Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

A to kolega dwa konta ma i odpowiada z drugiego?

Ja dwoch kont nie mam. Wypowiadam sie z jednego i nie pierwszy raz juz pisze ze ta Omega jest naprawde bardzo dobra ale bransolete niszczy jej odbior, przynajmniej dla mnie. Jednak patrzac po bazarku to dla Ciebie nie wiec powodzenia w zakupach.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie, dla mnie ta bronsoleta dyskwalifikuje ten zegarek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dyskwalifikuje:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racje :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest i tyle:)

post-77242-0-11385100-1438007277_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ja zalozylem ten wont to powiem tsk. Oba zegarki sa piekne. Oba chcialbym miec ale budzet nie pozwala. A wydaje misie ze spc 300 ze wzgledu na wielkosc jest bardziej Uniwersalna


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któż bogatemu zabroni nazwać coś subtelnie błyszczącego i misternej budowy jarmarcznym i odpustowym? :-D Za takie zwykle uważalo się rzeczy prostej budowy za to za wszelką cenę lśniące i rzucające się w oczy. Do tej kategorii chętniej zaliczyłbym bransolete AT z polerowanym środkiem czy GMT Master. Ale każdy ma swoje skojarzenia. Natomiast bezsprzecznie zarówno w przypadku Omegi PO, np. Submarinera i SMP300 możemy mówić o spójności stylistycznej przy nieco odmiennym całokształcie wizualnym. W dwóch pierwszych przypadkach matowe tarcze i całkowicie szczotkowane bransolety, do tego SUB jest pozbawiony nakładanego logotypu. Natomiast SMP300 w sposób spójny i konsekwentny ubrany jest w subtelny połysk ceramicznej tarczy, do tego połysk złotego logo i indeksów oraz malutkich polerowanych elementów na bransolecie. Widzę tu pozytywną spójność we wszystkich trzech przypadkach. Pytanie czy chcemy wisiorek z brylantu na łańcuszku czy z kawałek drewienka na rzemyczku. Jedno i drugie ma swój urok i zastosowanie :-)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za trzy duble. Do wyrzucenia.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Gustaw. Dlatego też nie kupiłem 300m. Bransoleta przypomina mi dziadkowiego bransoleciaka. Jedyne co ja broni to jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i fajna bransoleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób nie zwrócić uwagi na niebanalną bransoletę:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób nie zwrócić uwagi na niebanalną bransoletę :)

tak, wszyscy wiedza ze podoba ci sie ten zegarek. Mi sie tez podoba. Ceramika, biale zloto na tarczy czy pieknie mieniace sie kolory na sloncu. Ale na milosc boska ta bransolete jest tak slaba jakbym mial zakladac cyganski zegarek :D Jedyne co ja broni to wykonanie, ale w zegarku za tyle pieniedzy mozna sie spodziewac dobrego.

PO tez nie ma swietnej bransolety, jest za ciezka :) Chcecie dobra, to najlepsze sa od firmy IWC.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganska jest bransoleta z pełna polerka, w dodatku najchętniej z żółtego złota i dajcie sobie już spokój z tą śmieszna pseudokrytyka. Macie co niektórzy " gust prosto z Paryża". Nie podoba się to nie- nie oznacza to, że trzeba dorabiac do tego jakieś lekkopółśmieszne porównania.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że nic nie odtresowuje mnie tak jak to forum i dyskusje. Szczerze Was uwielbiam Panowie za pasję do zegarków. Piszę to bez ironii. Ale bransoleta i tak niestety moim zdaniem Cygan ;)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta to znak rozpoznawczy tego zegarka i powoduje,że ktoś kto nawet nie "siedzi" w tematyce zegarkowej z zainteresowaniem zawiesi na nim oko.Zgadzam się z tym co napisał przedmówca,że cygańską bransoletą nazwałbym połyskującą w kolorze żółtego złota, na pewno nie tą w nowej 300-setce.Uważam też,że nikt nie wymyślił jeszcze czasomierza,który podobałby się wszystkim i to jest fajne:)Swoją drogą jeśli akurat ta Omega powoduje tyle emocji w ocenie u forumowiczòw oznacza to niewątpliwie,że zegarek "jakieś" emocje wzbudza i nie jest nudny, a przecież o to też chodzi ich miłośnikom.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta to znak rozpoznawczy tego zegarka i powoduje,że ktoś kto nawet nie "siedzi" w tematyce zegarkowej z zainteresowaniem zawiesi na nim oko.Zgadzam się z tym co napisał przedmówca,że cygańską bransoletą nazwałbym połyskującą w kolorze żółtego złota, na pewno nie tą w nowej 300-setce.Uważam też,że nikt nie wymyślił jeszcze czasomierza,który podobałby się wszystkim i to jest fajne:)Swoją drogą jeśli akurat ta Omega powoduje tyle emocji w ocenie u forumowiczòw oznacza to niewątpliwie,że zegarek "jakieś" emocje wzbudza i nie jest nudny, a przecież o to też chodzi ich miłośnikom.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cygańska" bransoleta ze skróconym jeszcze o jedno "cygańskie" ogniwo w moim "cygańskim"zegarku co by "cygańsko" nie dyndał:)

post-77242-0-98623700-1438255210_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganska jest bransoleta z pełna polerka, w dodatku najchętniej z żółtego złota i dajcie sobie już spokój z tą śmieszna pseudokrytyka. Macie co niektórzy " gust prosto z Paryża". Nie podoba się to nie- nie oznacza to, że trzeba dorabiac do tego jakieś lekkopółśmieszne porównania.

Nikt tutaj nie robil wycieczek personalnych a tylko wyrazal swoja opinie na temat bransolety. Ona procz niebanalnego wygladu jest tak jak dinozaur - przestarzala i w modzie w latach 90tych ubieglego wieku, kiedy Omega budowala swoja pozycje na nowo dzieki Bondowi :). Nawet James sie przerzucil na PO a teraz SM300 i Aqua Terra, wiec cos na rzeczy musi byc ;)

 

Ktos kto nie siedzi w tematyce zegarkowej na pewno zawiesi oko na tym zegarku i pewnie w glebi duszy powie sobie "jezus maria, ale cyganska bransa..ten zegarek musialbys naprawde tani :D ". A tego przeciez zaden wlasciciel takiego cacuszka nie chce.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ale Wy się rozpisujecie o jakichś budżetowych zegarkach...

A tak serio, to w starej 300 Chronometer z czarną falą dali bransoletę od Speediego i moim zdaniem wyszło to genialnie - gdybym miał ceramiczną 300tkę zrobiłbym to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna fota "cygańskiej" bransy:)

post-77242-0-51627700-1438255969_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny, szkoda że Cygan. Nie to co PO godna Bonda i nurków na 600m. Ile tam u ciebie? Jakieś marne 300m, przecież to nawet nie wystarczy na snorkeling w Egipcie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ba0aed89751f59f95ed4f6bd0e6fb3df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.