Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

No i kurczaki namówiliście, miałem wątpliwości wprawdzie co kliknąć - były 3 opcje, ale w sumie chyba nie powinienem żałować, wygrał KOMPRESOR 😜

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

6 minut temu, Istvan napisał:

Zamówiony przeze mnie Straton Driver ma 12,5 mm grubości i 40 mm szerokości.

A słabe wykończenie względem czego do 300 USD?

No i dla mnie to jest grubas przy tych wymiarach. Wygląda dziwnie. Słabe wykończenie... Ogólnie, nie patrząc przez pryzmat ceny (nawet nie wiedziałem ile kosztuje). Zresztą napisałem, ze to jeszcze bym przeżył. To tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, ale poczekaj chociaż aż do Ciebie dotrze.

Posted (edited)
15 minut temu, Krygo napisał:

No i dla mnie to jest grubas przy tych wymiarach. Wygląda dziwnie. Słabe wykończenie... Ogólnie, nie patrząc przez pryzmat ceny (nawet nie wiedziałem ile kosztuje). Zresztą napisałem, ze to jeszcze bym przeżył. To tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, ale poczekaj chociaż aż do Ciebie dotrze.

Mój Longines 1954 ma 40 mm i 14 grubości. ML Pontos, też chronograf - 43 i 16, Seiko Brightz Phoenix Chronograf - 40 i 15,2. Jak widać, 12,5 mm to kompakt przy mechanicznych wersjach. ;) A wykonanie - cóż, nie oczekuję cudów, ale ma być klimatycznie. Zegarek ma zasilić subkolekcję i stanowić jedynie urozmaicenie. To nie flagowiec. ;) W każdym razie, dzięki za opinię.

Edited by Istvan

Jakby ktoś miał taki pasek na wymianę lub na zbyciu, dajcie znać bo nie załapałem się niestety na taką wersję tylko z gumąc3c1984f739b5381fb3fe2748f73da89.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Nie masz chyba czego żałować. Gdybym miał kupować z paskiem, to chyba wybrałbym teraz ichnią hybrydę. Te skórzane paski, to moim zdaniem dość dziwny twór. Niby "feeling" mają jak tekturo-papier, więc założyłem, że dość szybko się zużyje, ale o dziwo, po jakimś czasie widać na nim ślady zużycia, ale dalej da się go nosić. Ucierpiał jedynie wizualnie, jest używalny, ale nie wygląda już za ciekawie. Za te pieniądze, jakie sobie za niego życzą znajdziesz u naszych forumowych "paskotwórców" coś znacznie lepszego, a gumę będziesz miał do innego zegarka, bo C65 Trident Vintage na gumie jakoś niespecjalnie ;)

Brałem co zostało z tych ochłapów, też mi ta guma nie pasuje do vintage ale trudno, kogo od nas możesz polecić, żeby zlecić wykonanie paska z quick release, na szybko przejrzałem Internet i nic ciekawego nie mogę znaleźć do tego C65 Vintage, chyba że możecie podrzucić jakieś propozycje pasków które by pasowały? Ja nic ciekawego nie znalazłem

Posted (edited)

Tutaj masz cały dział paskowy: https://zegarkiclub.pl/forum/forum/70-paski-i-akcesoria-zegarkowe/. Znajdziesz tam na pewno coś ciekawego. Na szybko to paski z tego wątku MZ by znakomicie pasowały do tego zegarka: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/144920-pipała-leatherworks/page/8/. Nie wiem, jak cenowo, ale jak będzie za drogo, to z pewnością znajdziesz w innych tematach coś, co Ci się spodoba i będzie za "rozsądne" pieniądze :) A jakbyś szukał czegoś mniej eleganckiego, a bardziej "heavy-duty", to kolega z tego wątku ma fantastyczne, grube, mięsiste paski: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/page/12/.

Edited by clusca

Posted (edited)

https://strapsco.com/product/dassari-hand-stitched-classic-leather-watch-band/?attribute_sizes=22mm&attribute_colors=Black

Polecam te paski gorąco. Bardzo dobra jakość i mięciutkie od początku. 3 w cenie 2 to tam promocja jak z sokiem Costa :D, czyli wieczna, ale do tego często są dodatkowe rabaty. Jeden minus, że z dnia na dzień ich nie dostaniesz bo przesyłka chwilę potrwa. 

Edited by Krygo

7 godzin temu, clusca napisał:

Nie masz chyba czego żałować. Gdybym miał kupować z paskiem, to chyba wybrałbym teraz ichnią hybrydę. Te skórzane paski, to moim zdaniem dość dziwny twór. Niby "feeling" mają jak tekturo-papier, więc założyłem, że dość szybko się zużyje, ale o dziwo, po jakimś czasie widać na nim ślady zużycia, ale dalej da się go nosić. Ucierpiał jedynie wizualnie, jest używalny, ale nie wygląda już za ciekawie. Za te pieniądze, jakie sobie za niego życzą znajdziesz u naszych forumowych "paskotwórców" coś znacznie lepszego, a gumę będziesz miał do innego zegarka, bo C65 Trident Vintage na gumie jakoś niespecjalnie ;)

No to mnie zaskoczyłeś. Wziąłem opcję z bransoletą, ale na tym pasku bardziej mi się podoba. Dobrze że nie kupiłem. Będę szukał czegoś w tym stylu. 

Posted (edited)
10 godzin temu, tommly napisał:

Ja odpuszczam, szkoda nerwów. Przy przeliczniku PayPala dodatkowo 170 zł dolicza, wolę poczekać na bazarek :D

Dobrze że kupiłeś bo na bazarkach macane są droższe od nowiutkich ze sklepu :D 

Edited by tomaliusz

7 godzin temu, Krygo napisał:

https://strapsco.com/product/dassari-hand-stitched-classic-leather-watch-band/?attribute_sizes=22mm&attribute_colors=Black

Polecam te paski gorąco. Bardzo dobra jakość i mięciutkie od początku. 3 w cenie 2 to tam promocja jak z sokiem Costa :D, czyli wieczna, ale do tego często są dodatkowe rabaty. Jeden minus, że z dnia na dzień ich nie dostaniesz bo przesyłka chwilę potrwa. 

Potwierdzam, paski Dassari naprawdę dobre, a sklep sprawdzony. Mnie najbardziej leży:

https://strapsco.com/product/dassari-salvage-thick-padded-distressed-italian-leather-strap/

A jeszcze - tylko akurat nie mają na stanie:

https://strapsco.com/product/dassari-swl1-vintage-italian-leather-quick-release-strap/

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Krzyska trzeba dzis rozruszac, zreszta skoro dress watch to do dresow przechodzi idealnie 🤣

IMG_3017.thumb.JPG.c5ce8071796378c4149002d260b78665.JPG

Pany to UPS idzie czy dhl bo info o paczce dostałem i nie wiem czy to to🤔

34 minuty temu, satanic napisał:

Pany to UPS idzie czy dhl bo info o paczce dostałem i nie wiem czy to to🤔

Na maila dostałeś?

7 minut temu, satanic napisał:

Sms

Ja walnąłem literówkę w numerze telefonu. Napisałem do nich wczoraj maila z prośbą o poprawianie, dziś mi odpisali, że poprawili, ale znając życie pewnie tego nie zrobili.

Bo jak zaloguję się na konto mam info, że zamówienie wysłane a SMS-a brak.

Dostałem przed chwilą wiadomość o dostarczeniu w dniu jutrzejszym przesyłki DHL od Christophera Warda. Żadnego info o VATach, więc chyba będzie dobrze ;)

I  żeby nie było za różowo, przed chwilą dostałem sms-em pytanie od DHL, czy przesyłka jest skierowana do mnie, czy jest na użytek prywatny i co dokładnie zawiera, więc czekamy na rozwój wydarzeń ;)

Jak wczesniej pisalem, przesylki normalnie beda przechodzic odprawe celna z naliczeniem oplat. Pozostaje pytanie, czy rzeczywiscie CHW bierze na siebie te oplaty i potem sobie w jakis sposob to rozlicza majac polski NIP, a klient zadowolony dostaje zegarek bez dodatkowych kosztow.

Sam czekam na info, bo w razie co, zmienie adres dostawy do mnie i sikor bedzie szybciej 😀

Posted (edited)

Jak ktoś nie zdążył, wrzucili znowu kilkanaście dostępnych sztuk c65,c60.

edit: pół godziny i wszystko co tanie znowu poszło.

Edited by michszy

W dniu 7.01.2021 o 00:53, helion napisał:

...chyba że możecie podrzucić jakieś propozycje pasków które by pasowały? Ja nic ciekawego nie znalazłem

W dniu 7.01.2021 o 01:06, clusca napisał:

A jakbyś szukał czegoś mniej eleganckiego, a bardziej "heavy-duty", to kolega z tego wątku ma fantastyczne, grube, mięsiste paski: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/page/12/.

Mam jeden pasek i jestem zadowolony. 

Również polecę Santino. Paski ma bardzo fajne. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Posted (edited)
6 godzin temu, michszy napisał:

edit: pół godziny i wszystko co tanie znowu poszło.

Bo to najprawdopodobniej były anulowane zamówienia jedynie, więc za dużo tego nie było. Ale jak VAT polskim nabywcom przywalą, to pewnie w lutym będzie druga wyprzedaż na stronie Krzysztofa ;)

Edited by clusca

8 godzin temu, Dorian06 napisał:

Mam jeden pasek i jestem zadowolony. 

Mam 3 paski od kolegi @zodiak7 i jestem z nich bardzo zadowolony. Do CH W pewnie tez zamówię, bo ten ich oryginalny pasek jakoś na mnie wrażenia nie robi, No i nie jestem fanem quick release. 
Sam zegar owszem jest dobrze wykonany, ładnie leży na ręku, ale np c65 vintage diver lumę ma na poziomie średnich chińczyków :)