Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dawidowo

kierunek Chorwacja

Rekomendowane odpowiedzi

A jak dziś cenowo wychodzi Hr?

A o co konkretnie pytasz? Bo tak ogólnie, to drożej niż w Polsce.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie np. Rybnaja plata,lody,arbuz,pokój z widokiem na morze,woda 1,5litra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z marketu:

Cola 2l 11 kn

Woda 1,5 litra 6 kn

Masło 15 kn

Piersi kurczaka 70 kn za kg

Ser żółty 16 kn za 150 gr

Piwo 2l 23 kn

 

W knajpach:

Pizza 50-70 kn

Kalmary danie 85-100 kn

Cola 0,25 l 18 kn!!!!!!

 

Apartament dla 4 osób w pierwszej linii z mega tarasem na morze 85 eur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże troche temat bo wakacje coraz bliżej :) W tym roku planuję w czerwcu wyjazd z żoną i 2-letnim synkiem na wyspę Rab. Może już ktos z was tam był i poleci jakieś fajne małe plaże , dobre restauracje, oraz miejsca które warto zwiedzić.

Wstępnie zarezerwowałem pobyt w Hotelu Carolina, trochę na uboczu w otoczeniu lasu. Może ktoś z forumowiczów ma z tym hotelem jakieś miłe lub niemiłe doświadczenia ? Bo mam możliwość zmiany do końca maja.

 

Już się nie mogę doczekać tych kąpieli w morzu !!!

 

 

post-33805-0-73009300-1460623793_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś na weekendzie majowym w okolicach Trogiru i dało się pływać, woda ok 18-19 stopni. Teraz wybieram się miesiąc póżniej więc myśle że będzie spokojnie 21-22 stopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na sporą ilość pensjonatów w Chorwacji - jest jedna przemiła Pani (Chorwatka) ale po Polsku mówi tak że się nie kapniecie - dzwonisz i mówisz czego oczekujesz czyli ile osób od kiedy do kiedy i ona przysyła ci mailem oferty tak długo aż któraś się spodoba - jak się zdecydujesz to ona dzwoni do Chorwacji i sprawdza czy aktualne i jeśli tak to zaklepuje ci - potem wysyła ci umowę z mapami dojazdu, gdzie kupić winiety, jak jechać a nawet gdzie kupić mięso na miejscu i gdzie jest market - na miejscu wskazuje skręć w lewo przy szarym transformatorze i stań przy ukwieconym tarasie  :) (dosłownie) 

Dostajesz też kartkę z opisem kim jesteś skąd przybywasz i jaki apartament masz wynajęty więc na miejscu tylko dajesz tą kartkę właścicielowi nic nie musisz sie dogadywać bo Chorwaci znają tylko swój język i trochę po angielsku niektórzy niemiecki 

Pani za wszystko liczy sobie 130zł płatne na konto resztę czyli za pobyt płacisz na miejscu właścicielowi 

Od lipca do września Pani jest w Chorwacji więc można do niej zadzwonić w przypadku jakiś problemów.

Na swoja usługę wystawia rachunek - sprawdzone przeze mnie i moich znajomych już kilka razy zero jakichkolwiek problemów

Jak coś numer moge podać bo nie wiem czy tu mogę (nikt spokrewniony nic z tego nie mam od razu mówię ) 

 

A apartementy ma od 35 do 50 euro za dobę ( za apartament nie ilość osób ) 


Byłem kiedyś na weekendzie majowym w okolicach Trogiru i dało się pływać, woda ok 18-19 stopni. Teraz wybieram się miesiąc póżniej więc myśle że będzie spokojnie 21-22 stopnie.

18 czyli tyle ile ma Bałtyk w szczycie sezonu i mówi się wtedy że woda zupa  :D

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Chorwacji byłem kilkukrotnie i zawsze było to połączone z jakąś wycieczką objazdową, ponieważ docieraliśmy tam samochodem. Jednak najbardziej do gustu przypadła mi nieduże miasteczko/wieś - Rogoznica, między Zadarem, a Splitem.
Jadąc do, proponuję obrać drogę przez Graz, Zagrzeb i trasą Adriatycką (po drodze wodospady Krka), a powrót przez Triest (kupić sobie jakieś włoskie smakołyki :-) ), oraz kierować się na Zell am see, tak, aby następnie dostać się do Monachium trasą GrossGlockner Hochalpenstrasse (wjazd 29E auta, 19E motocykle).

Jak ktoś lubi wycieczki objazdowe bez luksusów, ale w pięknych okolicznościach przyrody i pełne przygody to naprawdę polecam :-)
W razie pytań proszę pisać, ale zachęcam do indywidualnego ustalenia sobie trasy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dwa lata temu - piękne miejsce - mała wioska rybacka  teraz zostały trzy kutry ale klimat zachowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na sporą ilość pensjonatów w Chorwacji - jest jedna przemiła Pani (Chorwatka) ale po Polsku mówi tak że się nie kapniecie - dzwonisz i mówisz czego oczekujesz czyli ile osób od kiedy do kiedy i ona przysyła ci mailem oferty tak długo aż któraś się spodoba - jak się zdecydujesz to ona dzwoni do Chorwacji i sprawdza czy aktualne i jeśli tak to zaklepuje ci - potem wysyła ci umowę z mapami dojazdu, gdzie kupić winiety, jak jechać a nawet gdzie kupić mięso na miejscu i gdzie jest market - na miejscu wskazuje skręć w lewo przy szarym transformatorze i stań przy ukwieconym tarasie  :) (dosłownie) 

Dostajesz też kartkę z opisem kim jesteś skąd przybywasz i jaki apartament masz wynajęty więc na miejscu tylko dajesz tą kartkę właścicielowi nic nie musisz sie dogadywać bo Chorwaci znają tylko swój język i trochę po angielsku niektórzy niemiecki 

Pani za wszystko liczy sobie 130zł płatne na konto resztę czyli za pobyt płacisz na miejscu właścicielowi 

Od lipca do września Pani jest w Chorwacji więc można do niej zadzwonić w przypadku jakiś problemów.

Na swoja usługę wystawia rachunek - sprawdzone przeze mnie i moich znajomych już kilka razy zero jakichkolwiek problemów

Jak coś numer moge podać bo nie wiem czy tu mogę (nikt spokrewniony nic z tego nie mam od razu mówię ) 

 

A apartementy ma od 35 do 50 euro za dobę ( za apartament nie ilość osób ) 

18 czyli tyle ile ma Bałtyk w szczycie sezonu i mówi się wtedy że woda zupa  :D

 

Kolego, czy mogę prosić ten namiar na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem 9 razy na przestrzeni od 1999 do 2015. Ceny galopowały na początku. Na dziś zdecydowanie nie przystające do warunków. W porządnych knajpach ceny eleganckich włoskich restauracji. Lepsze knajpy to już zachodnie topowe knajpy cenowo. Ja już Chorwacji podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy mogę prosić ten namiar na PW?

 

Jak mówiłem to nie moja rodzina żeby nie było że naganiam klientów 

Pani konkretna sprawdziłem osobiście już kilka razy ja i moi znajomi wszystko zawsze idealnie 

Etta Krzystanek  603879408  Pani z Bolesławca wszystko legalnie fajne miejsca 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten świat mały- Etta Krzystanek, ona w ogóle pochodzi z okolic wyżej wymienionej Rogoznicy, byłem z nią kiedyś w jej rodzinnych stronach- taka wioseczka parę kilometrów w głębi lądu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten świat mały- Etta Krzystanek, ona w ogóle pochodzi z okolic wyżej wymienionej Rogoznicy, byłem z nią kiedyś w jej rodzinnych stronach- taka wioseczka parę kilometrów w głębi lądu .

Wiem bo jak byłem w Rogoznicy dwa lata temu to też była 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo jak byłem w Rogoznicy dwa lata temu to też była

Potwierdzam, znajomi z JG korzystali z usług tej Pani. Wszystko bez żadnych problemów.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzi było w Rogoznicy... A kojarzy ktoś pensjon Danijela? Znajduje się na tym półwyspie, prowadzi go para starszych ludzi i do śniadań dają dżem figowy własnej roboty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarzę bo sporo tam ludzi ale Tomice ze swoja ciufcią chyba każdy zna - ja byłem u takiego dziadka 100metrów od ronda w lewo od mostu na półwysep 

 

Poznajesz ?

post-68206-0-68904700-1460927330_thumb.jpg

post-68206-0-27768700-1460927338_thumb.jpg

post-68206-0-16936700-1460927348_thumb.jpg

post-68206-0-88172800-1460927354_thumb.jpg

post-68206-0-14577200-1460927378_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byłem i w tym roku prawdopodobnie też zawitam. Transport autem, także w Wiedniu możliwe, że się zatrzymam tym razem.

Jak dla mnie ceny są tam na bardzo dobrym poziomie. A nocleg miałem 10km od Makarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ??? ktoś dogadał temat przez Panią Ettę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byłem i w tym roku prawdopodobnie też zawitam. Transport autem, także w Wiedniu możliwe, że się zatrzymam tym razem.

Jak dla mnie ceny są tam na bardzo dobrym poziomie. A nocleg miałem 10km od Makarskiej.

 

wyższym niż gdziekolwiek na wybrzeżu śródziemnomorskim - może poza luksusowymi marinami jak w Monte Carlo ...

3 lata temu byłem we Włoszech - apartament z basenem w cenie średniej norki w Chorwacji. W zeszłym roku 3 tygodnie w Grecji tyle co tydzień w Baśka Woda... A nowicjuszem nie jestem - 9 razy w Chorwacji - i raczej tego wyniku nie poprawię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym roku jadę do Chorwacji 3 raz. Po raz trzeci na do Dalmacji, na południe od Makarskiej (Podaca). Połączenie gór i morza niepowtarzalne. To plaża na w pobliżu mojego studio. Odliczam dni...

 

post-90297-0-35559300-1463323951_thumb.jpg

Edytowane przez anger76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ??? ktoś dogadał temat przez Panią Ettę 

 

No jasne  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.