Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też to co chciałem poza. Ale w sumie spodziewałem się bo na razie to pre order😅


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, RoKoKo napisał(-a):

https://www.christopherward.com/sale/c60-trident-pro-300---nearly-new/N60-38ADA31S0KK0-TK.html

 

Tego miałem w koszyku. Ale za długo myślałem. Szkoda.

 

Czarny Pro 600 na bransolecie w rozmiarze 38mm za 640 GBP jest wciąż dostępny. Trochę grubszy niż 300 za to większy WR.

 

a na pasku za 557 GBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh przespałem, znaczy miałem w koszyku ale za długo się zastanawiałem nad Tidem 😶 No nic jutro dogrywka, może rzucą coś jeszcze ciekawego.


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

Ehh przespałem, znaczy miałem w koszyku ale za długo się zastanawiałem nad Tidem 😶 No nic jutro dogrywka, może rzucą coś jeszcze ciekawego.

Pokaż co chciałeś wziąć? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam zapotrzebowania na drugiego Krzyśka, ale w tych ceno może warto coś dokupić.

 

Ciekawi mnie czy firma po wyprzedaży podniesie cenę generalnie na wszystkie modele.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Pokaż co chciałeś wziąć? 


Chodzi za mną od momentu premiery…taki zamiennik SMP300 dla biednych ;) 

Nie widziałem na żywo, ale w recenzjach tarcza wyglada świetnie. 

98465643-0E14-4F55-88B3-9CDC2D5FE71E.png

12 minut temu, DamianWW napisał(-a):

Co prawda nie mam zapotrzebowania na drugiego Krzyśka, ale w tych ceno może warto coś dokupić.

 

Ciekawi mnie czy firma po wyprzedaży podniesie cenę generalnie na wszystkie modele.

 

Ja bym tych faktów nie łączył…przecież u ChrW wyprzedaże dwa razy w roku to już swego rodzaju tradycja. 

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, qbapiasek napisał(-a):


Chodzi za mną od momentu premiery…taki zamiennik SMP300 dla biednych ;) 

Nie widziałem na żywo, ale w recenzjach tarcza wyglada świetnie. 

98465643-0E14-4F55-88B3-9CDC2D5FE71E.png

Ja bym tych faktów nie łączył…przecież u ChrW wyprzedaże dwa razy w roku to już swego rodzaju tradycja. 

Fajny. Mnie też coś kusi ale raczej nie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wydaje mi się, że nowy Pro 300 to był strzał w dziesiątkę. Dawniej na wyprzedaży Pro 600 schodziły na pniu, a teraz nie za bardzo, bo ludzie chyba bardziej polują na Pro 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

W ogóle wydaje mi się, że nowy Pro 300 to był strzał w dziesiątkę. Dawniej na wyprzedaży Pro 600 schodziły na pniu, a teraz nie za bardzo, bo ludzie chyba bardziej polują na Pro 300.

No bo  naprawdę to fajny zegarek i u mnie ostatnio często na nadgarstku. Tylko to zbyt nowy wypust żeby był na wyprzedaży. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Tylko to zbyt nowy wypust żeby był na wyprzedaży. 

 

Zgadza się. Były chyba tylko ze dwie sztuki "Nearly New" ale błyskawicznie zeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejscie 600 bylo dla mnie kompletnie niezrozumiale - byl grubszy i bardziej klockowaty. Wprowadzili wreszcie znow cos rozsadniejszego to i popyt na 600 zmalal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 Wiecie może jak z dostępem do części w Wardzie? Da się do kupić bezel na przykład? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Koen said:

Cześć 🙂 Wiecie może jak z dostępem do części w Wardzie? Da się do kupić bezel na przykład? 

Napisz lub zadzwoń do Nich. Tak będzie najlepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, chciałem tylko zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minutes ago, Koen said:

Tak zrobię, chciałem tylko zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia 

Kojarzę, że swojego czasu CWL zastrzegał sobie możliwość wymiany bezela na standardowy czarny, jeżeli jakiegoś koloru nie mieli. Temat dotyczył C60 Pro MkIi i rozbicia bezela ceramicznego. Może od tego czasu coś się zmieniło i trzymają większe zapasy części dłużej, choć do legendarnych zapasów Eterny pewnie im może jeszcze brakować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, ledr said:

Obiecany Graphite - dzisiaj przyszedł, zdjęcia na szybko, ale jak się trochę ogarnę z innymi sprawami, to mu zrobię spokojniejszą sesję. Leży super, bardzo wygodny ten pasek hybrydowy, całość wygląda stylowo, nienachalnie, a przy tym tarcza całkiem czytelna. Pasuje rozmiarowo naprawdę dobrze, nie czuć na nadgarstku tej masywnej koperty.

 

Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tts napisał(-a):

Niech się nosi!

Dzięki:-) Na razie widzę, że pasują do niego różne paski, a ja się oswajam z kolorem koperty i tym, że mam czarny dekiel pod spodem😅


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak, świetny strzał - niech się nosi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek super strzał a mnie kusi cały czas chronograph 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Stealth, niech cieszy Leszku.

Mi zawsze brakuje w takim przypadku jakiegoś drobnego akcentu kolorystycznego, czerwonego grotu sekundnika bądź napisu.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.