Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Albo się da klient zrobić w bambuko i zapłaci nienależny haracz, albo nie, ot cała filozofia.

Wkur..za mnie takie podejście Państwa.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej o normalność w każdej dziedzinie życia. Nawet kupno zegarka za granicą staje sie przyczyną niepotrzebnych nerwów ale dobrze wiedzieć jak się sprawy mają gdyby czasem ChW potaniały albo trafiła się jakaś dobra promocja jak niedawno było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina dawne czasy, jak US potrafił nałożyć tzw. domiar. To był podatek od zadużego stanu magazynowego. A ponieważ ciężko było z zaopatrzeniem, to każdy kupował, nie tyle ile potrzebował, tylko tyle ile można było dostać.
" Nie ma takiej rzeczy, której nie zrobiłby demokratycznie wybrany rząd, gdy w budżecie brakuje pieniędzy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie miałem takich problemów, w sumie to do mnie nikt się nie odzywał poza kurierem, który dostarczył zegarek. Ale jak widać nie jest to norma, ważne że wszystko się wyjaśniło. Tak więc pokazuj zegarek 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie miałem takich problemów, w sumie to do mnie nikt się nie odzywał poza kurierem, który dostarczył zegarek. Ale jak widać nie jest to norma, ważne że wszystko się wyjaśniło. Tak więc pokazuj zegarek 
Standardowo zanim zmniejszę bransoletę, musi wskoczyć na rotomat i ze dwa dni potestuję czy wszystko ok. Właśnie w sobotę odesłałem Yeme na regulacje, bo za bardzo śpieszyła (robiła powtarzalne ok 26s na dobę). Pani z obsługi klienta na początku próbowała mnie przekonać, że to jest ok. bo norma to do +- 25s. Ale argument, że w takim razie chcę zwrócić, zadziałał i dostałem voucher na przesyłkę.
4b00de61aad6d61f5ad116097dc1f10f.jpg&key=636402ceac3888b00bcdf0d9d1827cccd3046422d1ebed1e2e5909c59cafc56f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdecydowałem się na zakup CW. Proszę podzielcie się radami co do zakupu i po - szczególnie z naszymi urzędami. Wiem żeby kupować w funtach - oszczędność rzędu 500 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, zdecydowałem się na zakup CW. Proszę podzielcie się radami co do zakupu i po - szczególnie z naszymi urzędami. Wiem żeby kupować w funtach - oszczędność rzędu 500 zł. 

Jak nie kupujesz na wyprzedaży, to poczekaj chwilkę na kupon zniżkowy na 100 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupujesz ostatniej sztuki w dobrej cenie, to w przypadku jakiś kłopotów z odprawą i dodatkowych kosztów, odmów odprawy, wtedy zegarek wróci do sprzedawcy, a ty możesz jeszcze raz zamówić.
Cena jaką płacisz na stronie, jest ceną końcową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto już brać pre-order? Niby trwa do końca lipca. Będą słać w sierpniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto już brać pre-order? Niby trwa do końca lipca. Będą słać w sierpniu? 

Raczej warto poczekać, aż będzie znowu aktywny kod na -100 funtów.

A dzisiaj tak:

049ca7a067e052a40ad932c353ec48ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej warto poczekać, aż będzie znowu aktywny kod na -100 funtów.

A dzisiaj tak:

049ca7a067e052a40ad932c353ec48ff.jpg&key=30c9b69002968a17e74a5e3cec4e98489165572ce539e7c7cba32b1a0969c30b
To jest idealny diver do koszuli

Jak by ktoś szukał to na CW są bransolety do C60 i C63dd305862624232a088e0a39cd2e0542a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Krzysiek i dzisiaj też Krzysiek

442a76cc564cba2cde65101e27cf465a.jpg&key=60ce6d943aa6ccf2f579d3801d0387633cedfb17de113256ba63c8de789c6852
Aż zaczynam sięo Ciebie martwić sami chłopcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w drodze do mnie jeszcze Thor .
Dobrze, że jest w pudełku chociaż jedna Glycinka .
15 lat temu jak chidziłem do biura w gajerku, też brałbym Thora sama nazwa już emanuje siłą a do tego ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, Perpetuum Mobile said:

emoji16.png A w drodze do mnie jeszcze Thor emoji15.png.
Dobrze, że jest w pudełku chociaż jedna Glycinka emoji6.png.

To ja tu grzebię po Internetach, co to za Thora CWL zrobiło i co mnie ominęło, a to nie CWL... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten GMT. Jak wbiłem na promocję, to po takich modelach nie było już ani śladu .
Ale u mnie są już trzy CW i na razie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chrono sprzedałeś. Dawno go nie widziałem. Byłem strasznie rozdarty między nim a Sealanderem zielonym z GMT i Abyssem GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymało mnie, że był na pasku a upust wystarczyłby na zakup bransolety, to już wolałbym poczekać na voucher. Natomiast, jak bez bransolety, to tylko biały. Ale może kiedyś w przyszłości.
Na razie dostałem nr. listu z Huldrą i nie mogę się doczekać widoku indeksów i loga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.