Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrian1x

Jaki G-shock na rower?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

W ekstremalnej jezdzie wszystkie lampki,bidony,liczniki i swiatelka odpadaj na wstepie

Ja sam troche smigam i jak ubieram rekawiczki do FR to przeszkadza mi nawet 5xxx :)

/tylko bez pytan po co zegarek do takiej jazdy bo poleca pytania po co zegarek do rabania drzewa/

 

-takze ja temat traktuje powaznie,zwlaszcza jak masz przeszkody wielkosci sprzetu AGD pod kolami heheh /zaczytane:)/

 

jak smigasz w stroju to cos mniejszego...5xxx,mudman G9000,G9010 - ten ostatni z tego co pamietam ma rozbudowany stopper,ale nie pytajcie o szczegoly

/mi osobiscie przeszkadzaja wypustki w mudzie/

G100 tez mi sie kiedys podobal

na pewno nie polecam bransolet,ewentualnie jakis model z parcianym paskiem..tylko ze bardziej muszisz zwrocic uwage na hygiene

 

 

ps.fajny rower..ale na zywo prezentuje sie zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7700 albo 7710 z negatywem zegarek ma bardzo rozbudowany stoper z między czasami i okrążeniami więc na rower będzie idealny oraz pamięcią czasów. Do tego przyciski chodzą lepiej niż w 9000 co też będzie miało na pewno swoje plusy. Jest mały i niski oraz ma czytelny wyświetlacz z regulacją kontrastu.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Czy negatyw jest czytelny w dużym słońcu?

 

Na pewno jest mniej czytelny niż tradycyjny wyświetlacz. Ale mi na przykład nie przeszkadza - daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

W dużym słońcu jest bardzo czytelny, gorzej w ciemnych pomieszczeniach, W zeszłym roku miałem 7710 i do jesieni było spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na rowerze ze swoimi wszystkimi zegarkami:

 

Tribute-0_wswwqxn.jpg

 

Najmilej wspominam 9000, 5600 i 5500. Lekkie, nie przesuwały się na ręku na wybojach i były po prostu wygodne. Ostatnio jeżdżę z GX-56 i msz jest na to trochę za duży i ciężki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G 9000 jest malutki jak na G. Ja polecam gd400 ze względu na dodatkowe zabezpieczenie w postaci drucianej zbroi ( nie wiem jak to się fachowo nazywa). Tylko nie bierz czerwonego bo szybko się brudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroja nazywa się bullbar. Mój czerwony GD-400 wcale tak szybko się nie brudził. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piowa

 

To musiałeś jeździć z plecakiem. :) (tak, wiem głupi żart, szacuneczek za kolekcję G i fajne posty - na forach "po angielsku" też).

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam Mudmana w negatywie i muszę powiedzieć, że w pełnym słońcu bardzo dobrze widać na nim godzinę. Dodatkowe wypustki od spodu moim zdaniem mogą się na wyprawach rowerowych przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GB 6900 kolor bez znaczenia tylko wyświetlacz w pozytywie. Połączenie z telefonem się przydaje a nie trzeba go w kieszeni wozić tylko w plecaku a jak cos się zadzieje to widać :) Dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na rower. 

post-31287-0-73378900-1437746605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.