Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

AURIOL IAN 93019 - krótka recenzja ciekawego chińczyka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, bo samo wykonanie było względnie niezłe, lubiłem go czasem założyć.. ciekawe czy komuś by się przydał, np. do samodzielnej naprawy, na części albo dla wykorzystania koperty.. ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna!!! Może będzie druga sztuka do wygrawerowania ? a że nie działa, to się przemilczy!

Drogi autorze, z tematu o EV łudziłem się, że Ty niby taki jajcarz jesteś - teraz już wiem jak mgliste złudzenia to były ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna!!! Może będzie druga sztuka do wygrawerowania ? a że nie działa, to się przemilczy!

Drogi autorze, z tematu o EV łudziłem się, że Ty niby taki jajcarz jesteś - teraz już wiem jak mgliste złudzenia to były ...

 

Co się zaczyna ? Po co jakieś niepotrzebne emocje ? :D napisałem szczerze co się stało i tyle, gdzie tu widzisz problem ? Celem wątku było opisanie i przetestowanie zegarka, jeśli się popsuł to trudno, przecież się nie zabiję z tego powodu ;) a jeśli komuś się przyda na części to chętnie odstąpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,,kitajca,, :(

choc spodziewalem sie, ze to nastapi... troche szybko...

 

Ale niema tego zlego...

Auriola prosze nie kupowac ;)

Ja go dostalem w pakiecie, Kolega dostal jako ,,tester,, ;)

zepsul sie... tyle :D

 

Mysle, ze temat do zamkniecia ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę mówiąc spodziewałem się że podziała dłużej niż 5 miesięcy.. Ale ok, żywot tego zegarka też przecież dostarcza nam jakichś wniosków i refleksji. Trochę szkoda, lubiłem go czasem założyć do czarnego swetra ;) jeśli ktoś chce go na części, to niech pisze na priv, gratis daję :) temat wyczerpany, można zamknąć. Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.