Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Victorinox Swiss Army

VICTORINOX temat wydzielony,grupowy zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie jak wszyscy zainteresowani napiszą pw do @Victorinox Swiss Army by uniknąć zbędnych komentarzy w temacie...

Serdecznie dziękujemy . :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też zamierzam uczynić, bo oferta wygląda na ostateczną i dedykowaną dla forumowiczów, bez konieczności zbiorowego zakupu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Prosimy o podawanie nazwisk, lokalizacji oraz wybranych zegarków (wersja kolorystyczna) w wiadomościach prywatnych.

 

Niestety akcja jest krótkoterminowa, w związku z czym nie obejmuje modelu na bransolecie. Jednak za kilka miesięcy będziecie mogli dokupić do swoich zegarków samą bransoletę.

 

Pozdrowienia, Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Przypominamy, że swoje zgłoszenia na zakup I.N.O.X.-a w warunkach preferencyjnych możecie składać już tylko dzisiaj :) Osoby zainteresowane prosimy o wiadomości prywatne.

 

Pozdrowienia,

Zespół Victorinox Swiss Army

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 Jednak za kilka miesięcy będziecie mogli dokupić do swoich zegarków samą bransoletę.

 

 

A są już jakieś informacje jaka będzie mniej więcej cena bransolety dla forumowiczów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sbsqad

Też mnie to ciekawi ale raczej na jesieni się dowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi ale raczej na jesieni się dowiemy :)

Dokładnie tak. Prosimy o zrozumienie - nie chcemy wprowadzać zamieszania, podawać ceny, a później ją zmieniać...

 

Pozdrawiam 

Igor Pluciński 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem,

 

Panie i Panowie,

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zamykamy listę. Jeśli jeszcze ktoś nie napisał wiadomości na priv - to proszę o szybki kontakt z informacją o mieście odbioru, oraz oczywiście jaki kolor mamy zarezerwować. Odbiór zegarków będzie miał miejsce w salonach W.KRUK. Jutro przekażę do W.KRUK listę osób, które potwierdziły chęć zakupu i jak tylko dostanę zielone światło z ich centrali dam znać o możliwości odbioru.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Igor Pluciński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Igorze, wysłałem trzy dni temu informację, zgłoszenie na pw i do dzisiaj nie dostałem informacji zwrotnej. Wysyłam jeszcze raz i bardzo proszę o kontakt. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, ile osob skorzystalo z promocji? :)

 

Rescue tool - rewelacja :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ 1 (ja) :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że wyraziłem akces i wysłałem dwie wiadomości na pw jak odpowiedzi nie mam żadnej, nawet, że nie załapałem się na listę chętnych do zakupu. Albo ze mną coś nie tak, albo coś tu nie gra :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem odpowiedz w miare szybko, moze uznali twoj akces i przysla ci info jak, gdzie i kiedy. Badz dobrej mysli.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobrej myśli, ale cisza ze strony Victorinoxa jest zastanawiająca.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki proszę ;)

Akcja ruszy od przyszłego tygodnia, po deklaracji i podaniu miejsca odbioru[ miasto] w salonie Kruka ,zostaną tam rozesłane informacje dotyczące odbioru rabatowych egzemplarzy....

 

Gdyby nie ......y hejt w tym temacie jeszcze.... :unsure:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie panika, w najgorszym wypadku kupie po normalnej cenie, co przy 10% rabacie sklepowym raptem daje dwie stówy różnicy. Problem polega na tym, że wysłałem dwie czy trzy wiadomości z prośbą o kontakt i podglądając wiadomości w dalszym ciągu pozostają nieodebrane. Bodajże w tym wątku prosiłem o kontakt i też cisza. W piątek wieczorem wyjeżdżam na kilkanaście dni i i trudno mi będzie, a właściwie nie chciałbym wtedy załatwiać tej sprawy.... Ostatni post w tej sprawie by nie zaśmiecać wątku.

 

Ponieważ obiecałem, że ostatni post w tym wątku, w związku z tym muszę go wyedytować i przeprosić za swoją niecierpliwość..

 

...a jednak to była panika :D  ;), dzisiaj rano dostałem miłego maila od Pana Igora i jestem kontent. Teraz spokojnie czekam na informację o terminie odbioru i zaczynam ekstremalnie żyć, zegarek z pewnością wytrzyma, gorzej pewnie będzie ze mną. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Igorze, wysłałem trzy dni temu informację, zgłoszenie na pw i do dzisiaj nie dostałem informacji zwrotnej. Wysyłam jeszcze raz i bardzo proszę o kontakt. 

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Kolejny I.N.O.X. dołączony do listy, tak jak pisałem do Pana w priv wiadomości 01.07. 

Pozdrawiam serdecznie

Igor Pluciński 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, ile osob skorzystalo z promocji? :)

 

Rescue tool - rewelacja :)

Wychodzi na to, że w niedługim czasie pojawi się na forum 5 niezależnych, obiektywnych, ciekawych recenzji I.N.O.X.a. Zdecydowanie prym wiedzie czerwony !

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Igor Pluciński 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sbsqad

W sumie krzyku tyle a tylko piątka sprawiedliwych :D

Najważniejsze że obie strony dotrzymały obietnicy.

Ja już nie mogę się doczekać mojego niebieskiego pioruna!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Kolejny I.N.O.X. dołączony do listy, tak jak pisałem do Pana w priv wiadomości 01.07. 

Pozdrawiam serdecznie

Igor Pluciński 

Panie Igorze, przepraszam, za intensywność i ilość użytych kanałów, by jak najszybciej dotrzeć do Pana i zgłosić swój akces. Sądziłem, że po tak burzliwej dyskusji, chętnych będzie tak wielu,ze mogę się nie załapać z powodu mojego lekkiego spóźnienia. Mógłbym napisać, że jestem w pełni usatysfakcjonowany, ale na razie napiszę,że w połowie, gdyż już wiem, że w pełni będę po odbiorze zegarka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie krzyku tyle a tylko piątka sprawiedliwych :D

Poobserwujesz jeszcze troche to forum i rynek zegarkow i wtedy nie bedzie Cie dziwic, ze w tak zorganizowanej "akcji" zdolnosc nabywcza to 5-6 zegarkow i 20 % rabat to absolutny max od dystrybutora, ktory nie przewidywal takiej promocji i zostala ona na nim delikatnie mowiac "wymuszona" :)

Wszystkim pieciu kolegom szczerze gratuluje, jest teraz na forum kolejnch 5 fajnych zegarkow :) Przydalaby sie tu teraz mala galeria.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że w niedługim czasie pojawi się na forum 5 niezależnych, obiektywnych, ciekawych recenzji I.N.O.X.a. Zdecydowanie prym wiedzie czerwony !

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Igor Pluciński

 

Cos cicho o zakupach :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sbsqad

Ja cały czas czekam na odbiór u siebie w mieście. Na pewno jak znajdzie się na łapie fotka się pojawi. Nie ukrywam że do tego weekednu chciałbym sprawę załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos cicho o zakupach :)

Było cicho, ponieważ czekaliśmy na uruchomienie akcji w systemie komputerowym W.KRUK. Poza tym każdy z zainteresowanych wolałby dostać zegarek nie z półki, tylko nie oglądany itp. Od dzisiaj zegarki już czekają na swoich nowych właścicieli w wybranych punktach.  

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Igor Pluciński 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.