Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informację. To tak słabo troche...

 

To jeszcze jedno pytanie, jak jest teraz z cłem i podatkiem? Bo jak ostatnio kupowałem to ChW brał na siebie i tylko info do celników trzeba było przesłać.

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

Dziękuję za informację. To tak słabo troche...

 

To jeszcze jedno pytanie, jak jest teraz z cłem i podatkiem? Bo jak ostatnio kupowałem to ChW brał na siebie i tylko info do celników trzeba było przesłać.

No było 100funtow dawało to pewnie podobny rabat w zależności od modelu około 10-11%

Dalej tak jest wysyłasz potwierdzenia i przychodzi zegarek u mnie bez opóźnień a brałem w połowie listopada. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie.... Teraz C65 dune wychodzi 850 £ bez kuponów, natomiast w sierpniu 21 za C65 sanhurst płaciłem 845 £ z kuponem -100 £ więc tragedii nie ma. Z drugiej strony teraz C65 sanhurst series 2 kosztuje 1050 £, kto to ogarnie 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

W sumie.... Teraz C65 dune wychodzi 850 £ bez kuponów, natomiast w sierpniu 21 za C65 sanhurst płaciłem 845 £ z kuponem -100 £ więc tragedii nie ma. Z drugiej strony teraz C65 sanhurst series 2 kosztuje 1050 £, kto to ogarnie 🙄

Wszystkie marki mocno idą do góry. W c65 jest selitta chronometr więc cena wyższa ale porównać do jakiegoś Longinesa czy Orisa i tak jeszcze sensownie bo jednak jakościowo CW bardzo dobrze wygląda. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie marki mocno idą do góry. W c65 jest selitta chronometr więc cena wyższa ale porównać do jakiegoś Longinesa czy Orisa i tak jeszcze sensownie bo jednak jakościowo CW bardzo dobrze wygląda. 
To nie marki idą w górę, tylko pieniądze idą w dól
Co do wykończenia, to rzeczywiście ciężko się do czegoś przyczepic. No może przydałaby się maskownica na osi wkazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, kornel91 said:

Wszystkie marki mocno idą do góry. W c65 jest selitta chronometr więc cena wyższa ale porównać do jakiegoś Longinesa czy Orisa i tak jeszcze sensownie bo jednak jakościowo CW bardzo dobrze wygląda. 

Powiem więcej... bardzo, bardzo... za tą cenę poza dobrej jakości materiałami (stal np nie rysuje się od patrzenia), mechanizmy jakie wkładają to nie są bazowe Sellity, zatem mają nie tylko lepsze parametry chodu, ale i trzymają je przez długi czas eksploatacji.

26 minutes ago, Miszkolc said:

To nie marki idą w górę, tylko pieniądze idą w dólemoji848.png

W punkt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które w ostatnim czasie zamawiały zegarki że strony chriistopherward.

 

Jak najlepiej dokonać transakcji? Czym płacić(PayPal, przewalutowanie z banku)? Euro czy funty? Pytam o możliwości optymalizacji zakupu.

 

Z góry dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Damianeiro napisał(-a):

Mam pytanie do osób, które w ostatnim czasie zamawiały zegarki że strony chriistopherward.

 

Jak najlepiej dokonać transakcji? Czym płacić(PayPal, przewalutowanie z banku)? Euro czy funty? Pytam o możliwości optymalizacji zakupu.

 

Z góry dzięki. 

Na pewno funty wychodzi taniej. Nie ma kodów LOUPE ale na pierwszy zakup 10 % można dostać . Ja płaciłem PAYPAL ale zarabiają na tym  dość dużo. Pewnie przewalutowanie będzie tańsze. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, Damianeiro said:

Mam pytanie do osób, które w ostatnim czasie zamawiały zegarki że strony chriistopherward.

 

Jak najlepiej dokonać transakcji? Czym płacić(PayPal, przewalutowanie z banku)? Euro czy funty? Pytam o możliwości optymalizacji zakupu.

 

Z góry dzięki. 

Ja od 24.02.22 (sic!) zamieniłem Revoluta na mBank i wygląda to całkiem przyzwoicie. W PayPal przewalutowanie wychodzi drożej i trzeba uważać aby podwójnie nie przeliczyło. 

No i... zdecydowanie funty, ale sugeruję sprawdzić dokładnie przed zakupem.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tts napisał(-a):

Ja od 24.02.22 (sic!) zamieniłem Revoluta na mBank i wygląda to całkiem przyzwoicie. W PayPal przewalutowanie wychodzi drożej i trzeba uważać aby podwójnie nie przeliczyło. 

No i... zdecydowanie funty, ale sugeruję sprawdzić dokładnie przed zakupem.

 

Jak sprawdzałem to w mbank wychodzi drożej niż przez revolut. Nie odpalałem specjalnie konta funtowego. 

 

Z ciekawości - w tej chwili na revolut 1000 funtów wychodzi 5361,69 - ile wynosi w mbank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, RoKoKo napisał(-a):

 

Jak sprawdzałem to w mbank wychodzi drożej niż przez revolut. Nie odpalałem specjalnie konta funtowego. 

 

Z ciekawości - w tej chwili na revolut 1000 funtów wychodzi 5361,69 - ile wynosi w mbank?

Dziś rano płaciłem karta ING wyszło za 750 funtów = 5.37502 zł/funt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, RoKoKo said:

 

Jak sprawdzałem to w mbank wychodzi drożej niż przez revolut. Nie odpalałem specjalnie konta funtowego. 

 

Z ciekawości - w tej chwili na revolut 1000 funtów wychodzi 5361,69 - ile wynosi w mbank?

Szczególnie mnie to nie dziwi. Miałem tego świadomość rezygnując z ich usług. 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak źle, w sumie z 10 zł różnicy, ale to może wynikać z kursy na daną minutę. W revolut jak wpiszesz kwotę do wymiany i będziesz patrzył na wynik to co kilka minut on się zmienia o kilka złotych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tts napisał(-a):

Szczególnie mnie to nie dziwi. Miałem tego świadomość rezygnując z ich usług. 😎

Lepiej niż pp na mnie zarobił pewnie ze 30gr albo lepiej czyli ponad 200zl w plecy. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Ta koperta im się udała:

4ac9b2688752babc163f4e6bf821df80.jpg

4a8ab04e553b1dd546dc74567d14633c.jpg

Czy ten pasek na zdjęciu to jest ten oryginalny od ChW? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Amator87 napisał(-a):

Czy ten pasek na zdjęciu to jest ten oryginalny od ChW? 

 

Tak, oryginał. Mocno się zmienił z czasem, chociaż bardzo mało noszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak, oryginał. Mocno się zmienił z czasem, chociaż bardzo mało noszony.
IMO nabrał characteru i niepowtarzalności
Teraz wygląda naprawdę vintagowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2023 o 08:51, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Tak, oryginał. Mocno się zmienił z czasem, chociaż bardzo mało noszony.

Czyli ten? Chciałem go zamówić ale na stronie wygląda kijowo, a u ciebie na ręce super kolor się prezentuje

Screenshot_20230303_110904_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Amator87 napisał(-a):

Czyli ten? Chciałem go zamówić ale na stronie wygląda kijowo, a u ciebie na ręce super kolor się prezentuje

Screenshot_20230303_110904_Samsung Internet.jpg

 

Wygląda mi trochę inaczej. Wydaje mi się, że u mnie przeszycie jest zrobione dużo cieńszą nicią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2023 o 14:27, Damianeiro napisał(-a):

Dziś rano płaciłem karta ING wyszło za 750 funtów = 5.37502 zł/funt

 

Jeszcze nie przyszedł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amator87 napisał(-a):

Czyli ten? Chciałem go zamówić ale na stronie wygląda kijowo, a u ciebie na ręce super kolor się prezentuje

 

Sprawdziłem trochę dokładniej. To na pewno nie taki sam pasek. Po pierwsze grubość nici, Po drugie u mnie z boków są charakterystyczne, czarne zakończenia, a tutaj na zdjęciu ze strony internetowej boki są zakończone zupełnie inaczej:

 

obraz.png.b092a793542f0af68df39deee3f86c33.pngobraz.png.498efdd5a268f04c822f4a37070782df.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.