Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Klamry - czy jest zainteresowanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

ŻÓŁTODZIUB

A stwierdzeniem że zegarkowe gadżety czasami kosztują Ameryki kolego nie odkryłeś.

 

To nie wtrącaj tu STARUSZKOWI gadki o biznesie na klamerkach.

A czy Ameryka istnieje czy nie to jeszcze nie wiem a może ty wiesz?Chyba że tam byłeś bo ja świata nie zwiedziłem :lol:

pozdro


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻÓŁTODZIUB
To nie wtrącaj tu STARUSZKOWI gadki o biznesie na klamerkach.

A czy Ameryka istnieje czy nie to jeszcze nie wiem a może ty wiesz?Chyba że tam byłeś bo ja świata nie zwiedziłem :lol:

pozdro

 

Trafiłeś "jak kulą w płot" z tą wypowiedzią a jak nie wiesz czy Ameryka istnieje to się wróć do podstawówki i skończ przyjacielu te kretyńskie kłótnie - one do niczego nie prowadzą

 

A co do klamerki Staruszek to mi się podoba i to nawet bardzo - 26mm biorę nawet za te 5 dych (niech stracę w końcu hand made :wink: )

pozdro

adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ŻÓŁTODZIUB
A czy Ameryka istnieje czy nie to jeszcze nie wiem a może ty wiesz?Chyba że tam byłeś bo ja świata nie zwiedziłem :lol:

 

Ja wiem. Istnieje. Zwiedziłem. Bardzo ładnie. Ale w Polsce najlepiej. I najładniej.


FREUDE AM FAHREN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój , Żółtodziób - co do mojej pseudo szlachetności - pewnie masz rację ale ciekaw jestem czy pomogłeś , dałeś , ofiarowałeś kiedykolwiek cokolwiek komukolwiek z Kolegów Klubowych :?: sam odpowiedz sobie na to pytanie , może warto aby temat trafił do kosza :!:

Cały


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co ci wmówią w szkole to prawda?

ja nikomu do konca nie wierze zreszta ostatnio przeczytalem podrecznik do filozofi i jakby wszystko na swiecie stalo sie nie pewne...

To filozoficzne podejscie wiec nie bede sie wracal do podstawowki...

 

Myślę że też bym sobie przygarnął taką klamerkę 18 albo 20 jeszcze zobacze pozdro :lol:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻÓŁTODZIUB
ciekaw jestem czy pomogłeś , dałeś , ofiarowałeś kiedykolwiek cokolwiek komukolwiek z Kolegów Klubowych

 

o to się Staruszek nie martw - myślę że jakiś by się tu znalazł

pozdro

adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółtodziub do poniedziałku cena jest nie znana a co będzie w ofercie to też w poniedziałek :!: na początku tematu zaznaczyłem że nie jest to jeszcze oferta handlowa - a na razie chodzi mi o opinie - dokładnie takie jak Twoja :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻÓŁTODZIUB

Staruszek sugeruję jeszcze wersję polerowaną - koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oferta nadal aktualna biore 2x22 mm

Pozdrawiam


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że kazałem zainteresowanym tyle czekać - na dzień dzisiejszy - dostępne są rozmiary 22 i 24 , 18, 20 - będą dostępne w przyszły poniedziałek - CENA - 50 zł - sztuka :shock: wiem że cena nie jest zachęcająca ale mam tyle roboty że haruję po 12 godz. - po prostu wszyscy

"fachowcy " :wink: :wink: :wink: wyjechali do roboty byle dalej od Polski i nie ma komu robić :D ale oczywiście wszystkie zamówienia zrealizuję - jesli nie dam rady - ( duże ilości ) do od razu poinformuję o tym zainteresowanego , dostępne są wzory jak na fotkach - ewentualne zamówienia indywidualne - na coś innego oczywiście proszę na pm.

wszystko aktualne na dzień dzisiejszy - gdyz mówiłem o ewentualnej wyłączności ale - brak kontaktu - a obiecałem że dzisiaj będzie wszystko jasne - złożone zamówienia :D :wink: :wink: :wink: oczywiście zrealizuję - ale nie sądzę aby był nawał .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj doszła do mnie klamerka 24mm. precyzja i jakość wykonania tej klamry przeszły moje wszelkie oczekiwania. dwiema słowy: mistrzostwo świata :shock:

 

no i pasuje jak ulał do mojego zenia :lol:

 

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyscie zamawiali jeszcze to jestem zainteresowany


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś temat :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, sory:) moj blad


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: wooooow!

Nie miałem pojęcia, że Szanowny Klubowicz tak Uzdolniony Manualnie!

Piękne te klamerki.

:D

Zapewne zdecyduję się na zakup, jesli temat jeszcze aktualny?

+ paseczek Hand Made i będzie razem jak "Milion Dolarów"!!

...tylko jeszcze muszę znaleźć zegareczek godny....do kompletu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wlasnie szukalem!!!!!!

Zamowilem pacha od mrowy i wlasnie idzie do mnie a teraz klamerka...zamawiam 24 rozm.czekam na odpowiedz:)

Alex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł pm.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedl PM do ciebie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedł pm.

Witam pach od mrowy juz dostalem teraz tylko klamra....czy moze juz jest gotowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł pm.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku jezeli masz jeszcze jakas 24mm, najlepiej taką "podgieta" to przeslij mi priv a ja przeleje Ci kase i dam adres do wysylki.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kilka osób zadało pytania i się chyba niecierpliwią to w kwestii informacji - klamerek nie mam gotowych :!: mogę zrobić ale to trwa kilka dni - więc jeśli Ktoś chce zaczekać to ok. jeśli nie to przykro ale z dnia na dzień nie zrobię klamry , zawsze pytam o szczegóły typu głębokość wcięcia , średnica otworów na teleskopy, wielkość - szerokość jezyczka itp ewentualnie gabaryty zewnętrzne , kształt - i tak za każdym razem klamra jest ręcznie robiona więc każda jest inna - tak na prawdę , co do polerowanych - poleruję głównie krawędzie i górną część klamry od spodu nie jest polerowana , języczek jest polerowany głównie na części widocznej - oczywiście można polerować całość itd ale to wszystko dosyć długo trwa a samo zrobienie klamry to ok. 1,5-2 godz. - wiem że klamry są drogie i wcale nikogo nie namawiam do zamówień - jeśli jednak Ktoś zechce zamówić klamrę to warto podać kilka szczegółów i niestety ale trzeba troszkę poczekać , nie dodaję do klamer teleskopów - czasami dodawałem - jednak teraz nie mam nawet kiedy pojechać i kupić - mam nadzieję ze wszystkich skutecznie zniechęciłem :D Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na pm w celu uzgodnienia szczegółów :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.