Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wszystko jasne. Ubrany w SMP będziesz miał największe branie u kobiet.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wszystko jasne. Ubrany w SMP będziesz miał największe branie u kobiet.

O tym smym pomyślałem chyba,że to grzech:).Lub jak kto woli wyzwalać "chucie" w męskiej części towarzystwa:) i nosić zegarki,które podobają się prawdziwym męskim twardzielom-kolegom:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta. Do zobaczenia soon

 

Zdradzisz co?


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta. Do zobaczenia soon

Poważnie wziąłęś nudną AT?Na szczęście jest bazarek:)Pozdrawiam Cię swierszczu.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzisz co?

Diverek 300 w ceramice czarna, funkiel nówka nie smigana :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie wziąłęś nudną AT?Na szczęście jest bazarek:)Pozdrawiam Cię swierszczu.

No skąd :) Żadna AT bo tak jak napisałeś nudyyyy, grunt to cygańska bransoleta która dla mnie ma to coś :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skąd :) Żadna AT bo tak jak napisałeś nudyyyy, grunt to cygańska bransoleta która dla mnie ma to coś :)

No to szacun.Przynajmniej u mnie masz:)U mnie w robocie laski wymiękają na widok tego zegara i to poważnie mówię.Naprawdę wzbudza zainteresowanie.Pewnie nie wszystkim to odpowiada(nawet na forum) ale mnie to nie przeszkadza:)?Mam nadzieję,że Tobie też nie będzie.Bardzo dobry wybór.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będę ją miał to nie omieszkam parę fotek pstryknąć :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty.Bo to zegar kameleon lubi obiektyw.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję więc, choć wolę AT, no i PO też, jak dla mnie jednak najsłabsza z tych co wymieniłem, ale to tylko moje skromne zdanie :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO piękny zegar, ale za gruby :( rozmiar który jeszcze mam 45,5 mnie nie przeraża ale jej grubość, tu niestety traci u mnie i to dużo. AT na 8500 może wybrzydzam ale czegoś mi w niej brakuje. Zresztą czy to 8500 czy 2500 nieważne, nie potrafię dokładnie określić czego... może jest zbyt elegancka? W każdym bądź razie wybrałem diverka i się cieszę :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty.Bo to zegar kameleon lubi obiektyw.

Jak tylko ją będę miał :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję więc, choć wolę AT, no i PO też, jak dla mnie jednak najsłabsza z tych co wymieniłem, ale to tylko moje skromne zdanie :)

Najsłabsza w czym?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak AT, w dodatku niebieska, pasiasta jest nudna to ja jestem ksiądz, w dodatku proboszcz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsłabsza w czym?

Całokształt, miałeś te pozostałe dwie Omegi?

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skąd :) Żadna AT bo tak jak napisałeś nudyyyy, grunt to cygańska bransoleta która dla mnie ma to coś :)

Dobra decyzja. Czekam na foty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawda jest taka że każdy z nas kupuje zegarki pod swój własny gust, a tu na forum chyba jednak tylko utwierdzamy się w naszym wyborze bądź też i nie.

Oglądałem, przymierzałem i PO na 8500 w obu rozmiarach, AT z tarczą czarną i "niebieską" bo tarcza w tym kolorze to jednak dla mnie jest mysia a nie niebieska i oczywiście mierzyłem divera 300. Ostatnio przymierzałem również 300 bo chciałem się zmierzyć z jej owianą "złą sławą" bransoletą. PO - za gruba. Choć piękna jest. AT - to tylko zaznaczam moja opinia, jest zbyt jednostajna choć elegancka jak diabli :) i tu śmiem stwierdzić że kiedyś ją kupię, ale ta świecąca jak psu jajca na wiosnę bransoleta - porażka. 300 ... nie wiem czym tak się niektórzy zachwycają. Słowo. Jest nijaka. A bransoleta akurat na moim płaskim nadgarstku leżała bardzo dobrze, nie było tego klasycznego piętnowanego przez niektórych załamania. Ale nie. To jak dla mnie najbrzydsza Omega. Sorry batory, ale mam prawo do własnego zdania. No i zostaje 300 diver - rozmiar idealny, grubość też, fajnie zaakcentowany sekundnik, ceramika, niebanalna bransoleta, cóż. Wybór był tylko jeden. 

 

Speedmaster nie był brany pod uwagę na żadnym z etapów poszukiwań.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, PO na 8500 to kloc, ja miałem nad myśli tą starszą na 2500, jedyną słuszną :)

 

Raz jeszcze gratuluję, 300 to też super zegar :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawda jest taka że każdy z nas kupuje zegarki pod swój własny gust, a tu na forum chyba jednak tylko utwierdzamy się w naszym wyborze bądź też i nie.

Oglądałem, przymierzałem i PO na 8500 w obu rozmiarach, AT z tarczą czarną i "niebieską" bo tarcza w tym kolorze to jednak dla mnie jest mysia a nie niebieska i oczywiście mierzyłem divera 300. Ostatnio przymierzałem również 300 bo chciałem się zmierzyć z jej owianą "złą sławą" bransoletą. PO - za gruba. Choć piękna jest. AT - to tylko zaznaczam moja opinia, jest zbyt jednostajna choć elegancka jak diabli :) i tu śmiem stwierdzić że kiedyś ją kupię, ale ta świecąca jak psu jajca na wiosnę bransoleta - porażka. 300 ... nie wiem czym tak się niektórzy zachwycają. Słowo. Jest nijaka. A bransoleta akurat na moim płaskim nadgarstku leżała bardzo dobrze, nie było tego klasycznego piętnowanego przez niektórych załamania. Ale nie. To jak dla mnie najbrzydsza Omega. Sorry batory, ale mam prawo do własnego zdania. No i zostaje 300 diver - rozmiar idealny, grubość też, fajnie zaakcentowany sekundnik, ceramika, niebanalna bransoleta, cóż. Wybór był tylko jeden. 

 

Speedmaster nie był brany pod uwagę na żadnym z etapów poszukiwań.

Identyczne spostrzeżenia mam.Podpisuję się pod tym co napisałeś.AT miał mój kolega z pracy.Wizualnie to dla mnie taka finezyjność na poziomie estetycznym Certiny ds1.Fajna,poprawna no i w zasadzie to tyle.Ktoś nie dawno napisał na forum,że Omega300 diver w ceramice to w tej chwili najtańszy i najbardziej udany zegarek Omegi.Zgadzam się w 100%.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze zeby sie Tobie podobal. Dla mnie niebieska ceramiczna Omega SMP tez jest swietna, ale balem sie zdecydowac bo nie podchodzi mi bransa.

 

Mam PO 8500 i jestem zadowolony. Co prawda kusi 300 w tytanie, ale na szczescie zle lezy :D

 

Zarty o cyganskiej bransolecie sa dobre :D ale prawde mowiac zegarek przykuwa oko wykonczeniem a takze zmienia barwy jak kameleon.

 

esteta: On jest najtanszy z diverow bo ma starszy mechanizm. Niczym ten mechanizm nie ustepuje 8500 pod wzgledem dokladnosci. Mam 2500d i 8500 i chodza mniej wiecej tak samo. 8500 ost raz ustawialem w marcu jak byla zmiana czasu. Od tamtej pory dokladnoscia jeszcze nie zawiodla :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno zdanie przytoczę forumowego kolegi ,który porównał ową Omegę oraz Rolexa GMT i stwierdził,że "wizualnie to Omega na widłach wynosi tego Rolexa czy to na zdjęciach czy też przy organoleptycznym obcowaniu".


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj mnie tak bo zrobi się ze mnie forumowy celebryta;-) W dodatku tekst padł w jaskinii lwa, kiedyś dostanę za takie teksty "wp***dol";-) Zgadzam się, że 300 Master jest bardzo rozczarowujaca wizualnie. Natomiast polecam powtórna konfrontację AT oraz DS1, wnikliwa pod kątem detali.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie kolegów bywa ryzykowne, lepiej wyrobić sobie własne zdanie ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze zeby sie Tobie podobal. Dla mnie niebieska ceramiczna Omega SMP tez jest swietna, ale balem sie zdecydowac bo nie podchodzi mi bransa.

 

Mam PO 8500 i jestem zadowolony. Co prawda kusi 300 w tytanie, ale na szczescie zle lezy :D

 

Zarty o cyganskiej bransolecie sa dobre :D ale prawde mowiac zegarek przykuwa oko wykonczeniem a takze zmienia barwy jak kameleon.

 

esteta: On jest najtanszy z diverow bo ma starszy mechanizm. Niczym ten mechanizm nie ustepuje 8500 pod wzgledem dokladnosci. Mam 2500d i 8500 i chodza mniej wiecej tak samo. 8500 ost raz ustawialem w marcu jak byla zmiana czasu. Od tamtej pory dokladnoscia jeszcze nie zawiodla :)

 

No i o jeszcze jednej rzeczy napomknij.Część serwisu werku8500 odbywa się przy użyciu mikroskopu i nie jest proste co sugeruje serwis tylko w SGP.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.