Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

Po ilości zdjęć widać że jestem zdecydowany i to mocno  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno, mocno. Tylko musze do ludzi w swiat puscic PO i biore sie do kupna 300


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja ta przesiadka:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, świetnie na ręce leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz niebieskiego?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie nie. Niebieski nie moja bajka :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie niebieski na maksa podoba. Czarna wolę PO :(

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem , mierzylem i jestem zdecydowany 

Chyba rzeczywiście dobry wybór, ładnie leży na nadgarstku, też preferuję czarna tarczę, a bransoleta rzecz gustu i upodobań, mi akurat ona odpowiada i z tym zegarkiem tworzy spójną całość. Nie wiem może to przyzwyczajenie do tego zestawu, ale z pewnością mi ten układ nie przeszkadza.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniała moja, niemalże, półroczna obsesja na punkcie tego modelu.  Pół roku oglądania zdjęć, przymierzania. Chyba pierwszy raz miałem takiego hyzia na punkcie zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił w przypływie emocji niebieską SMP w ceramice bo jak mówił"Bond właśnie taką wersję kolorystyczną miał na stanie:)"Właśnie ją odsprzedał i zakupił po bliższym obcowaniu w różnym oświetleniu z moim zegarkiem wersję czarną.Przesiadka ta kosztowała go 3tys.zł.Zaznaczyć muszę,że zegarka tego używa też do garnituru i niebieski gryzł go w oczy.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił w przypływie emocji niebieską SMP w ceramice bo jak mówił"Bond właśnie taką wersję kolorystyczną miał na stanie:)"Właśnie ją odsprzedał i zakupił po bliższym obcowaniu w różnym oświetleniu z moim zegarkiem wersję czarną.Przesiadka ta kosztowała go 3tys.zł.Zaznaczyć muszę,że zegarka tego używa też do garnituru i niebieski gryzł go w oczy.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem - może nie tak samo, ale podobnie. Po zobaczeniu zdjęć na forum, byłem niemalże w 100% zdecydowany na niebieską SMPc i przymierzałem w sklepach tylko ją. Później okazało się, że pan ekspedient się pomylił i przyniósł mi czarną. I tak się zakochałem  (nie w ekspediencie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska ceramika mocno kojarzy się z tworzywem sztucznym. Wg. mnie ten model zdecydowanie lepiej wygląda jako czarny.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile osób tyle preferencji. Ja mam niebieską ceramikę i zapewniam, że z tworzywem sztucznym ten zegarek ma tyle wspólnego, co polska reprezentacja z futbolem na wysokim poziomie ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny bardziej klasyczny, ale na drugi zegarek niebieski idealny.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to oczywiste, że nie ma fizycznie nic wspólnego z plastikiem. Ja mówię tylko o wizualnym wrażeniu bo ta opinia nie jest odosobniona.Czarna ceramika to po prostu inna liga wrażeń.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę moją 300 dzien w dzień już przeszło 2 miesiąc i przesiadkę z PO, pomimo początkowych obaw, uważam za strzał w 10. Komfort jest nieporównywalny, a czarna ceramika przyciąga jak magnes. Bransoleta mega wygodna - choć przyznam, że wygląd mnie nie powala. Wolę styl w PO.

Brakuje mi oryginalnej gumy do niego jak w przypadku PO. Testowałęm tydzien na czarnym nato i wg mnie wyglada świetnie - mocno podzielone opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gumowego paska, to on po prostu dla tego modelu nie istnieje, czy że go nie masz?

Bo ostatnio zastanawiałem się nad kupnem takiego paska, ale nie za bardzo orientuję się, skąd mogę wytrzasnąć taki "systemowy". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze leży ta 300 na Twoim nadgarstku swierszczu . Mi się akurat Po bardziej podoba.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrax - z tego co się orientuję to nie ma. Widziałem w niektórych modelach (jakiś model chrono o ile pamiętam) ale były z napisami itp. Ja szukam czegoś prostego jak w PO z dopasowaniem przy uszach. Zamówiłem Bonetto Cinturini 306, który prezentował na fotkach kolega jacus.

Może pasuje któryś z innych modeli ale nie mam możliwości sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest piekny, ale ta bransoleta niestety błyszczy jarmarkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że albo nie widziałeś na żywo tej Omegi albo zegarka z jarmarku. Skoro uważasz, że polerowane 4 występy bransolety o szerokości raptem 1 mm każdy dodają jej jarmarcznego wyglądu.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że albo nie widziałeś na żywo tej Omegi albo zegarka z jarmarku. Skoro uważasz, że polerowane 4 występy bransolety o szerokości raptem 1 mm każdy dodają jej jarmarcznego wyglądu.

Widzialem, przymierzalem. Ile ludzi tyle opini ale ta bransoleta dla wielu osob pachnie jarmarkiem :). Niestety odbiera uroku samemu zegarkowi, ktory wyglada naprawde dobrze. Mozna nawet rzec, ze to taka budzetowa Omega :D jak ktos wkracza w swiat luksusowych zegarkow.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem, przymierzalem. Ile ludzi tyle opini ale ta bransoleta dla wielu osob pachnie jarmarkiem :). Niestety odbiera uroku samemu zegarkowi, ktory wyglada naprawde dobrze. Mozna nawet rzec, ze to taka budzetowa Omega :D jak ktos wkracza w swiat luksusowych zegarkow.

A to kolega dwa konta ma i odpowiada z drugiego?

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.