Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

Ten jest świetny, no i cena jakoś bardzo nie odstrasza.

Z tych nowych wypustów zagadał do mnie ten: https://www.christopherward.eu/watches/new-releases/c65-trident-bronze-ombre-cosc-le-range

Edited by tts

He, he bo to "moja" koperta :P;)

Też bym przygarnął... Fajna tarcza :D

Ano... tylko... automat... Manual nie jest niższy? Edyta: nie jest. W obu przypadkach 11,55mm.

W sumie to nie rozważałem go przeglądając nowe wypusy... ale wprawne oko Mojego Osobistego Doradcy go wypatrzyło... Fajny... Chyba nawet z tą kopertą mógłbym żyć, bez moczenia zegarka w morzu. ;)

Edited by tts

Tylko pasek - dzięki temu jest mniej roleksowy i... zieleń pasuje do brązu. :)

55e756d762612ef83177dc98b650f8cf.jpg

No, fajne. Zegarek jest dosyć ciężki w fotografowaniu. Owe fale też nie jest łatwo pokazać.

Edited by Istvan

Guest fidelio

Może i nie łatwo, ale ja tam bez trudności, okiem nieuzbrojonym, je dostrzegłem ;-)

Fale robią różnicę w porównaniu z nowszym.

e001204f6a2f8d203babfe3b2b353ace.jpg

Nowszym i droższym. Pomyśleć tylko - w środku ETA2893-2, a ja za swojego nie dałem nawet 2000. :lol:

Ten brąz fajny, podobnie, jak C60 w brązie, ale ja to chyba dziwny jestem, bo do mnie gada i to bardzo ŻÓŁTY :D

https://www.christopherward.eu/watches/dive/c65-trident-316l-limited-edition-yellow-range

Fale są zajebibi :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Fajny!

Brakuje mi ich w vintage. Świetnie uwypuklają szlify na indeksach choć... wolę czarną tarczę. Na białej to nie było to. Niestety trzeba było się do nich przyzwyczaić bo pod pewnym kątem robił się specyficzny deseń jak zagrało światło. Tego efektu nie widziałem w białym.

Ten brąz fajny, podobnie, jak C60 w brązie, ale ja to chyba dziwny jestem, bo do mnie gada i to bardzo ŻÓŁTY :D

https://www.christopherward.eu/watches/dive/c65-trident-316l-limited-edition-yellow-range

Fale są zajebibi :D

Faktycznie... mocno specyficzny.

Ja mam to samo z żółtym, jak c65 manual do mnje nie gada to jak zobaczyłem żółtego to powiedziałem wow . Ta c65 w automacie w brązie tez super. Czekam na c60 40 mm kolegi i opinie.

Robimy spotkanie właścicieli Hamiltonów, ale zasadniczo otwarte - inne marki i modele też mile widziane! Już wiadomo, że będą ludzie z kilkoma modelami Christopher Ward. Spotykamy się w Katowicach-Nikiszowcu, w restauracji "Prohibicja", 14.09. (sobota) od godz. 12:00. Dajcie znać na PW - do mnie lub do Łukasza (@reelax), kto jest chętny, bo musimy zrobić rezerwację i w zależności od liczby zainteresowanych będziemy wcześniej rezerwować miejsca (jeszcze alternatywnie drugi lokal w pobliżu). Proponuję, żeby wziąć wszystko, co mamy, włącznie z paskami, bo jest okazja nie tylko do pooglądania, ale też wymiany i innych "biznesów".

Adres "Prohibicji" to ul. Krawczyka 1, parkować można przy ul. Szopienieckiej, między ul. Nałkowskiej i ul. Krawczyka.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

;)7f01274a6dbf66e41aef6a9dd1d5a443.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Ps. Fgmczasem c60 czeka już na mnie w domu, ale zobaczę go dopiero za tydzien

Edited by bober5264