Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak, z 2 stron są śrubki. To lepiej nie będę kombinował i poproszę majstra przy najbliższej wizycie. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridah napisał(-a):

Policzyłem sobie że jak mam wydać 200 funajów na samą bransoletę to bardziej mi się kalkuluje wziąć cały zegarek :)

Są jakieś tutoriale jak się skraca tę bransę? Dotychczas miałem takie z wbijanymi pinami a tu są śrubki. Teoretycznie łatwiej a w praktyce śrubka się kręci i nic się nie dzieje.

IMG_20230214_142928.thumb.jpg.b0afbf8a9551784a4044ec954c9069df.jpg

A co z drugim zegarkiem zrobisz?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

A co z drugim zegarkiem zrobisz?? 

 

Zegarek bardzo mi się podoba i jeden sobie noszę, a drugi to spekulacja. Teraz na ebay jest ich sporo i cena na rynku wtórnym spada. W pierwszym dniu ktoś kupił za 6 i chyba 7k usd. Teraz bardziej schodzą za 1,5k usd. Poczekam rok może 2 i zobaczę czy ktoś się tym jeszcze interesuje i czy cena jest odpowiednia. Jeśli tak to zgarnę fajny zysk, a jak nie to sprzedam po tyle co się da. Stracić wiele nie stracę bo kupiłem obydwa ze sporym rabatem. 

 

Z drugiej strony to lubię zegarki i może bym go wymienił na coś ładnego o porównywalnej wartości albo bym się skusił na szybki zysk. To tylko hipotetycznie bo nie szukam takich okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada ten model na sprzedaż? Może być też czarny.... 

Christopher-Ward-C65-Trident-Diver-Khaki-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, z 2 stron są śrubki. To lepiej nie będę kombinował i poproszę majstra przy najbliższej wizycie. Dzięki za odpowiedź.

Oby sprawdzony ten majster, bo to forum nie raz już widziało efekty „rzezi niewiniątek” w postaci śrubek i bransolet majstrów ;)

0804d62c532b294c6fb6d585b135815d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarcza dobre narzędzia w postaci dopasowanych śrubokrętów z dobrego materiału, a nie plasteliny, imadelko i dobre chęci i da się samemu to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Wystarcza dobre narzędzia w postaci dopasowanych śrubokrętów z dobrego materiału, a nie plasteliny, imadelko i dobre chęci i da się samemu to zrobić.

Zgadza się, to są bardzo proste czynności.

Jeśli Ktoś ma minimalne zdolności manualne to bez problemu sobie poradzi.

Nawet najlepszy majster nie zrobi tego tak dobrze jak zrobisz sobie sam, dla siebie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Ja mam chińskie śrubokręty z allegro, wolę nie ryzykować. Narzędzi użyłem kilka razy jak potrzebowałem wykręcić śrubkę trzymającą wałek koronki w pobiedzie i bywało że się gięły. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone źródło to proszę o link do dobrych śrubokrętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, ridah said:

Dzięki za podpowiedzi. Ja mam chińskie śrubokręty z allegro, wolę nie ryzykować. Narzędzi użyłem kilka razy jak potrzebowałem wykręcić śrubkę trzymającą wałek koronki w pobiedzie i bywało że się gięły. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone źródło to proszę o link do dobrych śrubokrętów.

Kup sobie np Xiaomi Wiha. Przydadzą się też do czegoś innego. Jak chcesz iść grubo, to Bergeon. Inna sprawa, że niezależnie od tego jakich użyjesz, podłóż folię pod albo oklej taśmą łebek śrubki. Pamiętaj o podgrzaniu aby klej puścił. Do ponownego zabezpieczenia śrubek możesz użyć kleju Loctite 221, lub ew. tańszego zamiennika o podobnych parametrach. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F9oiHql.jpg

sRCoRAF.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/18/2023 at 11:12 PM, RoKoKo said:

Na jaki rozmiar nadgarstka przychodzi domyślnie  ich bransoleta?

Standardowo, jak to bransolety.... nie zdejmują ogniw, jeżeli nie zamawiałeś takiej usługi. Pewnie jak masz większą "łapę" niż te 20-22cm, warto wziąć usługę "skracania", bo będą musieli dołożyć ogniw.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/18/2023 at 1:14 PM, Koen said:

Czy ktoś posiada ten model na sprzedaż? Może być też czarny.... 

 

Chyba jeszcze na bazarku leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem wyprzedaż chyba ;) 

wracam do grona posiadaczy…

19DA90A1-A9E7-49D1-AA64-C35CAE547169.jpeg

D6FEEA7F-7BEA-48EA-85AF-9F0A3B06C4A1.jpeg


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, qbapiasek said:

Zamknąłem wyprzedaż chyba ;) 

wracam do grona posiadaczy…

 

 

Niech się nosi!

I jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tts napisał(-a):

Niech się nosi!

I jak?


To mój 3 ChrW, miałem wcześniej gmt i niebieskiego sapphire wiec wiedziałem czego się spodziewać. Miał być funwatch, ale trochę na poważnie ;) kolor super pracuje ze światłem, pomarańcz nieoczywisty, krwisty można być rzec. Trochę mi rozmiaru brakuje z 1-2mm, wiec nie wiem czy w perspektywie nie zmienię na Tide, albo po prostu go dokupię. 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Łukasz_M said:

Jest jakiś działający kupon rabatowy aktualnie? Wpadł mi w oko c65 dune..

Od nowego roku nie dają kodów rabatowych.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

Jest jakiś działający kupon rabatowy aktualnie? Wpadł mi w oko c65 dune..


Tak jak kolega pisze wyżej, aktualnie chyba tylko można złapać kupon powitalny na pierwsze zamówienie. 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przesyłają kod na pierwsze zamówienie- 10 % zniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.