Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Rozumiem, że mam już pakować niebieskiego C65 do wysyłki? ;)

Jeszcze z pół roku temu bym się szczerzył na samą myśl, niestety aktualnie mocno trzymam się postanowienia o ostrej redukcji.

Idzie tak sobie, ale widzę światełko w tunelu ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tts napisał(-a):

 

Nie, to nie jest nowy zegarek, 2021 (sierpień 2020) rok. Pewnie po prostu się wyprzedały i reklamują nowy wypust.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek, nowy zegarek... ;)

 

20230601_125146.thumb.jpg.3fcfa5dda3c68665d66a87473acd9815.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minutes ago, Annihilator said:

Bywają jeszcze kupony na 120EUR rabatu czy odeszli od tego?

 

Odeszli od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YhhwpMN.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dużo koloru zielonego dzisiaj u mnie emoji6.png.

 

Dobrze się wpisuje w te zielenie tła ten z porysowany tarczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/6/2023 at 4:46 PM, ledr said:

Hybryda od CW albo jakaś tańsza; może coś parcianego, np. Barton w odpowiednio dobranym kolorze, tj. granatowy albo pomarańcz by zagrał ze wskazówką gmt. Gumy od Bartona też są fajne i wygodne, tylko na przesyłkę trzeba długo czekać. Obejrzyj np. to: https://www.bartonwatchbands.com/products/pumpkin-orange-top-black-bottom-elite-silicone

Odkopuję... ;) @ledr Leszku  , a jak wygląda kwestia opłat? Czy do ceny w koszyku trzeba jeszcze doliczyć VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tts napisał(-a):

Odkopuję... ;) @ledr Leszku  , a jak wygląda kwestia opłat? Czy do ceny w koszyku trzeba jeszcze doliczyć VAT?

Dawno nie zamawiałem z USA do Polski, ale kilka lat temu nie doliczali, a u nas przechodziło to jako przesyłka "o niskiej szkodliwości fiskalnej", chyba urząd celny nie traktował tego jako towar wartościowy i podlegający opłatom. Chyba że zamówisz 10 sztuk naraz😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś zamawiałem też mi nic nie doliczyli, fakt że szło to z miesiąc, ale za to przesyłka była za 2$. Teraz chyba już nie mają takich tanich przesyłek i nie wiem czy coś doliczą, bo brałem od nich ze 2 lata temu. Ten elite silicon fajny, mam czarno czerwony do C7 Rapide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, ledr said:

Dawno nie zamawiałem z USA do Polski, ale kilka lat temu nie doliczali, a u nas przechodziło to jako przesyłka "o niskiej szkodliwości fiskalnej", chyba urząd celny nie traktował tego jako towar wartościowy i podlegający opłatom. Chyba że zamówisz 10 sztuk naraz😉

 

25 minutes ago, TRobert said:

Jak kiedyś zamawiałem też mi nic nie doliczyli, fakt że szło to z miesiąc, ale za to przesyłka była za 2$. Teraz chyba już nie mają takich tanich przesyłek i nie wiem czy coś doliczą, bo brałem od nich ze 2 lata temu. Ten elite silicon fajny, mam czarno czerwony do C7 Rapide.

 

Dziękuję! Więc ceny za przesyłkę na stronie się zmieniły, stan magazynowy na to co mnie interesuje, wygląda marnie. Dziwne, bo gdzie indziej mają tego towaru więcej wystawionego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho tu jakoś...

 

20230609_163136.thumb.jpg.82b7a07605e2daf8d4bbb7511dd74eaf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMr6nAp.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dżiszok"

 

20230611_151912.thumb.jpg.44b0eb5525c4ba48709e2b6321370d5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Wiem, że to już nie to co kiedyś... 😉, ale pamięta ktoś, kiedy pora na letnią wyprzedaż u Krzyśka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Koledzy. Wiem, że to już nie to co kiedyś... 😉, ale pamięta ktoś, kiedy pora na letnią wyprzedaż u Krzyśka?

Oj, ten pociąg chyba już odjechał i nie wróci. Obym się mylił... Pozostaje jako opcja rezerwowa (jak nie chcesz płacić pełnej ceny za nówkę) wardhoard.com lub bazarek na stronie christopherwardforum.com


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Koledzy. Wiem, że to już nie to co kiedyś... 😉, ale pamięta ktoś, kiedy pora na letnią wyprzedaż u Krzyśka?

 

W zeszłym roku rozpoczęła się 5 lipca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ledr napisał(-a):

Oj, ten pociąg chyba już odjechał i nie wróci. Obym się mylił... Pozostaje jako opcja rezerwowa (jak nie chcesz płacić pełnej ceny za nówkę) wardhoard.com lub bazarek na stronie christopherwardforum.com

 nie tylko .. jest i bazarek comiesieczny na grupie fb christopher ward enthusiasts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, ledr said:

Oj, ten pociąg chyba już odjechał i nie wróci. Obym się mylił... Pozostaje jako opcja rezerwowa (jak nie chcesz płacić pełnej ceny za nówkę) wardhoard.com lub bazarek na stronie christopherwardforum.com

Sam jestem ciekaw jak to będzie. Może coś rzucą na zanętę, może zwroty... ? Ciekawe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.