Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem? ;)

No a jak :)

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... 300m w ceramice jest najlepsiejsza wiecej zdjec i calej reszty juz niedlugo :)7d850fcc91d0a914545c87a5d2839df0.jpg

Obie fotki na szybko telefonem

 

eba2ecb7d93959fa5c539e35de710228.jpg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje jako pierwszy:)Niech się nosi.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także gratuluję, realizacji planu, zegarek piękny i wdzięczny, no i zasługuje na lepsze zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że moja nie poszła na bazarze po chwilowym zdjęciowym zauroczeniu Rolkiem GMT Master II w ceramice:).Zauroczenie na szczęście minęło po obejrzeniu na żywo Rolexa.Moja 300-tka zostaje.Będziesz zadowolony gratulacje raz jeszcze:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem zadowolony :) bardzo ale to bardzo ciesze sie ze wybralem 300m a nie AT. A co do bransolety... to jest rewelacyjna. :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego subiektywnego odczucia duzo wygodniejsza od PO. Przede wszystkim jest nizsza, to raz. Dwa, poprzez mniejszy rozmiar jest bardziej uniwersalna. Trzy, jest normalnie ladniejsza :) no i ta bransa... :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że estetycznie nie moja bajka, to po założeniu na rękę 300M nie chciałem jej zdjąć. Uczucie taki jak podczas przymierzania garnituru szytego na miarę. W tym zegarku czuję się, jakbym się z nim urodził. Jest wiele ładnych, technicznie doskonałych modeli, ale nie spotkałem się z lepiej leżącym na nadgarstku. Oni chyba ją projektowali nie na deskach kreślarskich, ale na przegubie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że estetycznie nie moja bajka, to po założeniu na rękę 300M nie chciałem jej zdjąć. Uczucie taki jak podczas przymierzania garnituru szytego na miarę. W tym zegarku czuję się, jakbym się z nim urodził. Jest wiele ładnych, technicznie doskonałych modeli, ale nie spotkałem się z lepiej leżącym na nadgarstku. Oni chyba ją projektowali nie na deskach kreślarskich, ale na przegubie.

Mam takie samo zdanie.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że moja nie poszła na bazarze po chwilowym zdjęciowym zauroczeniu Rolkiem GMT Master II w ceramice:).Zauroczenie na szczęście minęło po obejrzeniu na żywo Rolexa.Moja 300-tka zostaje.Będziesz zadowolony gratulacje raz jeszcze:)

 

Poproszę o garść wrażeń i bardziej szczegółowe porównanie ww. zegarków bo sam mam chrapkę na GMTM2.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przymierzyć GMTM2 w zeszły weekend.Teraz jeśli chodzi o moje odczucia:Zegarek wizualnie chodź nie powiem, bardzo dokładnie wykonany nie urzekł mnie niczym szczególnym.Ot na nadgarstku taki "zwykły sobie pospolity czasomierz".Takie połączenie i zlepek różnych współczesnych zegarków na bransolecie stylistycznie podobnej do Seiko czy Orienta.Wiem,że się naraziłem teraz miłośnikom- Rolkowiczom, ale przepraszam nie czułem tego "czegoś" gdy założyłem go na nadgarstek.Wiem też jeszcze,że nigdy nie kupię zegarka na podstawie zdjęć z forum bo konfrontacja z rzeczywistością mogłaby okazać się bolesna no i kosztowna:)Reasumując ten Rolex nie dla mnie.Omega zostaje.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę, Rolex rzeczywiście jest specyficzny, nie powala od razu, potrzebuje czasu, ale przy obcowaniu zyskuje z każdym dniem, podoba się coraz bardziej i uczucie zadowolenia stale narasta. Omega natomiast zrywa buty od razu na dzień dobry, ale z każdym dniem jest tak samo, nic nie narasta, zegar wszystko co ma pokazuje od razu, szybko się nudzi i niestety z czasem zamiast zyskiwać traci.

 

Reasumując, zaznaczam opinia jak tylko potrafię obiektywna, nie ma ani jednego elementu, w którym Omega byłaby lepsza, ani jednego :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę, Rolex rzeczywiście jest specyficzny, nie powala od razu, potrzebuje czasu, ale przy obcowaniu zyskuje z każdym dniem, podoba się coraz bardziej i uczucie zadowolenia stale narasta. Omega natomiast zrywa buty od razu na dzień dobry, ale z każdym dniem jest tak samo, nic nie narasta, zegar wszystko co ma pokazuje od razu, szybko się nudzi i niestety z czasem zamiast zyskiwać traci.

 

Reasumując, zaznaczam opinia jak tylko potrafię obiektywna, nie ma ani jednego elementu, w którym Omega byłaby lepsza, ani jednego :)

A to jak Omega leży na ręce, tu chyba Rolek zostaje w tyle. Przynajmniej takie ja mam odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak Omega leży na ręce, tu chyba Rolek zostaje w tyle. Przynajmniej takie ja mam odczucie.

Omega leży tak jakby od zawsze była na nadgarstku.Nie zgadzam się z przemówcą co do tego,że Omega się nudzi.Jest odwrotnie.Ten zegarek to istny kameleon w zależności od rodzaju i intensywności oświetlenia.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę, Rolex rzeczywiście jest specyficzny, nie powala od razu, potrzebuje czasu, ale przy obcowaniu zyskuje z każdym dniem, podoba się coraz bardziej i uczucie zadowolenia stale narasta. Omega natomiast zrywa buty od razu na dzień dobry, ale z każdym dniem jest tak samo, nic nie narasta, zegar wszystko co ma pokazuje od razu, szybko się nudzi i niestety z czasem zamiast zyskiwać traci.

 

Reasumując, zaznaczam opinia jak tylko potrafię obiektywna, nie ma ani jednego elementu, w którym Omega byłaby lepsza, ani jednego :)

 

Jako właściciel obu zegarków, podpisuję się dwoma rękami pod tym co napisał Ulotny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak Omega leży na ręce, tu chyba Rolek zostaje w tyle. Przynajmniej takie ja mam odczucie.

 

To też kwestia nadgarstka, ale u mnie Rolex leży wyśmienicie, mają hopla na punkcie wygody zegarka i to się czuje

 

Omega leży tak jakby od zawsze była na nadgarstku.Nie zgadzam się z przemówcą co do tego,że Omega się nudzi.Jest odwrotnie.Ten zegarek to istny kameleon w zależności od rodzaju i intensywności oświetlenia.

 

Pamiętam jak robiłem prawo jazdy, Fiat Uno to był szczyt moich marzeń i nie wyobrażałem sobie, że może być lepszy samochód :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też kwestia nadgarstka, ale u mnie Rolex leży wyśmienicie, mają hopla na punkcie wygody zegarka i to się czuje

 

 

 

Pamiętam jak robiłem prawo jazdy, Fiat Uno to był szczyt moich marzeń i nie wyobrażałem sobie, że może być lepszy samochód :P

Rolex to jak rozumiem Mercedes:)?

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to jak rozumiem Mercedes:)?

 

Na dziś, Octavia :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś, Octavia :D

To rolex też służbowy ?

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos napisze w tym ciekawym temacie Rolexowym :) a co. Pomijajac juz fakt ze mnie najnormalniej w swiecie nie stac na kupno rolka to tyle co sie ich naprzymierzalem, naogladalem to na zdjeciach kolegow wygladaja duuuzo lepiej niz w rzeczywistosci. Mam widac podobne odczucia co kolega esteta, no ale moze my nie doroslismy jeszcze do rolexow :) zaczynajac swoja przygode z zegarkami a wlasciwie to pare lat temu z seiko 5 stwierdzilem ze przymiarki nic nie kosztuja i szukalem i przymierzalem. Trafilem kiedys do sklepu sprzedajacego omegi i przymierzylem 300 z falami i AT. Moze nie mam gustu ale fale mnie odrzucily od tego zegarka a od AT jak i od zegarkow z podobnym typem bransoletki, to jej zwezenie przy zapieciu, tak jak i rolex.Teraz po latach probowalem sie przekonac do zegarkow z waskimi bransoletami ale jednak nie.

I powstala nowo stara 300m w ceramice i... Jest moja. Jest piekna, zgrabna, zrownowazona. Moja zegarkowa milosc. Zegarek ma sie spodobac od juz. Od teraz. Jak tylko na niego spojrzysz. 300 wychodzi rewelacyjne i na zdjeciach i na zywo. A rolex tylko na zdjeciach. To sa moje odczucia a kazdy z nas ma inne a "wojna" omegowo rolexowa,niech trwa nadal. Bo co wybrac lexusa czy infiniti ?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dorastanie, ciekawa dla mnie obserwacja, jeśli chodzi o Rolexa i GSa to potrzebowałem czasu żeby je docenić, nie potrafię tego wyjaśnić...


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument o dorastaniu do Rolexa za 3, 2, 1...

A dlaczego nie ? Dorastanie to nie tylko ilosc lat w kalendarzu. No i nie kazdy musi miec rolka.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dorastanie, ciekawa dla mnie obserwacja, jeśli chodzi o Rolexa i GSa to potrzebowałem czasu żeby je docenić, nie potrafię tego wyjaśnić...

I na tym zdaniu bym powstrzymal wszelkie dyskusje na temat co komu i dlaczego.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.