Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Trident Chrono to nie moje klimaty, ale doceniam to że się rozwijają i pokazują zaawansowane konstrukcje. Chrono na 7750 z 600m WR i tylko ponad 17mm grubości robi wrażenie.

 

Ja bym chciał coś na mechaniźmie z 5-dniową rezerwą chodu, manualnym i może z WR300 żeby się zmieścił w kopercie 13mm. Wskaźnik rezerwy mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytanowe Tridenty zupełnie do mnie nie przemawiają ale chrono prześwietny chociaż już grubaśny będzie. Moim zdaniem powinni go powiększyć do 45mm. Cena już niestety nie na mój budżet :(

 

Mój Trident pro ma już 8 miesięcy, noszony codziennie. Nadal +7 sekund tak jak wyjęty z pudełka, bez żadnych regulacji. Bransoleta porysowana od desk divingu, zwłaszcza na polerowanych elementach i zapięciu, natomiast sam zegarek jak nóweczka żadnych śladów. Zegareczek się nie nudzi i podoba mi się chyba jeszcze bardziej niż na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmnożyło się trochę tych Tridentów. 

DPP_0004_zpsvzrn1zdc.jpg

Nie mam kiedy zrobić zdjęcia czerwonego bo żona ciągle z nim chodzi. Tak jej przypasował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, że nie wykorzystałem ich niedawnej promocji. Przyjemne macie te diverki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj. Prędzej lub później będzie nowa. Serio. Ja przegapilem jedną parę miesięcy temu a w zasadzie to za długo się zastanawiałem (raptem parę godzin :-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyprzedażami może być różnie. Dużo osób zarzekało się, że w ankiecie ocenili je negatywnie, ale to mogli być jak zwykle głośne zrzędy forumowe :)

Ja bardzo lubię swojego Tridenta GMT, ale bez zniżki bym go nie brał.

 

ad4280a7970a3dff00b9833b1085c75c.jpg

Od dwóch tygodni z krótkimi przerwami na nadgarstku. Nawet na gumie firmowej testowałem, ale słabo pasuje do mojej wersji koloeystycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie te Tridenty, ale mnie jednak najbardziej przekonuje wersja klasyczna. Zmiażdżyła mnie po obejrzeniu zdjęć PistolPete. Szkoda tylko, że zwykłe Tridenty są teraz tylko w kwarcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyprzedażami może być różnie. Dużo osób zarzekało się, że w ankiecie ocenili je negatywnie, ale to mogli być jak zwykle głośne zrzędy forumowe :)

Ja bardzo lubię swojego Tridenta GMT, ale bez zniżki bym go nie brał.

 

Od dwóch tygodni z krótkimi przerwami na nadgarstku. Nawet na gumie firmowej testowałem, ale słabo pasuje do mojej wersji koloeystycznej.

 

Podoba mi się ten motyw z harpunem jako sekundnikiem. Świetna nazwa dla divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie starej wersji są róźne zdania. Ja osobiście wolę nową. Umiejscowienie daty, ceramika i podłużne indeksy zamiast kropek. Poza tym, pewnie podświadomie :-), mam wrażenie lepszego wykonania. Pod wrażeniem wykonania (i stosunku do ceny) jestem cały czas. A mam z czym na bieżąco porównywać.

 

Jakiś czas temu pisałem, że przy okazji ostatniego zamówienia miałem mały problem a obsługa klienta CW spisała się doskonale.

Otóź zamówiłem dwa Tridenty: 43mm GMT i 38mm Pro. Niestety w otrzymanej paczce znajdowała się tylko instrukcja do GMT. Na domiar złego zawarty w instrukcji  certyfikat wypisany był nie na 43mm GMT ale 38mm Pro. Pomyłka. Wtopa.

Prawie od razu napisałem do obsługi klienta maila. Było ok.20 tej. O 22ej otrzymałem odpowiedź, że przepraszają i nastepnego dnia wyślą obie instrukcje i własciwie wypisane certyfikaty. Po 4 dniach miałem komplet.

Niby nic wielkiego ale ile firm tak błyskawicznie odpowie na wieczornego maila. I odpisze w nocy. Hmmm..

 

Muszę dodać, że kiedyś na bieżąco korespondowałem z działem technicznym Hamiltona (chodziło o szczegóły tarczy). Ochoczo i błyskawicznie odpisywali. Ale nie w nocy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe, że tak działają. U mnie Hamilton przestał szybko odpisywać, jak chciałem się dowiedzieć o odchyłki H21/H31 (skoro jest lepszy niż V7750/7753, to dlaczego?)  ;)

 

Miałem na myśli wersję czarną. Przy okazji dowiedziałem się, że nowa lepiej wykonana. Miłe, zatem czekam na fajne ceny nowej.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że zegarek zszedł z nadgarstka żony na jakąś chwilę.

Dla porównania Trident 600 GMT 43mm i 600 Pro 38mm. Jak obiecano.

Zdjęcia techniczne bez finezji.

Szykuje się parę sesji ale potrzeba czasu i lamp przytarganych z piwnicy  <_<

 

DPP_0004_zpsbvdniw6q.jpg

 

się przychmurzyło...

DPP_0001_zpsurdsrevf.jpg

 

Różnica daty przez pomyłkę. Natomiast różnica czasu to efekt ok 2 tygodni.

 

DPP_0003_zpsasytf8sm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Świetne!

 

Czy szatanski plan 38 na męskim nadgarstku trzeba sobie definitywnie darowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne!

 

Czy szatanski plan 38 na męskim nadgarstku trzeba sobie definitywnie darowac?

Czy ja wiem?

Po pierwsze chyba zależy od nadgarstka jaki masz. Ja nie jestem wielbicielem wielkich zegarków ( gdzie Edox Geoscope i Hydrosub sa wyjąktami ze względu na swoją nietuzinkowość). Miałem n.p. Hamiltona Intramatic i w swojej kopercie 38mm spisywał sie znakomicie. Rozmiar wkomponowywał sie w styl. Uważam, że 38-42 to zaleznie od klimatu właściwy rozmiar dla mnie.

Po drugie może inna wersja kolorystyczna pasowałaby w rozmiarze 38mm bardzej. Z ciemną tarczą albo z serii Vinatge

c60-38-auto-svkk-s_6_3.jpg

Tu masz dla przykładu te 38mm na moim nadgarstku. Niecałe 18cm choc ostatnio mi się schudło  :ph34r:. Udało sie wcisnąć na rękę tylko dzięki przedłużce nurkowej (czy jak to się zwie).

ff92c4db-dbbb-4708-8a47-5c17783d41e3_zps

c802f6d3-27c5-49d7-85d6-7ffce9f1ac2b_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne obydwa Imo 38 mm za mała na Twój nadgarstek.

Tomek nosisz X winda 44,5 mm bierz wiekszego Tridenta.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem?

Po pierwsze chyba zależy od nadgarstka jaki masz. Ja nie jestem wielbicielem wielkich zegarków ( gdzie Edox Geoscope i Hydrosub sa wyjąktami ze względu na swoją nietuzinkowość). Miałem n.p. Hamiltona Intramatic i w swojej kopercie 38mm spisywał sie znakomicie. Rozmiar wkomponowywał sie w styl. Uważam, że 38-42 to zaleznie od klimatu właściwy rozmiar dla mnie.

Po drugie może inna wersja kolorystyczna pasowałaby w rozmiarze 38mm bardzej. Z ciemną tarczą albo z serii Vinatge

 

Tu masz dla przykładu te 38mm na moim nadgarstku. Niecałe 18cm choc ostatnio mi się schudło  :ph34r:. Udało sie wcisnąć na rękę tylko dzięki przedłużce nurkowej (czy jak to się zwie).

 

 

Wow! Bardzo dziękuję. Mam 17,5cm w nadgarstku więc idealnie się wstrzeliłem z pytaniem. Jedyne modele jakie rozważam to wersje czarne. 

 

Moim faworytem jest Submariner Trident (http://www.christopherward.co.uk/c60-submariner-trident-42mm-3296.html). Jedynym minusem jest polerowany dekiel, ale chyba da się z tym żyć...

 

Fajne obydwa Imo 38 mm za mała na Twój nadgarstek.

Tomek nosisz X winda 44,5 mm bierz wiekszego Tridenta.

 

Tak, ale do zadań specjalnych używam mniejszych zegarków. Bardzo nie lubię niepotrzebnej patyny i niepotrzebnego absorbowania przez zegarek mojej uwagi swoją obecnością. Uwielbiam jak się same ładnie chowają pod mankietem... Z  czasem człowiekowi zmienia się perspektywa. Nie bez kozery moim ulubionym toolwatchem jest Atlas.

 

Do X-Winda mam sentyment, bardzo go lubię, ale dobry Trident nie byłby zły. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikają w mgnieniu oka. Nie zdążyłem się zastanowić nad 38mm Czerwony bezel/biała tarcza na bransolecie, a już out of stock (po kliknięciu zamawiam)  :P po czym zniknął ze strony wyprzedaży.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Magia wyprzedaży... Moje rozmiary jeszcze są, ale... chyba poczekam na tą upatrzoną wersję, a nie taką jaka jest... :) Chyba, że... Ech, to ADHD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.