Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pism

Dodawanie komentarzy w Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyśliliście sobie że nie mozna dodawać komentów, pytań czy czegokolwiek, bo panom modom łatwiej wtedy żyć, trudno, widocznie tylko w ten sposób potraficie rozwiązywać problemy.

Uważam za skrajnie nieuczciwe, że obowiązuje to tylko niektórych i nie chodzi tu o magiczne 50 postów, bo to akurat sensowne, tylko o to że niektórzy jednak mogą dodawać posty (nie chodzi o moderatorów).

Skoro się powiedziało "a" - nie można dodawać, to teraz dodajcie do tego "b" i zablokujcie dodawanie postów dla wszystkich, może nawet dla modów, skoro tak wygodna jest komunikacja przez PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba Tapatalk pozwala a dodawanie postòw w sprzedam.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego PISm .Przypominam, ze obowiązuje cisza wyborcza. Zaś pewne formy wypowiedzi nie powinny byc w ogóle tolerowane.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba Tapatalk pozwala a dodawanie postòw w sprzedam.

Zgadza się. Przez tapatalk da się dodać odpowiedź, co nie znaczy, że jest to zgodne z regulaminem.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę złamać ciszę:). I dodam trzy grosze. Niestety, po zmianach zasad cześć ofert (całkiem spora) nie spełnia regulaminu.Np.w jednej był tylko link na all... , podobnych kwiatków jest, niestety więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę złamać ciszę:). I dodam trzy grosze. Niestety, po zmianach zasad cześć ofert (całkiem spora) nie spełnia regulaminu.Np.w jednej był tylko link na all... , podobnych kwiatków jest, niestety więcej.

A to czyja wina .:-) ?

Istnieje przycisk do zgloszenia moderacji...

 

Rzeczona oferta byla tylko przez chwile:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to co jest nagminne to - rezerwacja do 22 dla kolegi Edek - dwie godziny później zwalniam rezerwację i tak co kilka godzin zamiast edytować post pisany jest nowy i oferta myk na pierwszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że zostało to wprowadzone na WYRAŹNE ŻĄDANIE użytkowników , więc proszę swoje pretensje kierować do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że zostało to wprowadzone na WYRAŹNE ŻĄDANIE użytkowników , więc proszę swoje pretensje kierować do nich

Jeśli mogę spytać, ilu było tych użytkowników?

Od dłuższego czasu obserwuję głosy niezadowolenia z tytułu tej zmiany. Może warto przeprowadzić ankietę na ten temat wsród Forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej ankiety, referendum czy wyborów. Nigdzie nie stoi, że to forum parlamentarne, demokratyczne etc. Jest to forum wygodnie żyjących panów modów.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej ankiety, referendum czy wyborów. Nigdzie nie stoi, że to forum parlamentarne, demokratyczne etc. Jest to forum wygodnie żyjących panów modów.

O! Nieładnie! Obskurant jeden... W XXI wieku takich totalitarnych poglądów głosić nie wypada :D:P

 

ps. To napisz mi proszę, w jaki sposób mogę zostać moderatorem - chętnie sobie życie (już miłe) umilę, a przy okazji raz na czas poprawię wizerunek Forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.