Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Klamry - czy jest zainteresowanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

mariusz888 a napisz mi na PM jak możesz oczywiście ile miała kosztować taka klamerka :wink:

tylko mi napisz czy mam usiąść przed przeczytaniem tej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - sprawa ma się następująco - tymczasowo na pewno stary typ klamerek nie bedzie robiony - względy czasowe i chęci do pracy , klamerki zapewne bedą się pojawiały w niewielkich seriach po 10-20 sztuk w danym rozmiarze i danym wzorze i bedą oferowane do sprzedazy - jesli tylko bedą chętni - mówię o typach tradycyjnych , co do nowych - to naprawdę nie ma sensu spekulować na temat ceny - cena bedzie znana jak zostaną sprzedane - wtedy powiem oczywiście w jakiej cenie się sprzedają , dziękuje za poświęcony czas Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak się tylko pojawią proszę o rezerwację 24mm.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem zainteresowany 24mm odkąd tylko się tutaj wpisałem ale może być ciężko z dostępnością :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - sprawa ma się następująco - tymczasowo na pewno stary typ klamerek nie bedzie robiony - względy czasowe i chęci do pracy , klamerki zapewne bedą się pojawiały w niewielkich seriach po 10-20 sztuk w danym rozmiarze i danym wzorze i bedą oferowane do sprzedazy - jesli tylko bedą chętni - mówię o typach tradycyjnych , co do nowych - to naprawdę nie ma sensu spekulować na temat ceny - cena bedzie znana jak zostaną sprzedane - wtedy powiem oczywiście w jakiej cenie się sprzedają , dziękuje za poświęcony czas Piotr.

Witam. Czy aktualnie są jakieś klamry? Jest możliwość zamówienia? Robisz także klamry 18 mm?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe odkopanie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe odkopanie tematu :)

Teraz dopiero spojrzałem. Tytuł złotej łopaty się należy ;) To szukam dalej właściwego wątku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Teraz dopiero spojrzałem. Tytuł złotej łopaty się należy ;) To szukam dalej właściwego wątku..

Po 10 latach odkopania należy się jak nic ;)

84bc09c0989a437c9adb6cf62dab2ad5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zasłużona łopata. Zasłużona :D

 

Ale jak już odkopane, to wrzuce bo ostatnio udało mi się dopaść jedną produkcji Staruszka

f9AZ2rXh.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i złota łopata ale ja też bym coś zamówił u Staruszka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś problem,że tak zapytam z tymi zamówieniami...? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja(nie chwaląc się) mam już 8 klamerek(a każda inna i każda wydziwiana)od Piotra/Staruszka i nie widzę jakiegoś dużego problemu...tylko kwestia czasu,kwestia ceny i kwestia oczekiwania. -_-

p.s. literówka

20171102-153408-1-copy2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy aktualnie są jakieś klamry? Jest możliwość zamówienia? Robisz także klamry 18 mm?

 

Pozdrawiam :)

 

 

Napisz PW do Piotrka. Jakiś czas temu robił mi klamrę 18 mm z rodzimym orzełkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.