Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miś Uszatek

Misia Uszatka twórczość radosna.

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo, ostatni wygląda super :)

 

Tak sobie myślę, że na tym etapie, nauki, lepiej gdybyś stosował większą głębię ostrości przy zdjęciach. Będziemy się mogli odnieść bardziej obiektywnie do jakości i jak coś zauważymy, to nie omieszkamy ci tego wytknąć :P

 

Małą GO zostaw jak już będziesz profi ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sol dobrze prawi. Może jakieś niedoskonałośi ukrywasz za tym ładnym rozmyciem. Hehehe....przyslona 8 i się wtedy okaże. Haha...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.Koledzy ,zrobię jak podpowiadacie.Wprawdzie nie miałem na myśli nic ukrywać,ale faktycznie z Waszego punktu widzenia czyli ,,Żuri" tak można to odebrać. Kończę już 18 mm pasek i ten będzie politycznie poprawnie obfocony,i zacząłem następny 22mm pomarańczowy do Orienta Mako.Pzdr.Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chodzi o polityczną poprawność, ale o detale, które będzie widać :)

pomarańczowy? czekam niecierpliwie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha,żeby nie było,że coś ukrywam- ten sam pasek widziany z góry.Jedna dziurka trochę ucieka,ale przecież to hand made.

post-69665-0-21783800-1435587612_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lewej: dziurki 3 i 4 są nieco za nisko :)

Jest chyba także mały problem z odstępami pomiędzy nimi.

Jakoś to rozrysowujesz wcześniej?

 

Szczerze mówiąc bardziej się bałem o szwy, ale te się bronią :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziurkacz rewolwerowy i poprosiłem syna,żeby to zrobił,bo mnie trochę łapy boleli od szycia,ale okazało się ,że jedno oko na Maroko,a drugie na Kaukaz  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle to nie jest :)

Spróbuj następnym razem jakoś to rozrysować na pasku i będzie dobrze.

Może delikatnie ołówkiem?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też przygotować sobie szablonik do przykładania i zaznaczyć dziurki...ogólnie jest dobrze. Ja nie lubię tych pistoletowych dziurkaczy, wolę zwykłe wybijaki stalowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pomarańczyk albo jak kto woli marchewa się wyprodukowała.Wymiary 22mm/12,5/8cm.Skórka to nubuk.

post-69665-0-78047400-1435948917_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pasek. Coraz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Następny będzie 20mm,ale z pomarańczowym przeszyciem,bo jak porównałem nitkę i skórkę to jest różnica w odcieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

ta pomarancza jest super.

jest postep  :)

gratuluje zaagazowania i postepow.

Jestes na dobrej drodze.

kiedy jakas egzotyczna skorka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

No i super.

czekam z niecierpliwoscia.. jestem bardzo ciekaw...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałbym,jeszcze taka damka dla mojej Mamy..........cdn.

post-69665-0-26855600-1435954611_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomarańczowym widać, że zrobiłeś spory postęp.

Jak dla mnie wyszło naprawdę super. Brawo :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwicz dalej i kup sobie wybijaki tak jak koledzy piszą :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybijaki mam też,tylko tej wprawy brakuje......ale jak mówi ten misio z reklamy telefonów-co ja nie połknę,ja nie połknę.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remont w domu się skończył i wróciłem do pasków. Takie dwie 18-tki powstały

post-69665-0-01634600-1438810357_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę tym nowym paskiem od Misia :)

 

20150811_182851_zpsup6haiha.jpg

 

Aż chce się go nosić! :)

Dzięki Misiu Uszatku ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1. "MILITARNA MARYNA NA LATO" – JEDYNY TAKI ZEGAREK NA ŚWIECIE!
      Cena 700 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 7/10 - wygląd widoczny na zdjęciach, ewentualnie proszę pytać
      Zegarek z roczną gwarancją.
       
      Fajnie, profesjonalnie zmodowana  Marynka, idealna na wakacje. 
      Modyfikacja przemyślana od początku do końca i wykonany z dbałością o każdy detal. 
      W zegarku:
      - kopert przeszła piaskowanie, dzięki czemu zyskała zupełnie nowy, niepowtarzalny styl, piaskowanie zostało przeprowadzone wyjątkowo dokładnie, bez uszkodzenia gwintów, kątów i szkieł
      - tarcza uzyskała nowy kolor i strukturę, obecnie to drobny piasek/drobny papier ścierny, zmieniono także kolor spodu kanapki na czarny, dzięki czemu pasuje idealnie pod czarne ołówkowe wskazówki, i czarny sekundnik, na tarczę położono również warstwę luninescencujną, ale świeci krótko. 
      Zegarek na dokładnym chodzie.
      To jedyny taki egzemplarz na świecie!
      Dane techniczne:
      koperta stalowa, piaskowana  dekiel stalowy, zakręcany, przeszklony koronka stalowa mechanizm manualny Asian Unitas średnica 44 mm (chociaż nie wygląda) pasek skórzany, z niewielkimi śladami noszenia  wodoszczelność 50 m  szkło mineralne  
      2. ZEGAREK MĘSKI "NEPTUN ZA BULAJEM!" - JEDYNY TAKI ZEGAREK NA ŚWIECIE
      Cena 700 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 7/10 - wygląd widoczny na zdjęciach, ewentualnie proszę pytać
      Zegarek z roczną gwarancją.
       
       
      Współczesna Amfibia na manualnym mechanizmie. W zegarku zostały profesjonalnie wymienione lub przerobione:
      - wymieniona tarcza na nowo zrobioną ręcznie, trójwymiarową, granatowo- niebieską, przypominającą falującą wodę z ciekawą luminescencją,
      - wymienione wskazówki
      - został zdjęty obrotowy bezel, na miejscu którego zamontowano nowy, robiony ręcznie, ze stalowymi wkrętami,
      - zegarek został odwrócony o 180 stopni, dzięki czemu koronka znalazła się na godz. 9.00.
       
      Całość zyskała nowy, niepowtarzalny charakter, szczególnie na nowym, pomarańczowym pasku. Zegarek na dokładnym chodzie.
      UWAGA: wskazówki napędza mechanizm nakręcany koronką, to współczesny mechanizm Vostoka z nierównomierną pracą sekundnika. Nie wpływa to oczywiście na dokłądność zegarka. 
      Zegarek przeszdł pełny zegarmistrzowski serwis i ma roczną gwarancję.
       
      To jedyny egzemplarz na świecie i więcej już nie powstanie.
       
      Zegarek praktycznie nowy, na akrylowym szkiełku delikatne zarysowanie
      Dane techniczne: koperta stalowa dekiel stalowy, zakręcany koronka zakręcana, stalowa bezel stały, z brązu mechanizm manualny średnica 41 mm pasek gumowy, pomarańczowy, nowy wodoszczelność 100 m szkło akrylowe  
       























    • Przez Z_bych
      1.  ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożony zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze ciemnoczerwonym i wstawkami w kolorze czarnym. Dodatkowo zostały uszyte dwie wąskie kieszonki na paski lub przyrządy do ich zmiany.
      Etui nadaje się także do zegarków na bransolecie, takie zegarki zapina się na skórzanych podkładkach (3 sztuki są w komplecie).
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna szerokość (bez języka): 330 mm wysokość: 175 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm i 40 małej ilość kieszonek: 3 + 2 małe podkładki pod zegarki na bransoletkach  
      Wszystkie przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot, nie były retuszowane.
      UWAGA: zegarki pokazane na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży.
       
      2. ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller  idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożone zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze koniakowego brązu.
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna wymiary:
      szerokość (bez języka): 250 mm wysokość: 180 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm ilość kieszonek: 3 podkładki pod zegarki na bransoletkach  
       
      Na życzenie możemy wykonać inne modele i kolory, np.takie, jak na ostatnim zdjęciu.
      Wszystkie nasze skórzane przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot. Są nasze, nie były retuszowane. Zegarki i paski nie są przedmiotem sprzedaży w tej ofercie.
       
















    • Przez Francua
    • Przez christ0ff
      Witam.
       
      Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.
       
    • Przez Wisnia_Daniel
      Cześć.
      Rozglądam się za kolejnym zegarkiem, czymś na brązowym pasku z niebieską tarczą i okrągłą kopertą, bo takiego jeszcze nie mam i mi się podoba ten styl. Będzie to dodatek do luźnej stylizacji, jakiejś grubszej koszuli, swetra albo bluzy, bardziej jesienno czy zimowo. Zeppek pasuje do opisu ideolo, powoli przymierzam się do finalizacji tej zachcianki, jednak mam lekkie obawy, bo widzę kilka mankamentów. 
      Rozmiar - 43, duży, możliwe że za duży. U mnie w nadgarstku 16.5, w szczycie bliżej 17
      Grubość - 13 mm, no też kawał żelaza
      Mechanizm - automat od Miyoty, 82S7. Nie będę go nosił codziennie, mam inne zegarki, więc może praktyczniejszy będzie kwarc 
       
      Mam Seiko chrono 43 mm, Alpine pilota 42 mm i noszą się znośnie, choć to już dla mnie limit. Tu bym celował w coś do 40 mm, bo niżej pokazany gagatek nie ma za dużo mięsa na kopercie i o taki styl mi właśnie chodzi. 
       
      Biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa. 
      Jakie inne propozycje przychodzą Wam do głowy? 
      Nie mam specjalnych wymagań co do kraju pochodzenia, budżet podobny do tego za Zeppka (wiadomo, że będą propozycje za więcej, pytanie o ile więcej). Pusta tarcza też mnie nie kręci, na tym coś się dzieje i w podobnym klimacie szukałbym alternatyw. Szkiełko oczywiście wypukłe, jak w modelu wyjściowym. 
      Jeśli ktoś ma ochotę zabrać głos, to już mu jestem wdzięczny. 
       
      To opisany wcześniej model. Zeppelin New Captain's Line ZE-8662-3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.