Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie taka nowość - nie no, tak naprawdę to tylko pasek dojechał z drugiego końca świata i akurat spasował kolorystycznie:-)

 

IMG-20211207-170646-edit-324439240559867


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek kolorystycznie może i dobrze ale jakoś mi się nie widzi te połączenie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Leszek kolorystycznie może i dobrze ale jakoś mi się nie widzi te połączenie. 

Ale że koperta i tarcza za elegancka na gumę? Czy coś z gumą nie tak?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ledr napisał(-a):

Ale że koperta i tarcza za elegancka na gumę? Czy coś z gumą nie tak?

Guma wygląda bardzo ok ale może jakby to była wersja gmt. Tutaj pasuje imo bransoleta albo jakaś skóra. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Guma wygląda bardzo ok ale może jakby to była wersja gmt. Tutaj pasuje imo bransoleta albo jakaś skóra. 

Zobaczymy jeszcze, jak wygląda na nato, bo już leci ze Szwecji specjalnie dobrany kolor. Ale na żywo ten zegarek ma dosyć swobodny (casualowy) charakter i mnie guma nie razi. I tak większość czasu będzie na kajdanie, bo bardzo wygodny i fajnie się nosi. Zrobię kiedyś sesję porównawczą z nim i z Tudorem chrono, który choćby przez przyciski i dużą koronkę wygląda na dwa razy większy. A nosi się oba podobnie, tzn. jak dla mnie wygodnie, dzięki dobrze zrobionym kajdanom w obu wypadkach.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnalne 😭

DSC_9369.thumb.JPG.d076f1960b2cd000e585e417aa767877.JPG

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, jest fantastyczny :) Trochę żałuję, że nie kliknąłem, jak był dostępny w rozsądnych pieniądzach, ale cóż, nie można mieć wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zrobić to, co kolega w wątku Omegi uskutecznia od jakiegoś czasu - krótki film z widokiem na cały pasek i zegarek na nadgarstku. Przy okazji debiut filmowy zielonego single-pass nato:


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z niecierpliwością czekają na wyprzedaże 😜

 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, evilym said:

Wszyscy z niecierpliwością czekają na wyprzedaże 😜

 

Można gonić króliczka, nawet na wyprzedaży... oczywiście szanujemy to... można też postawić na starego, wiernego psa... :)

 

20211223_133251.thumb.jpg.01e6208caa43cc9af5ebc04349257c7f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tts napisał(-a):

Można gonić króliczka, nawet na wyprzedaży... oczywiście szanujemy to... można też postawić na starego, wiernego psa... :)

Ile lat już go masz? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, evilym said:

Ile lat już go masz? 

Za kilka tygodni zaczynamy 6 rok wspólnego zmagania się z prozą codzienności. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na szlaku, na wodzie i w powietrzu... przy Świątecznych porządkach też nie wymięka...

 

20211224_123134.thumb.jpg.534868ac16030437374d8dc3e832bf8e.jpg

 

Błogosławionych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 12/23/2021 at 10:21 AM, Perpetuum Mobile said:

Coś cicho się zrobiło.

6b5053c8387b8447de88ab2ef1f3c4ba.jpg

Wyglada super. Na dodatek z tym paskiem.  Który to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglada super. Na dodatek z tym paskiem.  Który to model?

Dziękuję . C65 Trident Diver - tak się chyba nazywał. Na mechaniźmie Sellita z manualnym naciągiem. Tej wersji już nie ma w ofercie CW na ich stronie. Za to widziałem, że wersja z czarną tarczą leży na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo kiedy wyprzedaże, kiedy były ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ładny ChW. Jak dla mnie mogłaby tylko yc mniejsza strzałka od gmt, jest trochę przytłaczająca ale i tak zegarek wygląda świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne gmt wziąłeś na bransolecie?? Czy taniej na pasku bo ten model na bransolecie wygląda bardzo dobrze. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Bardzo fajne gmt wziąłeś na bransolecie?? Czy taniej na pasku bo ten model na bransolecie wygląda bardzo dobrze. 

 

Wziąłem na pasku bo nigdy nie nosiłem zegarka na bransolecie - wszystkie wydają mi się bardzo podobne. Koszty też oczywiście brałem pod uwagę.

Podobają mi się kajdany jeśli widzę zegarek na czyjejś ręce, jak przymierzam od kogoś to już nie koniecznie. W przypadku tego zegarka też jestem ciekaw bransolety. Może będzie kiedyś okazja dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wziąłem na pasku bo nigdy nie nosiłem zegarka na bransolecie - wszystkie wydają mi się bardzo podobne. Koszty też oczywiście brałem pod uwagę.
Podobają mi się kajdany jeśli widzę zegarek na czyjejś ręce, jak przymierzam od kogoś to już nie koniecznie. W przypadku tego zegarka też jestem ciekaw bransolety. Może będzie kiedyś okazja dokupić.
Super wygląda i jak bym brał, to też na pasku (a jak znajdziesz odpowiedni z pomarańczowym akcentem to może być jeszcze lepiej).
Ja też jak próbowałem na bransolecie to zaraz wracałem na pasek. Wyjątkiem jest kostka, ale tam bransoleta jest z tworzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 5 lat gwarancji, ale strasznie szybko się starzeją te zegarki...😉

 

IMG-20211228-160040.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.