Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam slabosc do nurkow z biala tarcza - ten jest bardzo ladny a ty kusisz i kusisz... :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Mam slabosc do nurkow z biala tarcza - ten jest bardzo ladny a ty kusisz i kusisz... :P

 

Dodatkowo wolisz mniejsze zegarki a jest wersja 38 i 40 mm. No i jednak w budżecie około 4k myślę, że stoi dość wysoko :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Mam slabosc do nurkow z biala tarcza - ten jest bardzo ladny a ty kusisz i kusisz... :P

 

Ja też ale mam względny spokój - odkąd przymierzyłem białego suba od Panerai, wiem, że i tak nie wydam tyle na kolejną pokusę, a inne białe są daleko w tyle....


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Dodatkowo wolisz mniejsze zegarki a jest wersja 38 i 40 mm. No i jednak w budżecie około 4k myślę, że stoi dość wysoko :) 


40 mm wydaje się być złotym środkiem dla mnie. Patrzyłem też na 39 mm C63 Sealander GMT.

 

 

6 minut temu, ledr napisał(-a):

Ja też ale mam względny spokój - odkąd przymierzyłem białego suba od Panerai, wiem, że i tak nie wydam tyle na kolejną pokusę, a inne białe są daleko w tyle....


Mnie Panerai odstręczył i cenami i ogólną polityką choć sub tak jak piszesz jest świetny - choć mnie raczej nie biały najmocniej kusi. Jak Tudor wypuści nowego Pro w bieli i z niższą kopertą albo Longines Zulu Time w 40 mm to kto wie… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):


40 mm wydaje się być złotym środkiem dla mnie. Patrzyłem też na 39 mm C63 Sealander GMT.

 

 


Mnie Panerai odstręczył i cenami i ogólną polityką choć sub tak jak piszesz jest świetny - choć mnie raczej nie biały najmocniej kusi. Jak Tudor wypuści nowego Pro w bieli i z niższą kopertą albo Longines Zulu Time w 40 mm to kto wie… 

Black Bay z białą, matową tarczą - to będzie Graal nad Graale😊 Nie musi być nawet Pro, byle rozmiar rozsądny, jak piszesz.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, cordi7 napisał(-a):


40 mm wydaje się być złotym środkiem dla mnie. Patrzyłem też na 39 mm C63 Sealander GMT.

 

 


Mnie Panerai odstręczył i cenami i ogólną polityką choć sub tak jak piszesz jest świetny - choć mnie raczej nie biały najmocniej kusi. Jak Tudor wypuści nowego Pro w bieli i z niższą kopertą albo Longines Zulu Time w 40 mm to kto wie… 

I ten GMT to też bardzo dobry wybór wydłużona rezerwa chodu do 56 godzin fajnie wyróznia się wskazówka GMT . IMO tylko bezel ceramiczny bardziej do mnie przemawia w c60 no i jak dla mnie GMT trochę za mały. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z nostalgii kupił starego tridenta c60 z białą tarczą i falami - koniecznie ze starymi, „kropelkowymi” wskazówkami… Szkoda że wtedy nie robili w kopercie 41mm.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór na EDC? Zamierzam żąglować tylko paskami.

Edytowane przez RoKoKo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór na EDC? Zamierzam żąglować tylko paskami.

Bardzo dobry. Ale kup z bransoletą, bo to zupełnie inne doświadczenie. I to mówi Ci osoba, która generalnie preferuje zegarki na paskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Bardzo dobry. Ale kup z bransoletą, bo to zupełnie inne doświadczenie. I to mówi Ci osoba, która generalnie preferuje zegarki na paskach.

Zgadza się kup bransoletę możesz pasek gumowy też dokupić chociaż tanio nie jest. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie, 85 euro za tą ich gumę to trochę dużo. Cóż poradzić, jednostka nadrzędna (aka Minister Finansów) zegarek zaopiniowała pozytywnie z puentą 'tylko nie na bransolecie :)

Ale łatwiej później gdziekolwiek dokupić gumowy czy nato pasek ;)

 

Ten ich kod Loupe będzie reaktywowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RoKoKo napisał(-a):

Widzę właśnie, 85 euro za tą ich gumę to trochę dużo. Cóż poradzić, jednostka nadrzędna (aka Minister Finansów) zegarek zaopiniowała pozytywnie z puentą 'tylko nie na bransolecie :)

Ale łatwiej później gdziekolwiek dokupić gumowy czy nato pasek ;)

 

Ten ich kod Loupe będzie reaktywowany?

Teraz nie chodzi ale ja w listopadzie brałem z rabatem tylko funty wybrałem wychodzi korzystniej. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie reaktywowany po wyprzedaży. Wyprzedaż chyba już niedługo. Jakoś na początku stycznia jeśli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się ten rok zaczyna, jeszcze nie doszedłem do siebie po Sylwestrze, a już kupiłem nowy zegarek...

Widzieliście tę limitkę? Wziąłem na hybrydowym pasku, cena nie zabija, w przeciwieństwie do wielu marek, które podniosły ceny od 1 stycznia:-)

1426435466_Zrzutekranu2023-01-3o15_40_22.thumb.png.ea159299eb1e3aac6f2c9e797b891eaf.png


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ledr napisał(-a):

Nieźle się ten rok zaczyna, jeszcze nie doszedłem do siebie po Sylwestrze, a już kupiłem nowy zegarek...

Widzieliście tę limitkę? Wziąłem na hybrydowym pasku, cena nie zabija, w przeciwieństwie do wielu marek, które podniosły ceny od 1 stycznia:-)

 

 

Całkiem fajny, czekamy na fotki jak już dotrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowany ceramiczny bezel - juz jest dobrze :) Czekamy na foty!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna podobał mi się Lympstone, ale trochę drogi, więc jak ten się pojawił 'za pu ceny', to w ogóle się nie zastanawiałem. Brakowało mi takiego fieldwatcha do wszystkiego, a ten ma w dodatku 60atm jako nominalny nurek. U mnie może zejdzie na 50cm w wannie, ale wodoszczelność się przyda na zapas. Może jeszcze na emeryturze wykorzystam te 600m;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, ledr said:

Nieźle się ten rok zaczyna, jeszcze nie doszedłem do siebie po Sylwestrze, a już kupiłem nowy zegarek...

Widzieliście tę limitkę? Wziąłem na hybrydowym pasku, cena nie zabija, w przeciwieństwie do wielu marek, które podniosły ceny od 1 stycznia:-)

 

Ouh là là! Fajny... Kusi... choć.. 42mm... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.