Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, TRobert napisał(-a):

IMG20220712113613 (2).jpg

Na zdjęciach świetnie wygląda, a na żywo mi kompletnie nie podszedł swego czasu.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach świetnie wygląda, a na żywo mi kompletnie nie podszedł swego czasu.
W moim przypadku to jeden z największych błędów zakupowych, miałem w koszyku, a na karcie o 100zł mniejszy limit na transakcje internetowe, który sam sobie narzuciłem, aby nie wydać więcej na zegarek Jak zmieniłem limit, to zegarka już nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

W moim przypadku to jeden z największych błędów zakupowych, miałem w koszyku, a na karcie o 100zł mniejszy limit na transakcje internetowe, który sam sobie narzuciłem, aby nie wydać więcej na zegarek emoji1751.png Jak zmieniłem limit, to zegarka już nie byłoemoji22.png

Ja nawet powiem więcej, że mogłem go zostawić na jakiś czas, teraz nabrał wartości. Wtedy kosztował bodajże coś ok. 3k


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żałość jest podwójna, gdyż mam od dwóch lat "faze" na dwukoronkowce i GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstania nadszedł czas, jakby ktoś szukał 40mm to zapraszm na pwab89d4628c9c17a56d9591fa7602b514.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2022 o 17:29, tommly napisał(-a):

Na zdjęciach świetnie wygląda, a na żywo mi kompletnie nie podszedł swego czasu.

 

Mi przypasował, i chociaż jak wyszły to od razu pomyślałem że ten brązowy najładniejszy, to gdybym miał teraz wybierać, to chętnie bym spróbował tego błękitnego 😛

 

11 godzin temu, tommly napisał(-a):

Ja nawet powiem więcej, że mogłem go zostawić na jakiś czas, teraz nabrał wartości. Wtedy kosztował bodajże coś ok. 3k

 

Teraz to chyba wszystkie zegarki kupione za mniej jak cena z metki nabrały na wartości, wszędzie podwyżki 🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TRobert napisał(-a):

 

Mi przypasował, i chociaż jak wyszły to od razu pomyślałem że ten brązowy najładniejszy, to gdybym miał teraz wybierać, to chętnie bym spróbował tego błękitnego 😛

 

 

Teraz to chyba wszystkie zegarki kupione za mniej jak cena z metki nabrały na wartości, wszędzie podwyżki 🙁

Ja właśnie miałem błękitnego.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie doniesienia z frontu, UC zakwestionował mój zakup, twierdząc, że zegarek, który kupiłem jest znacznie droższy. Chcę im odpisać, że mogą sobie go zatrzymać, niech tylko mi prześlą na konto 90% tej kwoty na jaką go wycenili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe . Dokumenty i przelew ich nie przekonały?
Najśmieszniejsze jest to, że jeżeli podłapałeś jakąś fajną promocję, dużo poniżej przeciętnej ceny rynkowej, to…. mają rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Ostatnie doniesienia z frontu, UC zakwestionował mój zakup, twierdząc, że zegarek, który kupiłem jest znacznie droższyemoji1751.png. Chcę im odpisać, że mogą sobie go zatrzymać, niech tylko mi prześlą na konto 90% tej kwoty na jaką go wycenili emoji854.png

 

Z ciekawości zapytam, co i na ile wycenili? Bo jak kupiłeś Sealandera GMT, a wycenili go jak Explorera z koroną w herbie, to nieźle ich poniosło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Z ciekawości zapytam, co i na ile wycenili? Bo jak kupiłeś Sealandera GMT, a wycenili go jak Explorera z koroną w herbie, to nieźle ich poniosło
Na razie mam dostarczyć wszystkie dokumenty włącznie z przetłumaczoną na j. polski odprawą w Anglii??? i oczywiście opisać całą historie zakupu w oddzielnym piśmie, maili nie przyjmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek został "aresztowany" i zostanie wydany jak zapłacę 839zł lub złoże zobowiązanie, że pokryję należności skarbowe. Odpisałem, że nie pokryję żadnych dodatkowych kosztów i mogą odesłać go do sprzedawcy. Odnoszę takie wrażenie, że służby celno-skarbowe dostały "sraczki" aby ratować budżet naszego imperium

Pamiętam takie pomysły, jak próba opodatkowania "dochodów" wynikających z rabatów. Tzn. kupujesz np. lodówkę przecenioną na promocji z 3500 na 2800 to oznacza że od 700 złotych dochodu powinieneś zapłacić podatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to był zegarek CW normalnie kupowany przez ich stronę internetową? I UC zakwestionował jego wartość o oszacował dopłatę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na stronie w ramach letniej wyprzedaży. Płacony przez PayPala.

Generalnie ostatnio prawie do każdego zakupu z poza Unii jestem proszony o przedstawianie dokumentów zakupowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie kwestionują, że opłaty nie opłacone w ogóle, tylko że zaniżona wartość? To dziwne, bo ponad 800 zł opłat to brzmi jak całość VAT’u od przeciętnego CW w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o przedstawienie dowodu zakupu/zapłaty z widoczną kwotą nie jest niczym dziwnym i sam też wiele razy takie musiałem wysyłać (screen z PP zawsze załatwiał sprawę), ale, że to im nie wystarcza to już jest cyrk. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zabija handel... Wszędzie opłaty sraty pierdaty... Końcowy efekt będzie odwrotny od zamierzonego... Bo ludzie przestaną kupować w ale więc wtedy nawet fenyga wpływu do budżetu nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla większości osób decydujących o tych sprawach, krzywa Laffera jest herezją, której istnienie należy podważyć.

I nie kwestionują, że opłaty nie opłacone w ogóle, tylko że zaniżona wartość? To dziwne, bo ponad 800 zł opłat to brzmi jak całość VAT’u od przeciętnego CW w promocji.
lub vat od upustu. Zamówiłem C60 GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla większości osób decydujących o tych sprawach, krzywa Laffera jest herezją, której istnienie należy podważyć.
lub vat od upustu. Zamówiłem C60 GMT.

Idąc tym tropem, UC powinien doliczać VAT x 4 do zegarków kupowanych na Aliexpres. Tam bez przerwy wszystko jest w promocji z rabatem 75%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, UC powinien doliczać VAT x 4 do zegarków kupowanych na Aliexpres. Tam bez przerwy wszystko jest w promocji z rabatem 75%.
Dwa miesiące temu płaciłem listonoszowi 80zl za odprawę celną na poczcie zegarka z Ali
Tak mnie zaskoczył, że machnąłem ręką na te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w w UCS coraz więcej ludzi nieznających się na przepisach, jaka kasa taki pracownik, poza tym sraczka legislacyjna i *ujowe prawo również robi swoje 

Miałem niedawno problem z zegarkiem, który wracał z naprawy spoza UE i nijak nie mogłem dogadać się z kobietą w UC więc znalazłem gdzieś maila do kierownika w tym dziale/sekcji wysłałem wszystkie dokumenty i zdjęcia 

Za kilka dni zegarek wrócił bez problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał sprawy, okazało się, że w ogóle nie jestem stroną w tej sprawie . Paczka dzisiaj dotarła . Po takich przejściach i nerwach, niech tylko spróbuje nie "siąść na łapie" 9ab39f232cf31b3a3f468c50d32c7d08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.