Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Victorinox Swiss Army

VICTORINOX temat wydzielony,grupowy zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

 

Jesteśmy mile zaskoczeni Waszym zainteresowaniem grupowym zakupem zegarków I.N.O.X.

W związku z tym, chcielibyśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom :)

 

Proponujemy rabat 20% od ceny detalicznej na zakup zegarka I.N.O.X. (1592 PLN).

Bardzo prosimy o stworzenie listy chętnych do piątku 26.06. Prosimy o podanie na forum Waszych imion i nazwisk oraz miast, w których chcielibyście odebrać zegarek (w akcji tej wesprze nas jeden z naszych partnerów handlowych, dlatego niezbędne jest podanie lokalizacji).

 

Szczegółowe informacje nt. zakupu i odbioru zegarków podamy w przyszłym tygodniu, po zebraniu listy chętnych.

 

 

Chcielibyśmy również odnieść się do wyżej wspomnianych ofert na portalu Allegro. Niestety sprzedawca oferujący nasze produkty po cenach znacznie niższych niż sugerowane ceny detaliczne NIE JEST sprzedawcą autoryzowanym, w związku z czym oferowane przez niego produkty nie podlegają zasadom gwarancji Victorinox Swiss Army.

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cisza jak makiem zasiał ze strony forumowiczów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorinox pokazal klase, teraz Panowie kolej na Was. Oby nie zapanowala teraz tzw niezreczna cisza :) 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cisza jak makiem zasiał ze strony forumowiczów ...

 

 

Victorinox pokazal klase, teraz Panowie kolej na Was. Oby nie zapanowala teraz tzw niezreczna cisza :)

Nie przesadzajcie panowie ;) ,to początek "negocjacji",a Wy już po kolonach strzelacie......

 

 

Do Zespół Victorinox Swiss Army

 

 

 

Proponujemy rabat 20% od ceny detalicznej na zakup zegarka I.N.O.X. (1592 PLN).

Na taki rabat dla forumowiczów jesteśmy w stanie przystać przy indywidualnej [jednego egzemplarza] sprzedarzy,przy zakupie grupowym spodziewamy się 30%

 

 

Bardzo prosimy o stworzenie listy chętnych do piątku 26.06.

Zgoda-będzie lista nicków na forum [w tym temacie lub na życzenie w wydzielonym]

 

 

 Prosimy o podanie na forum Waszych imion i nazwisk oraz miast, w których chcielibyście odebrać zegarek (w akcji tej wesprze nas jeden z naszych partnerów handlowych, dlatego niezbędne jest podanie lokalizacji).

 

A my poprosimy o mail na który będziemy mogli wysłać dane do wysyłki[nazwisko,adres,nick forumowy], oraz numer konta do przelewu srodków.

 

Szczegółowe informacje nt. zakupu i odbioru zegarków podamy w przyszłym tygodniu, po zebraniu listy chętnych.

 

Będziemy rozmawiać na temat szczegółów -jesteśmy otwarci na propozycje.

 

 

 

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na konkret, nie propozycję .

I te 30 % zaproponowane przez Marks wydaje się być jakimś kompromisem.

Aczkolwiek ruch się zrobił gdy padło 40 % :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować większego rabatu, niż 20%. Proszę weźcie pod uwagę fakt, że ani my, ani nasz Partner, z reguły nie udzielamy rabatów większych niż 10%. Specjalnie dla Was otrzymaliśmy zgodę na zwiększenie tego rabatu do 20%.

Sprzedaż zegarków będzie się odbywała w salonach naszego Partnera (stąd prośba o podanie miejscowości - zegarek dostarczymy do najbliższego punktu sprzedaży). Płatność również będzie dokonywana na miejscu (zamiast przelewu na konto).

Mamy nadzieję, że część z Was skorzysta z możliwości zakupu :)

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla Was ale za ta kwote mozna kupic zegarek na amazonie. Wiec w rzeczywistosci zaden to rabat na zakup grupowy.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla Was ale za ta kwote mozna kupic zegarek na amazonie. Wiec w rzeczywistosci zaden to rabat na zakup grupowy.

Ceny na portalu Amazon to temat rzeka... Prosze natomiast pamiętać, że w wielu przypadkach zegarki nie są oferowane przez autoryzowane punkty sprzedaży i często zegarki dostarczane są do klientów bez ważnych dokumentów gwarancyjnych. Kupując u naszych autoryzowanych partnerów, macie pewność, iż w cenę wliczona jest także 3-letnia międzynarodowa gwarancja.

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować większego rabatu, niż 20%. Proszę weźcie pod uwagę fakt, że ani my, ani nasz Partner, z reguły nie udzielamy rabatów większych niż 10%. Specjalnie dla Was otrzymaliśmy zgodę na zwiększenie tego rabatu do 20%.

Sprzedaż zegarków będzie się odbywała w salonach naszego Partnera (stąd prośba o podanie miejscowości - zegarek dostarczymy do najbliższego punktu sprzedaży). Płatność również będzie dokonywana na miejscu (zamiast przelewu na konto).

Mamy nadzieję, że część z Was skorzysta z możliwości zakupu :)

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

 

 

 

Proszę  zauważyć że ten zakup -grupowy dokonywany jest ,nie przez firmę która chce obdarować swoich pracowników, a przez pasjonatów zegarkowych stowarzyszonych w KMZiZ co też jest wartością dodaną dla państwa firmy.....

Zadowolenie i dobra opinia w środowisku jest darmową reklamą...nieprawdaż? :)

Już sam fakt zainteresowania państwa produktami przez świadomych konsumentów jakimi niewątpliwie jesteśmy powinień skłonić do "działań specjalnych".... :)

 

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 30% to wydaje mi sie realny rabat na ktory firma V. moze spokojnie sie zgodzic.

 

Też tak myślę. Ja kupiłem Inoxa zaraz po premierze i dostałem 10% rabatu. Ale uważam, w przypadku zakupu grupowego i to jeszcze na tym forum - Victorinox skorzystałby marketingowo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że przy 20% rabatu zainteresowania wielkiego nie będzie. Przy 40 byłoby pewnie b. duże ale i przy 30% sporo chętnych by się znalazło.

Wniosek - prosimy jednak przemyśleć ofertę i zwiększyc ten rabat tak aby obie strony były zadowolone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,spokojnie,powstrzymajcie się... ;)

Poczekajmy do jutra,już jest "po pracy" a i skonsultować sie trzeba,a Wy jak te sroki ;)

Tu się warunku negocjuje.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegów malkontentów zapraszam do wspólnych rozmów na pw.

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Niestety z róznych względów nie otrzymaliśmy zgody na udzielenie większego rabatu... Wydaje nam sie jednak, że 20% to uczciwa propozycja, tymbardziej, że nie narzuciliśmy żadnego minimum w kwestii liczby osób zainteresowanych zakupem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej promocji - gwarantujemy, że nikt inny nie otrzyma od nas tak dużej zniżki :) Tak jak wspominalismy - standardem jest 5-10%. Decyzję pozostawiamy Wam :)

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczylem, że dla forumowiczow będzie jednak atrakcyjna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że kupujecie zegarek z niewielkiego przedziału cenowego (-+ 1900zł) z oficjalnej dystrybucji z gwarancją -20% jest atrakcyjną ceną....

jak komuś zależy tylko na cenie to macie te amazony itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sbsqad

Ja mimo wszystko jestem chętny. Ja jestem w stanie zapłacić 1592 zł. Dla mnie patrząc na pochodzenie zegarka i jego pewność to atrakcyjna cena zwłaszcza że w sklepie jak chciałem zapytać o rabat to prawie mnie wyrzucono :D hehe także jak będzie potrzeba wysłać dane to proszę o kontakt. 

Mam nadzieję że dostarczenie itp będzie w cenie i oczywiście sprzęt będzie nie otwierany? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie jak wszyscy zainteresowani napiszą pw do @Victorinox Swiss Army by uniknąć zbędnych komentarzy w temacie...

 

Drodzy Forumowicze,

 

Niestety z róznych względów nie otrzymaliśmy zgody na udzielenie większego rabatu... Wydaje nam sie jednak, że 20% to uczciwa propozycja, tymbardziej, że nie narzuciliśmy żadnego minimum w kwestii liczby osób zainteresowanych zakupem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej promocji - gwarantujemy, że nikt inny nie otrzyma od nas tak dużej zniżki  :) Tak jak wspominalismy - standardem jest 5-10%. Decyzję pozostawiamy Wam  :)

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Serdecznie dziękujemy . :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje też możliwość nabycia INOX-a na bransolecie?

Podobno niedługo będzie wchodziła też do sprzedaży taka opcja, ale nie wiem jaka będzie jego oficjalna cena i jaka to będzie bransoleta, bo nie ma jeszcze zbyt wiele informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś potwierdzić - 1592 zł to cena detaliczna czy już po rabacie dla nas? ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś potwierdzić - 1592 zł to cena detaliczna czy już po rabacie dla nas?

Po rabacie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, spaliłem sprawę, za późno wstawiłem ten uśmieszek. Tak to mi głupio, a gdyby była ta buźka wcześniej to może Victorinox dorzuciłby rabat za bycie niezorientowanym, "cichym, osobistym" ambasadorem marki. ;)  :D  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kilku chętnych będzie :) Dwóch już chyba jest :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.