Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

Niestety dość krótko. No i nieznacznie mu pomogłem podbijając kontrast ;)

Przemek fajny . Gratuluję. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Dzięki, no wielkolud nie jest, ale zobaczymy, wykonanie pierwsza klasa, że o pudełku nie wspomnę.

No pudełko jest super. Krzyśki są świetne, ale pudła mają jak o dwie półki wyżej jeszcze ;)

A to te drewniane czy one niby drewniane? 😀

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Takie jakby drewniano- skórzane super wykonanie, wiele droższych Szwajcarów takich nie ma.

Z palcem w nosie. Ja dałem radę zwykłym "popychaczem" do pinów :)

18 minut temu, TRobert napisał:

U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 

Za***isty.

Edited by Krygo

1 godzinę temu, TRobert napisał:

U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 A pudełko faktycznie super w porównaniu do tego które mam od C7

Bardzo fajny niech się dobrze sprawuje👍

Dzisiaj dotarł, po nerwowym dniu z celnikami 🙂 Świetny zegarek, ale dla mnie trochę mały.  Pójdzie do ludzi.  Jak by ktoś reflektował oddam po kosztach + flaszka 🙂

20210115_162753.jpg

20210115_162800.jpg

8 minut temu, michszy napisał:

no widzi mi się 🙂

Kurcze, pierwszy raz w życiu żałuję, że nie mam mniejszego nadgarstka. U Ciebie leży idealnie, u mnie jednak widać, że mógłby być nieco większy :)

No to zgodnie z tradycją, następna duża promocja u Krzyśka pewnie w okolicach maj-czerwiec. Ciekawe co dadzą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

10 minut temu, clusca napisał:

Kurcze, pierwszy raz w życiu żałuję, że nie mam mniejszego nadgarstka. U Ciebie leży idealnie, u mnie jednak widać, że mógłby być nieco większy :)

ja z kolei jestem tak przyzwyczajony do koperty c65 41mm, że też mi tak nieswojo z nim na ręku, nie wiem jak to opisać bo wiem że dobrze leży, to mimo wszystko jakiś za mały mi się wydaje 🙂

9 minut temu, Najki napisał:

No to zgodnie z tradycją, następna duża promocja u Krzyśka pewnie w okolicach maj-czerwiec. Ciekawe co dadzą emoji846.png

Kompresory w "halfprice", kilka Tridentów w różnych opcjach i mam nadzieję, że Sandhursty i Cranwelle w HP ;)

Teraz, michszy napisał:

ja z kolei jestem tak przyzwyczajony do koperty c65 41mm, że też mi tak nieswojo z nim na ręku, nie wiem jak to opisać bo wiem że dobrze leży, to mimo wszystko jakiś za mały mi się wydaje 🙂

Kwestia przyzwyczajenia, po dwóch dniach nie będziesz widział różnicy do momentu zmiany na 41mm :)

Mam to samo. Jak zrobilem przymiarke to lezy dobrze, jest jakby zintegrowany z nadgarstkiem ale dalej mam wrazenie, ze jakis maly jest i folie jeszcze zostaly na nim... :)

Ja czym prędzej ściągnąłem, żeby mi czasem nie przyszło do głowy sprzedawać ;)

Mam to samo. Jak zrobilem przymiarke to lezy dobrze, jest jakby zintegrowany z nadgarstkiem ale dalej mam wrazenie, ze jakis maly jest i folie jeszcze zostaly na nim... 
ha ha też nie ściągałem

56 minut temu, Rikimaru75 napisał:

Dzisiaj dotarł, po nerwowym dniu z celnikami 🙂 Świetny zegarek, ale dla mnie trochę mały.  Pójdzie do ludzi.  Jak by ktoś reflektował oddam po kosztach + flaszka 🙂

20210115_162753.jpg

20210115_162800.jpg

Kolega @CzasNaZdjecia był zainteresowany, jeżeli dobrze kojarzę? 

no widzi mi się 

Według mnie rozmiar idealny :)

Niech się nosi jak najdłużej.