Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

Mam i ja 🙂. Po zakupie jakoś mimo wszystko nie byłem do końca przekonany do niego. W pewnym momencie chciałem nawet anulować zamówienie. Na szczęście tego nie zrobiłem i dzisiaj do mnie zawitał w wersji 38mm. Fajnie że CW myśli również o posiadaczach niezbyt imponujących nadgarstków 🙂. Zegarek leży świetnie i jest bardzo wygodny. Bransoleta i jej zapięcie to po prostu mistrzostwo. Dotychczas nie spotkałem się z taką. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki na ten zegarek. Pudełko jak już wcześniej wspomniano to dwie klasy wyżej. Smaczku dodaje personalizowany liścik 🙂.  A oto zegarek który przez najbliższe dni nie będzie schodzić z nadgarstka (na żywo kolor bezela jest ciemniejszy) 🙂:

IMG_20210115_135222104.jpg

7 minut temu, dawid_999 napisał:

Mam i ja 🙂. Po zakupie jakoś mimo wszystko nie byłem do końca przekonany do niego. W pewnym momencie chciałem nawet anulować zamówienie. Na szczęście tego nie zrobiłem i dzisiaj do mnie zawitał w wersji 38mm. Fajnie że CW myśli również o posiadaczach niezbyt imponujących nadgarstków 🙂. Zegarek leży świetnie i jest bardzo wygodny. Bransoleta i jej zapięcie to po prostu mistrzostwo. Dotychczas nie spotkałem się z taką. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki na ten zegarek. Pudełko jak już wcześniej wspomniano to dwie klasy wyżej. Smaczku dodaje personalizowany liścik 🙂.  A oto zegarek który przez najbliższe dni nie będzie schodzić z nadgarstka (na żywo kolor bezela jest ciemniejszy) 🙂:

Fajny jest, ja sobie obiecuje od 2 lat że kupię coś poniżej 40mm, ale zawsze coś psuje moje plany😛. Pewnie gdyby nie kompresor to kupiłbym właśnie C60 w rozmiarze 38 lub 40mm. A tak poza staruszkiem Casio mam same 41 i 42 mm, ale może jeszcze kiedyś 🙂

Bardzo fajny ten trident. Ja już miałem w koszyku c60 38mm w brązie i podczas wypełniania zamówienia ktoś mi podwędził.

1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał:

dawid 999 - rozmiar jak najbardziej dobrany a zegar ładny ;)

Przy okazji zapytam tylko czy brans jest wygodny?

Jeżeli chodzi o bransoletę to jestem zachwycony. Jest bardzo wygodna, i ma fantastyczną mikroregulację na przycisk. Nie spotkałem się wcześniej z takim rozwiązaniem. Dodatkowo bransoleta jest mocowana za pomocą teleskopów quick relase, dzięki czemu można ją zdjąć beznarzędziowo.

spacer.png

spacer.png

Ja dodam tylko, że to zapięcie do bransolety mogliby nieco dokładniej wykonać. Nie wiem czego to jest wina, stawiam właśnie na kwestie związane z dokładnością, ale na cztery bransolety, z którymi miałem do czynienia, tylko w jednej zapięcie pracuje idealnie. W trzech pozostałych, aby zapiąć dokładnie trzeba nieco mocniej docisnąć, jakby na dwa razy. Tylko w moim żółtku zapięcie chodzi perfekcyjnie, klik i jest na miejscu. Poza tym w pełni zgodzę się z kolegą @dawid_999, bransoleta wygodna, nie brzęczy, nie goli włosów, quick release'y, genialna regulacja, jednym słowem super :)

W dniu 14.01.2021 o 11:43, clusca napisał:

A szybko i zwięźle: jeśli zapłaciłeś przy zakupie kwotę z VATem, a pewnie tak było, to opłaty pokrył już Krzysztof i nic od ciebie DHL nie powinien żądać.

Nie chcę Cię martwić, ale od momentu otrzymania takiej wiadomości do chwili otrzymania przesyłki w moim przypadku upłynął około tydzień ;)

Dzięki. Nic z Krzysia nie zamaeialem. Raczej pod katem sprzedawców z chrono z GB bo fajne ceny mają niekiedy. Ale już doczytałem muszą być zarejestrowanymi i podatnikami VAT w RP czy coś takiego. 

Gratuluję kolegom wszystkich Krzyśków. Ja nie byłem taki cierpliwy i anulowałem swojego kompresora, ale też nie żałuję :) Na stronie producenta podobał mi się, na fotkach nadgarstkowych już jakby mniej, ciekawe jakby było na żywo?

Ale nic straconego, prędzej czy później jakiś się pojawi pewnie na bazarku lub znowu będzie "half price" 😜

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Następne half price ostatnio było jakoś tak maj/czerwiec.

Chyba niewiele osób kupuje już w regularnych cenach ;), zresztą taka jest też polityka ChW.

3 godziny temu, BREVET napisał:

Dzięki. Nic z Krzysia nie zamaeialem. Raczej pod katem sprzedawców z chrono z GB bo fajne ceny mają niekiedy. Ale już doczytałem muszą być zarejestrowanymi i podatnikami VAT w RP czy coś takiego. 

Pytaj sprzedawców czy sprzedają z wysyłką do eu redukując VAT GB do 0 (czyli netto, jest taka możliwość przy eksporcie), wtedy doliczony VAT PL nie zrobi prawie różnicy.

4 godziny temu, michszy napisał:

Testujemy, guma tez mu pasi 🙂

Sam już nie wiem czy zostawiać 😉

Fajnie na tej gumie wygląda. Ja bym zostawiał. Przypuszczam, że jak za miesiąc lub dwa zmienisz zdanie, to i bez folii sprzedasz w cenie w jakiej kupiłeś. No chyba, że zegarki u Ciebie ciężko mają i boisz, że załapie trochę rys ;) 

Świetny jest :) Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę ;)

20210117_011723-1000px.jpg.9c570a6281339d230b2a80bc378d37c0.jpg

Edited by clusca

Świetny jest  Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę 

20210117_011723-1000px.jpg.9c570a6281339d230b2a80bc378d37c0.jpg

Kuś dalej to wycofam ogłoszenie

Pozytywne do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, myślałem tylko że koronka będzie zakręcana, szkło też bardzo dobre, pasek gumowy miękki i dobrze się układa.

9 godzin temu, clusca napisał:

Świetny jest :) Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę ;)

Fajny, mój klimat. Jedynie logo mi przeszkadza na 9. Jak luma ?

Luma, jak to na "nieseiko", jest dość jasna, ale nie świeci zbyt długo. Nie testowałem jednak jak długo w nocy da się odczytać godzinę.

Gratuluję Krzyśków. 

Fajne są i dobrze zrobione 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

To prawda fajne Dawid a ten Twój 38mm jaki ma l2l? 

Twój Clusca też jeśli można wiedzieć? 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Tridenta znalazłem 45mm

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos