Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, DJ ma nakładane logo ;)

O widzisz Krystek, nie zauważyłem :)  To pokazuje, że mają jakiś swój pomysł na poszczególne modele, nie uwierzę, że cena zdecydowała o tym, że nie dali nakładanego logo w Subie czy SD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piękne foty, szkoda że zegar nie wygląda tak na żywo. Dzięki Gustaw, otworzyłeś mi oczy, jak ja mogłem kupić zegar bez AR, przecież to w dzisiejszym zegarmistrzostwie największe osiągnięcie, AR to jest to, muszę poszukać kogoś kto się zamieni ze mną na SMP ;)

Taka zamiana miałaby sens tylko z czysto estetycznych pobudek.Ekonomicznie to głęboko nieuzssadniona transakcja by była:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie cena, bo przecież nakładane logo jest choćby w Seiko 5, a nie mają go np. inne dużo droższe modele tej marki.

To dowodzi, tak jak Bartek napisał, że każdy producent ma swoją wizję jak powinien wyglądać konkretny model.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czsami wydaje mi sie ze jeSt tu kilku uzytkownikow Omegi SMP którzy sami sobie probuja udowodnic( rozmawiaja ze soba, przekonuja sie) ze dobrze zrobili ze kupili ten właśnie zegarek, w pewnym sensie jest to jakis fenomen ze zawsze porownuja ten zegarek do jakiegos modelu Rolexa


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie aż tak, Dobra rozumie ze ktoś kupuje Rolexa tylko I wylacznie z powodu jego nazwy I statusu na rynku :), zdazalo mi sie ze ktoś dzwonil do mnie I prosil o zalatwienie Rolexa, a na moje proste pytanie - jakiego? - juz nie byli w stanie odpowiedziec :D

W każdym badz razie jakos nie zauwazylem tutaj posiadaczy ( zaznaczam ze malo juz teraz przegladam te podforum) którzy tak sami sobie probuja udowodnic ze kupili taki zajebiaszczy zegarek :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kresu dyskusji nie ma konca a to o wybor pomiedzy omegami chodzilo tylko :) ale co tam show must go on. Dyskusji na temat omegi i rolexa nigdy nie bedzie konca bo obie firmy robia dobre zegarki majace swoich zwolennikow. co mnie urzeklo w SMP 300m? Idealny rozmiar zaczynajacy sie u mnie od 41 do 42mm. Jakos wykonania, teraz moge powiedziec ze trzyma sie nadgarstka jak bolid F1 toru :) idealna dla mnie bransoleta. Ja akurat jestem zwolennikiem bransolet, paskow jak najmniej zwezanych. Wyglad no miod malina :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @nicon, proszę odpowiedz na dwa pytania, miałeś lub masz Rolexa, i co myślisz o tej marce, krótko lubię / nie lubię bez uzasadnienia.

 

Jak odpowiesz, wyjaśnię dlaczego pytam.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co złego w porównaniu SMP vs Sub? Przecież to po pierwsze b. popularne marki, Rolex jest cenowo oczko wyżej, więc to normalne że ludzie się często zastanawiają nad kupnem jednego lub drugiego. Dodatkowo diver jest chyba najpopularniejszym typem zegarka na forum więc akurat porównanie przypada SMP vs Sub a nie AT vs DJ.

Ja tam akurat sobie to drugie porównanie robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem i nie mam Rolexa, mierzyłem u znajomego i raz w Kruku Suba, Milgaussa i DJ II w wersjach ceramicznych. Nie mam nic do marki, nie jestem fanem ani antyfanem. Gdybym ja miał wybierać Sub vs SMP i miałbym budżet na jedno i drugie to wziąłbym Suba ze względów estetycznych.

 

Wiem co chcesz powiedzieć ;), nie posiadasz więc nie "poczułeś" etc etc... rozumiem że każdy kto wypowiada się tutaj w dyskusji posiadał zarówno SMP jak i Suba przez dłuższy czas, a najlepiej obydwa modele jednocześnie...

 

Tak zapytałem z czystej ciekawości ;)

 

Ja natomiast lubię obie marki i wybierając GMT vs SMP miałem mały problem, wybrałem co wybrałlem i nie żałuję :)

 

Natomiast jest coś w tym, że marka Rolex jakoś na człowieka oddziałuje, oczywiście próbujemy dokonywać wyborów racjonalnie, ale przecież często zegarki to nasza pasja, racjonalizm można czasami wyłączyć i cieszyć się fajnym szkłem z poświatą zamiast AR :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje mi się Karolu, że Rolex to jest magia wynikająca z historii, legendy, dobrej jakości obecnie, rozpoznawalności będącej pokłosiem wcześniej wymienionych przymiotów.

Omega jeśli chodzi o te same warunki - gra w tej samej lidze i w kategorii jakość, rozpoznawalność, dokonania. Też jest często rozpoznanym przedmiotem podziwu i pożądania ("masz Omegę??", "Twój zegarek to Omega, oryginalna?" itp.), jednak te emocje w przypadku Rolexa są o ton wyższe.

 

I dla mnie zrozumiała jest chęć posiadania cenionej wyżej przez siebie i osoby na których opinii nam zależy marki, nawet przy trzeźwym osądzie że sprzęt jest mniej urodziwy niż zegarek konkurencyjnej firmy x, y czy z.

 

Tak jak piszesz - oddziałuje na człowieka, budzi emocje. Można go za to pokochać a to co kochamy - jest dla nas najpiękniejsze.

c.b.d.o :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to i rezultaty Waszego gadania ;)

 

DSCF7531.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje chrono, pięknie się prezentuje na Twoim nadgarstku, teraz czekam na jakieś obłędne fotki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak na szybko zrobiłem, jutro postaram się o lepsze :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek ma jakąś magiczną moc :)

Tu kształtują się gusta, wymieniane są opinie o wielu markach.

 

Gratuluję chrono, oby na dłużej zostało, choć osobiście wolę w pilotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda jest moc, dzięki :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koledzy jestem świerzo po "namacaniu"suba z datą.I stwierdzam to co napisane zostało kilka postów wyżej.Wizualnie zegarek wypada jeszcze mniej korzystniej niż macany przed kilkoma dniami GMTII.Reasumując brak AR,moim zdaniem zaburzone proporcje koperty w stosunku do bransolety co powoduje,że dziwnie układa się zegar na nadgarstku, dyswalifikuje go jako zastępstwo dla SMPc.Wiem po namacaniu dwóch Rolexów,że przynajmniej Rolex nie będzie mnie kusił:)Omega znika zatem z bazarku.

To ona w końcu jest taka świetna super czy nie bo naprawdę nie wiem tyle razy bazar potem znowu super potem bazar i znowu piękna ....amplitudy straszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @esteta powinien nadać swojej 300SMP pseudo karuzela :) :)

Nawet fajnie brzmi "królowa karuzela" heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie SMPc jest winna, tylko jej właściciel ma problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poniekad rozumiem wlasciciela bo z adhd zwlaszcza zegarkowym ciezko zyc :) cos o tym wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.