Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

No to raczej mało obiektywna, bo opisujesz same uczucia ;).

 

 

Argument typu "to się czuje" i porównanie do marek samochodów. Dorastanie padło zanim zdążyłem posta napisać, jeszcze chyba tylko brakuje zdania o detalach które czuć przy macaniu i będzie komplet merytorycznych argumentów w dyskusji. Klasyka z każdego wątku będącego reinkarnacją "zwolennicy i przeciwnicy Rolexa".

 

Zapowiada się dobrze, idę po popkorn ;)

 

Obiektywna była końcówka, wcześniej popłynąłem :)

 

Detale czuć przy macaniu, naprawdę :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale,to się czuje.Kto tak nie ma jeszcze nie dojrzał pewnie.Jak czytam te Rolexowe opisy to przypomina mi się bajka dla dzieci "Nowe szaty cesarza" W bajce tej poddani widzieli jak wiadomo u Króla szaty,których...:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje to się wygodę. Detale się widzi, a Rolexy za dużo detali nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w wątku o wyborze pomiędzy dwoma Omegami rozmawiamy o rolexach i fiatach uno?

 

Autor wyboru już dokonał i jest to bd decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd jestem w stanie zrozumieć, dlaczego GMTM2 może w oczach właścicieli być zegarkiem ładniejszym od SMP300, mimo iż po rozłożeniu na czynniki pierwsze okazuje się, że to Omega ma finezyjnie zdobną bransoletę miast ordynarnie wyglansowanego środka, Omega a nie Rolex ma prawdziwie przejrzyste szkło, Omega ma lustrzanie lśniącą tarczę prawdziwie czarnego koloru a nie pod większością kątów szarą jak Rolex, wreszcie to Omega ma piękne nakładane logo z białego złota. O detalach w postaci pięknie moletowanego bezela czy szfifów na kopercie nie wspominając.

 

Tak jak "jak Cię widzą tak Cię piszą" - działa zasada odwrotna - rzeczy bardziej markowe, droższe, bardziej pożądane z ww. powodów stają się w oczach ludzi piękniejsze.

 

Póki co to Rolex wśród ultrarozpoznawalnych marek jest najwyżej ceniony i stąd takie oceny jego urody, włącznie z postrzeganiem jego niektórych wad jako zalety.

 

Na pocieszenie dla "nosicieli" Omegi pozostaje satysfakcja, że to oni są częściej zaczepiani tekstem: "ale ładny zegarek, co to?"


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś info o białym złocie w logo Omega w SMPc?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś info o białym złocie w logo Omega w SMPc?

byla o tym gdzies dyskusja na tym forum ze na SMPc logo jest z bialego zlota.

Widze, ze jednak nie sprzedales zegarka, wiec bardzo dobrze. Za duzo radosci on ci przynosi, zeby to zrobic :D

A nudny nie jest, przymierzalem ost. niebieskie chrono i zwykla 300. Wrazenia bardzo dobre a chrono wyrwalo mnie z butow. Swieci sie pieknie na sloncu. Szkoda, ze mam PO i mimo ze zegarek jest nudny do bolu to bardzo mi sie podoba. 300SMPc wydawala mi sie jakas mala :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla o tym gdzies dyskusja na tym forum ze na SMPc logo jest z bialego zlota.

Widze, ze jednak nie sprzedales zegarka, wiec bardzo dobrze. Za duzo radosci on ci przynosi, zeby to zrobic :D

A nudny nie jest, przymierzalem ost. niebieskie chrono i zwykla 300. Wrazenia bardzo dobre a chrono wyrwalo mnie z butow. Swieci sie pieknie na sloncu. Szkoda, ze mam PO i mimo ze zegarek jest nudny do bolu to bardzo mi sie podoba. 300SMPc wydawala mi sie jakas mala :D

To prawda.SMPc uciekła spod siekierki:).Miałem chwilową zdjęciową słabość do Rolka.Przy onargoleptycznym poznaniu czar prysł tak jak i Omega z bazaru.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze niesmiale wrazenia sa takie ze SMP trzyma sie nadgarstka tak jak by byla jego integralna nierozlaczna czescia. :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona prezentuje komfort porównywalny z oslawionym komfortem Rolexa. Jednak nie ma szybkiej regulacji bransolety i jest to niezaprzeczalnie minus.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze niesmiale wrazenia sa takie ze SMP trzyma sie nadgarstka tak jak by byla jego integralna nierozlaczna czescia. :)

A jak odczucia po przesiadce z dużej PO, teraz masz sporo mniejszy zegarek, nie brakuje Ci tych mm na nadgarstku ?

 

Ps. jaki masz nadgarstek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odczucia po przesiadce z dużej PO, teraz masz sporo mniejszy zegarek, nie brakuje Ci tych mm na nadgarstku ?

 

Ps. jaki masz nadgarstek ?

Po zmianie czuje sie rewelacyjnie a duza PO byla normalnie za duza. W sensie ze za gruba. A te mm nadrabiam czasem innym zegarkiem ale duzo nizszym i w tamtym czuje sie o niebo lepiej niz z gruba 45.5 PO.

No i jest mniejsza szansa na spotkanie z futryna ;) a nadgarstek moj to ok 17.8 cm. PO lezala na nim bardzo dobrze ale jednak przesiadka na 300m to decyzja nad wyraz sluszna i jedyna :


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam ze moze same sie zrobia ale jakos nue chca ;) cierpliwosci, ostatnio zarobiony jestem i troche czasu brakuje. Ale nie licz ze beda to arcydziela jak naszych Karolow, Mariusza lub Pawla


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nosi? Dalej uważasz,że dobrą decyzją była przesiadka z P.O?Mnie korci dalej Rolex:) tym tazem Sub.GMT ceramikę widziałem na żywo i odpada.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszej decyzji w tym przypadku podjac nie moglem.

Lubie duze zegarki ale PO mnie przytlaczala. I uwazam ze 300m jest idealna!


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nosi? Dalej uważasz,że dobrą decyzją była przesiadka z P.O?Mnie korci dalej Rolex:) tym tazem Sub.GMT ceramikę widziałem na żywo i odpada.

Kolejne podejście do sprzedaży SMP. Będziesz tego żałować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak się nosi? Dalej uważasz,że dobrą decyzją była przesiadka z P.O?Mnie korci dalej Rolex:) tym tazem Sub.GMT ceramikę widziałem na żywo i odpada.

Na twoim miejscu zostalbym przy 300m.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czym?

Podobno czuje się "to coś" mając go na ręku:)Korci mnie aby się przekonać.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex kusi:)

 

No wreszcie coming out :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że Submariner wizualnie nie ma szans z GMTM2 i kolega Esteta przeżyje prawdopodobnie jeszcze większe rozczarowanie zestawiając go z SMP300.

Jestem ciekaw dalszego rozwoju zdarzeń.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.