Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie internetowym producenta ale poczekaj na wyprzedaż nowych albo prawie nowych bo są co jakiś czas. 

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, czyli jeśli obecnie Trident Bronze C65 kosztuje na tej stronie 1185 Euro to na jakie rabaty można liczy jeśli mają wyprzedaże?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na niebieskie C65 z bransoletą i na pasku ostatnio było 50% ale na ten brązowy to bym raczej prędko nie liczył na taki rabat, prędzej w prawie nowych. Trzeba zaglądać do nich na stronę, czasem ktoś wrzuca u nas informacje o promocjach w temacie zegarkowe okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniowej wyprzedaży 50% też było sporo modeli, ale brązowego nie. Nie raz używki wystawione są drożej niż nowe (jeśli trafić w wyprzedaż 50%).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten tego - brązowy to limitka 500 szt :) Mój ma numer 3xx (ciekawe czy po kolei to szło ;) ) Ale fakt faktem - jest jeszcze do kupienia na stronie. W promocji tez nigdy nie widziałem :) 

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 50% to już naprawdę dużo, będę obserwował, może coś upoluje dla siebie. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak znudziło Ci się czekanie na wyprzedaż to aktualnie obowiązuje kod rabatowy

- przy zakupie w EUR to - 120loupe18 obniżający cenę o 120 euro

-przy zakupie w GBP to - 100loupe18  obniżający cenę o 100 funtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arckx napisał:

Gdyby jednak znudziło Ci się czekanie na wyprzedaż to aktualnie obowiązuje kod rabatowy

- przy zakupie w EUR to - 120loupe18 obniżający cenę o 120 euro

-przy zakupie w GBP to - 100loupe18  obniżający cenę o 100 funtów

 

bardzo dziękuje🍺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koblov, Jeżeli zależy Ci na "brązowym", to chyba jedynie na wyprzedaży w sekcji "nearly new". Tam zegarki są o około 30% tańsze od ceny katalogowej. W przecenach 50% lądują zazwyczaj zupełnie podstawowe wersje C60, C65, czy C5.

I kupuj płacąc w funtach - wychodzi znacznie taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, clusca napisał:

@Koblov, Jeżeli zależy Ci na "brązowym", to chyba jedynie na wyprzedaży w sekcji "nearly new". Tam zegarki są o około 30% tańsze od ceny katalogowej. W przecenach 50% lądują zazwyczaj zupełnie podstawowe wersje C60, C65, czy C5.

I kupuj płacąc w funtach - wychodzi znacznie taniej :)

 

szukam tej zakładki nearly new ale chyba ślepy jestem 😁

ten limitowany żółtek też fajny 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aktualnie widoczna. Od czasu do czasu w sekcji "watches" pokazuje się dodatkowy odnośnik "clearance" i tam znajdują się oferty "half price" i "nearly new".

A walutę zmienia się na samym dole strony. Piszę o tym, bo już dwa razy kupiłem w euro, choć szukałem miejsca do zmiany waluty jak "gupi". Ale to pod presją czasu było, bo zegarki schodziły jak ciepłe bułeczki ;)

 

Żółtek był ostatnio w "nearly new". Sam się zastanawiałem, ale rozsądek wygrał ;) Nie wiem czy zszedł. Może pojawi się znowu, kiedy wrócą z wyprzedażą.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi... z tą walutą też walczyłem dobrych kilka minut 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kategoria "nearly new" zawiera tzw. zwroty,rozfoliowane i noszone przez 2 miesiące ,lekko poprzycierane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony producenta:

 

"Sixty-day free returns

If you aren’t happy with your watch for any reason, provided it is still in perfect condition and accompanied by all the original packaging and documentation, you can return it to us free of charge for up to 60 days from the date of despatch for a full refund or exchange.

Please use our return form by clicking here to start the process.
In the event this is not the case we will only offer a partial refund, the amount of which will be decided by the condition of the watch and whether there is any missing documentation."

 

Zapewne mogą zatem nosić ślady używania, w końcu są "prawie nowe" :)

 

Poniżej niebieski C65 Trident Vontage na bransolecie. Ma niesamowity kolor tarczy. Bardzo ciężko pokazać go prawidłowo na zdjęciach, musiałem uciec się do poruszania suwakami w programie graficznym, bo nie byłem w stanie bez obróbki pokazać go tak, jak wygląda w rzeczywistości. Nawet teraz, kiedy porównuję zdjęcie na dwóch monitorach - skalibrowanym i takim o nieco gorszych parametrach wyświetlanego obrazu, który nie był kalibrowany - widać dość sporą różnicę.

 

20200905-20200905_121624-800pxhigh.thumb.jpg.d01794efdec76056517a0b4eb9bca6be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zapłaciłem w EUR i jakąś godzinę po zakupie dowiedziałem się o tym, że w GBP jest dużo taniej. I długo szukałem, gdzie się zmienia walutę.

Przynajmniej na przyszłość będę mądrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spamować to na całego! :) Taki jeszcze paseczek znalazłem :) 

BB77B8EB-7E6D-4491-A19D-477D4EB7C8BD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Koblov napisał:

No ok, czyli jeśli obecnie Trident Bronze C65 kosztuje na tej stronie 1185 Euro to na jakie rabaty można liczy jeśli mają wyprzedaże?

 

Raczej bym nie liczył na promocje na niego bo to limitka, ale... są kupony rabatowe, można kupić taniej w GPB no i jak chcesz ryzykować i czekać to ost. był nearly new na wyprzedaży 30% taniej... Jak gada, brał bym z kuponem rabatowym i nie czekał na okazję. Zawsze do 60 dni możesz bezpłatnie oddać.

3 godziny temu, MshR napisał:

Jak spamować to na całego! :) Taki jeszcze paseczek znalazłem :) 

 

Ten czy tamten... na obu wygląda bardzo dobrze. Niech się nosi!

7 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Też zapłaciłem w EUR i jakąś godzinę po zakupie dowiedziałem się o tym, że w GBP jest dużo taniej. I długo szukałem, gdzie się zmienia walutę.

Przynajmniej na przyszłość będę mądrzejszy.

No to anuluj zamówienie i kupuj w GPB. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, tts napisał:

No to anuluj zamówienie i kupuj w GPB. :)

 

To już było dobrą chwilkę temu. Pewnie ze dwa miesiące. Kupiłem w promocji za 50% więc nawet za te dwie stówy więcej uważam, że jak najbardziej jest wart swojej ceny i w żadnej mierze nie mam uczucia, że przepłaciłem.

Po prostu - jak jeszcze kiedyś będę miał okazję kupować CW, to wtedy będę sprytniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MshR ten czarny pasek najlepszy. 

Klasa zegarek, ładny, wygodny i uniwersalny.

Niech cieszy ;)

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.