?

Zatem z mojego doświadczenia bierz 38 zarówno z uwagi na rozmiar L2L do Twojego nadgarstka, a także dlatego że w rozmiarze 40mm nie ma żadnego wyboru - zrobili ale dlaczego tylko czarny?

Tego właśnie nie mogę pojąć czemu tylko czarny jest w tym rozmiarze...i chociaż akurat czarnego nie odrzucam to chyba najbardziej mi się widzi czarny z czerwonym.

Tego właśnie nie mogę pojąć czemu tylko czarny jest w tym rozmiarze...i chociaż akurat czarnego nie odrzucam to chyba najbardziej mi się widzi czarny z czerwonym.

Jak będą chętni zrobią inne kolory. Póki co sprawdzają czy malkontenci mieli rację i 40 będzie się sprzedawać jak 38 i 42. Już zrobili ten błąd, że MkI i MkII były w dużej gamie kolorystycznej. Skończyło się gigantyczną wyprzedażą. Stąd wielu nadal twierdzi, że Tridenty to po 300GBP chodzą na wyprzedaży... ;)

Jak będą chętni zrobią inne kolory. Póki co sprawdzają czy malkontenci mieli rację i 40 będzie się sprzedawać jak 38 i 42. Już zrobili ten błąd, że MkI i MkII były w dużej gamie kolorystycznej. Skończyło się gigantyczną wyprzedażą. Stąd wielu nadal twierdzi, że Tridenty to po 300GBP chodzą na wyprzedaży... ;)

Ładna sztuka  :) Co do wersji 40mm to pewnie masz rację, że testują jak się będzie sprzedawać. A tak wgl to wróciła wyprzedaż, nic specjalnego, chyba że ktoś szuka Jumping Hour to mają na -60%.