Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej :) zamówiłem na nadgarstek 17,5 cm. Liczyłem na to, że te 17,5 to będzie max zasunieta mikroregulacja - czytaj - da się lekko poszerzyć regulacją. A okazało się, że te 17,5 to max wysunięcie mikroregulacji......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedziałem ponad godzinę robiąc różne kombinacje. Nic z tego. Dwie dodatkowe połówki załatwiły by sprawę. Dosłownie potrzebuję przesunąc zapięcie o pół ogniwa w kierunku 6 godziny.
Czy ty miałeś w swojej bransolecie 3 półowki?



U mnie na pewno nie było trzech połówek. Były chyba dwie a użyłem tylko jednej. Zasadniczo to chyba nie ma potrzeby posiadania trzech. Jeżeli z którejś strony potrzebujesz dołożyć jeszcze połówkę, to zamiast dokładać połówkę zdejmij tę połówkę, która już tam jest i zastąp ją pełnym ogniwem. Efekt będzie ten sam. Chyba, że nie zrozumiałem dobrze na czym polega problem.

da03678eab56758fc8e3dcf67af58a08.jpg

P.S. Tak patrzę na Twoje zdjęcie i w C60 widzę założoną jedną połówkę. Za to w C63 nie wykorzystałeś ani jednego połówkowego ogniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś zakończył romans z kajdanem? Chyba pójdę tą samą drogą.





U mnie na pewno nie było trzech połówek. Były chyba dwie a użyłem tylko jednej. Zasadniczo to chyba nie ma potrzeby posiadania trzech. Jeżeli z którejś strony potrzebujesz dołożyć jeszcze połówkę, to zamiast dokładać połówkę zdejmij tę połówkę, która już tam jest i zastąp ją pełnym ogniwem. Efekt będzie ten sam. Chyba, że nie zrozumiałem dobrze na czym polega problem.

P.S. Tak patrzę na Twoje zdjęcie i w C60 widzę założoną jedną połówkę. Za to w C63 nie wykorzystałeś ani jednego połówkowego ogniwa.


W C60 wykorzystałem dwie półówki i dwa usunąłem. Więc jednak były dwie półówki.
Z C63 usunąłem 1.5 ogniwa, więc jest jedna półówka.
Z bransoletami na ogół mam problemy, ze względu na to, że mam dość szeroki nadgarstek 6cm przy obwodzie 18cm.5d1cee11774bd5cc6835145928bdac66.jpg501d2be4024fe2d64134c5ab678d7327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Matrix isnieje błąd wyskoczył na napisie GMT. Przez chwilę wpadłem w panikę, że nie zauważyłem takiej niedoróbki23696334735e35eaedf40b9f9771d3c6.jpgc53c6e4809adcae4b3b2c000a7e385ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba kropla wody na szkiełku. Zadziałała jak lupka.
Zapewne masz racje, ale ciśnienie przez sekundę wzrosło zważywszy, że to premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

 

Matrix isniejeemoji6.png błąd wyskoczył na napisie GMT. Przez chwilę wpadłem w panikę, że nie zauważyłem takiej niedoróbkiemoji1751.png23696334735e35eaedf40b9f9771d3c6.jpgc53c6e4809adcae4b3b2c000a7e385ed.jpg

Fajna premiera :)

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z CW to już chyba ostatnia.

Tak swoją drogą, szybka wymiana w bransolecie jest więcej niż super 63256b44c3bb848a3016939ec3c1cc1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2023 o 09:12, Miszkolc napisał(-a):

...natomiast ma tylko jedną połówkę ogniwa a Trident ma trzy, w związku z tym, możliwości dopasowania do nadgarstka w C63 dają mniej możliwości, przez co bransoleta nie robi tak dobrego wrażenia w kwestii dopasowania, jak ta z C60.
 

 

Pewnie wyszli z założenia, że ta połówka to na "nieregulowalną" stronę bransolety, a z drugiej można sobie zawsze na regulacji zapięcia dopasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Czyżbyś zakończył romans z kajdanem? Chyba pójdę tą samą drogą.emoji3.png

 

 

Odrazu mówiłem, że on częściej będzie na pasku skórzanym lub gumowym. 

 

Muszę sprawić sobie jakiś fajny że skóry.

W jaki kolor celować ? :) Brązowy?

 

https://cnswatchbands.com/products/tapered-heritage-brown-nubuck

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO słabo będzie wyglądał na skórze. Pomyśl może o canvasie, a najlepiej o hybrydzie. Może trophic?

Z czarnym nie poszalejesz w kolorach. Dobrze powinno mu być też na "bondzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa i ten pasek z pomarańczowym lampasem na razie wygrywają. Sam czarny tropic chyba trochę za smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje zdanie, na plus czarnej gumy przemawia, że jest lekko profilowana i jako taka bardzo wygodna. W kolejce czekają jeszcze dzielone nato i dwa nubuki, z czego jeden jest w drodze. A zapomniałbym o takiej samej pomarańczowej hybrydzie ale ze skórą. Tak, że jak na razie, będzie się czym bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie zdjęcia to ten sam pasek i był to zakup dedykowany do tego zegarka.5a6884fce0b8ca7316ed96009d95f6b2.jpg

0258b43b344a34bfc8db9002a997247f.jpg

731df9f54f38d68551f4c67016ce3c24.jpg

24291dc7bd7c775525d831d2f522ba03.jpg

5570adc3e5b55198bfbaab4d2f693713.jpg

To trochę pospamowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pre-ordery na Bel Canto, myślałem nad nim wczoraj, coś wyjątkowego za względnie niskie pieniądze, ale kurczę mechanizm ma +/-20sec. Gdy pierwszy raz wypuścili ten model i wyprzedano pomyślałem, to dobrze, że nie zamówiłem i nie żałuje . Tak właściwie czy nie lepiej w podobnej kwocie ogarnąć coś w standardzie chronometer, lepsza wodoszczelność i antymagnetyczny mechanizm by nosić codziennie? Kto co lubi, fajny „gadżet” ale czegoś mi tu brakuje.0C8B96DB-DD1D-40A9-8C3A-FC6EFBB7AD43.thumb.png.5b9f963c55c1661b8e18166d6a04dc7b.png

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Dwa ostatnie zdjęcia to ten sam pasek i był to zakup dedykowany do tego zegarka.5a6884fce0b8ca7316ed96009d95f6b2.jpg

0258b43b344a34bfc8db9002a997247f.jpg

731df9f54f38d68551f4c67016ce3c24.jpg

24291dc7bd7c775525d831d2f522ba03.jpg

5570adc3e5b55198bfbaab4d2f693713.jpg

To trochę pospamowałememoji12.png

Ten z pierwszego zdjęcia też ok chociaż ja wolę bransoletę a mam oryginalną pomarańczową gumę. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten z pierwszego zdjęcia też ok chociaż ja wolę bransoletę a mam oryginalną pomarańczową gumę. 
Ale przyznaj, że białe są wdzięczne w paskowaniu
Pierwszy trzeci i ostatni
Ładnemu we wszystkim ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym na zielonym canvasie. MZ może być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Ale przyznaj, że białe są wdzięczne w paskowaniu emoji3.pngŁadnemu we wszystkim ładnie emoji6.png

Jak najbardziej ale mimo wszystko bransoleta wygrywa 😀

 

LMGyGrN.jpeg

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałbym na zielonym canvasie. MZ może być ciekawie
Poszukam, na pewno mam obcięte zielone nato skórzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce kupić C65 Vintage w manualu? Mam zielonego i czarnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.