Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby super, jakby mieli promocję na wersję GMT. Pomarańczowa wskazówka robi swoje :P

 

GMT daje jeszcze coś: dokładniejszy werk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

No i tak za rok na bazarku będzie wysyp trójzębów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ten jest czadowy!

 

post-27944-0-04757800-1458060565.jpg

 

Strasznie mi się spodobał i można w 100% powiedzieć, że niczego nie udaje. KOZAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Powie mi ktoś czy w bransolecie od wersji 38mm jest jakiś system mikroregulacji, taki, że działa to podobnie jak w subie(glidelock) czyli bez przekładania pinów itp. Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.

 

Tutaj widać to na filmie-akcja od 10:32. Na jakiej zasadzie to działa? Czytałem gdzieś, że brabsoleta dla wersji 38mm i 42mm różni właśnie się zapinaniem na uhrforum.de To prawda czy bajki?

 

 

Tutaj fotka jedna ze strony warda i druga gdzie testowali tridenta. Te zapinania są inne na moje oko.

 

 

trident600-4-1024x643.jpg

_diver_adjustment_steel_2.jpg

 

Na pierwszym zdjęciu jest przedłużka na rękawice do nurkowania. Na drugim zdjęciu mechanizm w zapięciu jest jakby usytuowany na szynie, która się przesuwa.

 

Tutaj widać starszy? gorszy? typ zapinania w nowym tridencie:

Akcja od 4:36

 

 

Teraz pytanie, te przecenione modele to są jakieś egzemplarze ze zwrotów i z jakim typem zapinania mogą być. Coś mi tu nie gra... 

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz dźwignię paznokciem i wtedy daje się regulować. W 43mm Tridencie przesuwa się o ok 3/4 długości ogniwa, czyli mikroregulacja a nie rozszerzenie dla nurka. Nie słyszałem żeby wersja 38mm się różniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz pytanie, te przecenione modele to są jakieś egzemplarze ze zwrotów i z jakim typem zapinania mogą być. Coś mi tu nie gra... 

 

Na stronie CW masz dwa rodzaje bransolet: z rozszerzeniem dla nurków i bez. W opisie zegarka sprawdź sobie jaką ma bransoletę, a jeżeli nie ma info, to napisz do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poszedł. Ja myślałem o kwarcowym Tridencie do "tyrania", ale już mam zegarki o takim przeznaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Na stronie CW masz dwa rodzaje bransolet: z rozszerzeniem dla nurków i bez. W opisie zegarka sprawdź sobie jaką ma bransoletę, a jeżeli nie ma info, to napisz do nich.

Przejrzałem wszystkie dostępne tridenty 38mm i 43mm i każdy w opisie ma "Adjustable marine-grade stainless steel bracelet with diver's extension", więc nadal nie wiem gdzie są te dwa rodzaje z rozszerzeniem dla nurków i bez... Przy zamawianiu jest jakaś opcja do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie dostępne tridenty 38mm i 43mm i każdy w opisie ma "Adjustable marine-grade stainless steel bracelet with diver's extension", więc nadal nie wiem gdzie są te dwa rodzaje z rozszerzeniem dla nurków i bez... Przy zamawianiu jest jakaś opcja do wyboru?

Z tego wynika, że taka jest w zestawie. Do wyboru masz ale jak kupujesz solo. W razie wątpliwości napisz do supportu Warda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Na stronie CW masz dwa rodzaje bransolet: z rozszerzeniem dla nurków i bez. W opisie zegarka sprawdź sobie jaką ma bransoletę, a jeżeli nie ma info, to napisz do nich.

 

Z tego wynika, że taka jest w zestawie. Do wyboru masz ale jak kupujesz solo. W razie wątpliwości napisz do supportu Warda.

Możesz w takim razie podlinkować mi gdzie jest info na stronie CW o dwóch rodzajach bransolet-z rozszerzeniem dla nurków i bez? Napiszę do nich maila, tylko chciałbym najpierw przeczytać o tym fakcie wzmiankę, żeby wiedzieć do czego się odnieść. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz w takim razie podlinkować mi gdzie jest info na stronie CW o dwóch rodzajach bransolet-z rozszerzeniem dla nurków i bez? Napiszę do nich maila, tylko chciałbym najpierw przeczytać o tym fakcie wzmiankę, żeby wiedzieć do czego się odnieść. Dzięki.

"...Z tego wynika, że taka jest w zestawie. Do wyboru masz ale jak kupujesz solo." - ergo : http://www.christopherward.eu/watch-straps/strap-type/bracelets.html

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

"...Z tego wynika, że taka jest w zestawie. Do wyboru masz ale jak kupujesz solo." - ergo : http://www.christopherward.eu/watch-straps/strap-type/bracelets.html

Chyba jednak nie ma wyboru, bo w wersji 38mm ceramicznego tridenta jest bransoleta 20mm, natomiast 42mm trident ma 22mm bransoletę, która to jest produkowana w dwóch wersjach m.in. z "5 x 2.1mm sliding micro adjuster system"

 

 

22mm:

zwykła: http://www.christopherward.co.uk/watch-straps/strap-type/bracelets/22-sxs-c7.html

 

droższa z "sliding micro adjuster system" http://www.christopherward.co.uk/watch-straps/strap-type/bracelets/22-sxs-c60.html

 

20mm

http://www.christopherward.co.uk/watch-straps/strap-type/bracelets/20-sxs-c61.html

 

No to ładna lipa, mniejszy trident jest ze słabszą bransoleta. Napisałem też do użytkownika, który pokazywał w tym wątku obydwie wersjie rozmiarowe tridenta zobaczymy co odpisze. Dlatego we wszystkich recenzjach i zdjęciach wersji 38mm widziałem zapinanie bez tej nowej mikroregulacji...;/

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie ma wyboru, bo w wersji 38mm ceramicznego tridenta jest bransoleta 20mm, natomiast 42mm trident ma 22mm bransoletę, która to jest produkowana w dwóch wersjach m.in. z "5 x 2.1mm sliding micro adjuster system"

 

Brawo Ty! ;)

 

Odnośnie do wyprzedaży, to są to pełnowartościowe egzemplarze. Ward po prostu wyprzedaje modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Brawo Ty! ;)

 

Odnośnie do wyprzedaży, to są to pełnowartościowe egzemplarze. Ward po prostu wyprzedaje modele.

Zawsze pewności nie ma, na wus pisali kiedyś, że to są egzemplarze m.in. z tego 60dniowego zwrotu, który CW oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie sądzę, a jeżeli tak to byłaby o tym wzmianka w warunkach promocji. Inaczej pewnie byłaby afera o jakość usług. Zresztą, co za różnica jak towar przychodzi jak nowy, z nową kartą gwarancyjną? To naprawdę ma jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to były końcówki modeli - zauważ nie ma już takich wersji kolorystycznych na głównych stronach sprzedaży. Po drugie Tobie też przysługuje prawo do zwrotu więc gdyby coś nie pasowało - ponoć obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 

Zapomniałem powiedzieć, że odpisali mi na maila co do dokupywania bezeli do Tridenta. Niestety to niemożliwe:

 

We don’t sell any spare parts unfortunately. We like to bring the watches back to us and fix them ourselves so its too a high standard of quality.

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie sądzę, a jeżeli tak to byłaby o tym wzmianka w warunkach promocji. Inaczej pewnie byłaby afera o jakość usług. Zresztą, co za różnica jak towar przychodzi jak nowy, z nową kartą gwarancyjną? To naprawdę ma jakieś znaczenie?

Tomku, Ty brałeś niedawno Tridenta z "Clearance", prawda? (Popraw mnie jeśli się mylę) Ma jakieś ślady wcześniejszego użytkowania, otwierania, adnotacje w gwarancji, dokumentacji, skróconą gwarancję, itd.? Jeżeli nie, to jest to pełnowartościowy egzemplarz:-)

Wczoraj przecenione Tridenty zniknęły jak błyskawica, byłem w trakcie negocjowania z żoną bezzwrotnej pożyczki, kiedy okazało się, że nie ma co marzyć o biało-czerwonym GMT 43mm... :angry:  Jedyne dobre z tego wszystkiego to poczucie, że żona jest otwarta na negocjacje ;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy podobne dylematy. Ja wczoraj pokazywałem identyczny - tyle że 38mm. Mimo wszystko poczekam na jakąś promocję czerwieni z czarnym, albo całych czarnych (nawet tych bez GMT).

 

Nie ma się co dziwić - 2200zł za nówkę zegarek z tymi parametrami i 5letnią gwarancją to okazja.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro akcja nazywa się End of Models Half Price Clearance to jest to raczej jasno określone że zegarki są nowe tyle że zostały im ostatnie sztuki i sprzedają w takiej cenie żeby się ich szybko pozbyć a nie wciskają przechodzone ze zwrotów. Akurat u nich nie ma co się bać kruczków czy naciągactwa bo dbają o klienta jak mało kto.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałem z wyprzedaży i śladów użycia nie widziałem. Tridenty były pewnie z 60/60, czyli ktoś kupił i odesłał, albo rozmyślił się przy ostatniej wyprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne/czarne to co najwyżej -30% "nearly new", większej promocji bym się nie spodziewał. Jedyna oficjalna droga zmiany koloru bezela to niestety czekanie aż się skończy zapas w CWL, wtedy dadzą czarny. Wiem, bo rozważałem zmianę w moim GMT na pełen 24h zamiast obecnego "hybrydowego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Ty brałeś niedawno Tridenta z "Clearance", prawda? (Popraw mnie jeśli się mylę) Ma jakieś ślady wcześniejszego użytkowania, otwierania, adnotacje w gwarancji, dokumentacji, skróconą gwarancję, itd.? Jeżeli nie, to jest to pełnowartościowy egzemplarz:-)

Wczoraj przecenione Tridenty zniknęły jak błyskawica, byłem w trakcie negocjowania z żoną bezzwrotnej pożyczki, kiedy okazało się, że nie ma co marzyć o biało-czerwonym GMT 43mm... :angry:  Jedyne dobre z tego wszystkiego to poczucie, że żona jest otwarta na negocjacje ;)

 

Nie nie ma żadnych śladów używania, nawet teraz po kilku dniach noszenia. ;) Przyszedł nowy, dlatego jestem dość mocno zdziwiony, że mogłoby być inaczej... 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.