Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sopel808

Pasek do Orient'a Ray Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Planuję zmianę bransolety w Orient'cie Ray Blue na pasek podobny do tego na poniższym zdjęciu.

 

jHcMm7b.jpg

 

Czy ktoś z forumowiczów posiada, bądź wie, gdzie mogę go zdobyć?

Szerokość paska to 22mm  :)

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku kolega bofff ma takie dwa na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się lepiej dwa razy. Ray do najcieńszych nie należy, a jak dodasz do tego nato, tym bardziej skórzane to wygląda to bardzo słabo. No, przynajmniej mi to strasznie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że lepszym wyjściem jest zwykłe nato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: na zdjęciach Ray na skórzanym NATO wygląda naprawdę spoko. Ja próbowałem go nosić na zulu i wyglądało to zwyczajnie źle, więc ze skórą musi być podobnie. Masz Raya, więc sam odpowiedź sobie na pytanie czy już na dzień dobry nie jest z niego trochę grubasek bo tylko dodajesz kolejne mm takim paskiem. Jeżeli już to tylko zwykle NATO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Czyli zostaję przy pierwszym pomyśle - granatowym NATO  :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Czyli zostaję przy pierwszym pomyśle - granatowym NATO  :rolleyes:  

 

Długo miałem Ray'a jako jedyny zegarek i przetestowałem chyba wszystkie rodzaje pasków... z pełna odpowiedzialnością mogę powiedzieć że ten zegarek najlepiej się prezentuje na mesh'u ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również go miałem ale chyba najbardzij podobał mi się na bransolecie chociaż na pasku pattini też calkiem całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1.  ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożony zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze ciemnoczerwonym i wstawkami w kolorze czarnym. Dodatkowo zostały uszyte dwie wąskie kieszonki na paski lub przyrządy do ich zmiany.
      Etui nadaje się także do zegarków na bransolecie, takie zegarki zapina się na skórzanych podkładkach (3 sztuki są w komplecie).
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna szerokość (bez języka): 330 mm wysokość: 175 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm i 40 małej ilość kieszonek: 3 + 2 małe podkładki pod zegarki na bransoletkach  
      Wszystkie przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot, nie były retuszowane.
      UWAGA: zegarki pokazane na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży.
       
      2. ETUI NA ZEGARKI - IDEALNY PREZENT (ROLLER BAG)
      Cena 260 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stam 10/10
      2-letnia gwarancja 
       
      Roller  idealnie nadaje się do transportu nawet trzech, dużych zegarków, zegarka i pasków lub innych konfiguracji.
      Złożone zajmuje niewiele miejsca. Przydaje się zarówno na co dzień jak i na wyjazdy. Zabezpiecza zegarki przed porysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym.
      Wykonane jest z naturalnej skóry przez naszych kaletników. Skóra jest miękka ale dość gruba (żeby dobrze zabezpieczała zegarki), w kolorze koniakowego brązu.
       
      Specyfikacja:
      materiał skóra naturalna wymiary:
      szerokość (bez języka): 250 mm wysokość: 180 mm szerokość jednej kieszonki: 80 mm ilość kieszonek: 3 podkładki pod zegarki na bransoletkach  
       
      Na życzenie możemy wykonać inne modele i kolory, np.takie, jak na ostatnim zdjęciu.
      Wszystkie nasze skórzane przedmioty zostały zrobione przez polskich kaletników ze skór posiadających odpowiednie atesty oraz dopuszczonych do handlu.
      Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot. Są nasze, nie były retuszowane. Zegarki i paski nie są przedmiotem sprzedaży w tej ofercie.
       
















    • Przez Francua
    • Przez cytrusss76
      Chcę kupić zegarek na prezent i zastanawiam się między kilkoma markami, Citizen, Seiko, Tissot i Orient, Atlantic, do kwoty około 2,5 tyś zł. Wiem, że mechanizmy jednej marki są stosowane w innych markach zegarków, ale nie siedzę w temacie, dlatego chcę poznać Wasze zdanie i opinie na temat jakości tych marek. Pod uwagę biorę tylko te 5 marki. Kusi mnie Citizen ze względu na technologie Radio Controled (którego sam noszę) i wieczny kalendarz. Ale z drugiej strony podobają mi się wspomniane Seiko. Jakie macie zdanie o zegarkach Seiko Divers solarnych?
    • Przez Fraktale
      Na sprzedaż używany zegarek Orient Star RE-AV0005L00B automat.
      Stan asekuracyjnie oceniam na 8 w skali formowej, głównie z uwagi delikatne ryski od zmiany pasków. Szkło czyste. Oryginalny pasek założony raz, zapięcie motylkowe Orient.
      Zegarek na zdjęciach jest na bransolecie Casio, która to życzenie może być częścią sprzedaży. Poza tym papierki, pudełko.
      Średnica 41mm, grubość 13mm, pasek 21mm 10ATM (czyli idealnie)
      Cena 2100 zł w tym inpost
       
      edit. Bransoleta gratis jeśli ktoś będzie chciał. Posiadam wszystkie ogniwa. Mogę też dołożyć nowy skórzany pasek Tekla 21mm (taki jak na zdjęciu.
      Zapraszam do rozmowy na PW
      ____________________________________________________________
       
       









       
       






    • Przez RobertG91
      Cześć, zastanawiam się nad dwoma zegarkami:
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-iron-annie-flight-control-dual-time-ia-5140-5-kwarcowy
      Oraz
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-orient-sports-ra-kv0503y10b-kwarcowy
      Który będzie lepszy pod kątem jakościowym? Skłaniam się ku
      Iron Annie, urzekła mnie tarcza, cała w super luminova.
      Przez ostatnie 9 lat używałem Casio Edifice ef131d 1a1 i jestem z niego bardzo zadowolony. Chcę po prostu coś nowego i w innym stylu.
      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_ef-131d-1a1.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.