Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Cos

Rekomendowane odpowiedzi

To cos gorszego...

To klincz, nie moze zyc z nia i nie moze bez niej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda jest moc, dzięki :)

zegar jest swietny. Przymierzalem swego czasu niebieski i wyglada swietnie. Trudno bylo mi sie jednak do niego przekonac przez bransolete, specyficzna dosyc :).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejsza jaką w życiu miałem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to i rezultaty Waszego gadania ;)

 

 

 

Nieeeeee :-) Rezultat gadania jest tu :-)

 

Jeszcze raz dzięki :-)

post-22504-0-90221500-1445289486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to 44 mm?

 

Dzięki, 41,5mm

 

Rewelacyjnie się prezentuje.

 

Dzięki

 

Słaba zamiana ;)

 

Właśnie bardzo dobra

 

zegar jest swietny. Przymierzalem swego czasu niebieski i wyglada swietnie. Trudno bylo mi sie jednak do niego przekonac przez bransolete, specyficzna dosyc :).

 

Dzięki, też chyba wolałbym niebieski, co do bransolety to specyficzna, lub oryginalna, zależy co kto woli

 

Najwygodniejsza jaką w życiu miałem.

 

To ja znowu miałem wygodniejsze, nie lubię tego zapięcia w Omegach, dla mnie nie jest wygodne i nie rozumiem, po cholerę dają ten luz na piankę, a nie robią mikroregulacji, dla mnie to niepojęte, że nie robię czegoś super użytecznego, a robią coś co używa może 1 na 1000

 

Nieeeeee :-) Rezultat gadania jest tu :-)

 

Jeszcze raz dzięki :-)

 

Nie ma za co, też mam frajdę :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego żeby bransoleta nie wyglądała tak tandetnie jak w Submarinerze i nie zwężała się do 16mm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie, w nowej 300 Master jest mikro, a nie wygląda tandetnie jak w subie i nie zwęża się do 16 ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Podobnie w Speedmasterze Mark II (ale podobno niestety nie da się zapięcia przełożyć na bransoletę Moonwatcha :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć da się natomiast przełożyć zapięcie z 300 Master do PO.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) krolowa karuzela :)

Koledzy biję się w pierś i przyznaję,że miałem chwilę słabości."Królowa karuzela" zostaje:).Sprawcą zamieszania był IWC portugalczyk.Dobrze,że kolega sprzedawał i mogłem się rozmyślić po 3 dniowym użytkowaniu.Kryzys już za nami.Pozostaje tylko żyć w zgodzie i miłości do późnej starości...:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej do przyszłego tygodnia ;).

Nie no.Nie zdążę zestarzeć się do przyszłego tygodnia:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne, najwidoczniej takie Twoje przeznaczenia, SMP nie jest Ci pisana :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób wracało do tego zegarka nawet tu na forum są tacy:)Na szczęście po chwili słabości przyszło na czas opamiętanie,a "Królowa" szła na licytacji jak burza :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta to nie jest już "królowa" tylko "królowa karuzela"..dobrze że nie sprzedajesz cytuje: "piękności o zachodzie słońca" :) bo nie warto...a może warto tylko tak powiedzmy za 2-3 tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta to nie jest już "królowa" tylko "królowa karuzela"..dobrze że nie sprzedajesz cytuje: "piękności o zachodzie słońca" :) bo nie warto...a może warto tylko tak powiedzmy za 2-3 tygodnie :)

Zdecydowanie nie warto.Czułem się bez niej jak bez ręki kiedy byliśmy w separacji:)Serio.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, nie ma sensu się upewniać, czy "warto, czy nie warto" sprzedawać :D. Bo to nie jest kwestia wartości, a wielu elementów składowych, w tym naszych cech osobowych (jak długo potrafi cieszyć nas brak zmian). Mnie podoba się może z 1% zegarków, które widzę na wystawach, z czego jeszcze mniej uwielbiam "do szaleństwa".

Sprzedaż SMP to nie jest rozwód na wieki wieków i jak Cię pewnego dnia najdzie na to ochota, to może nawet i warto dać się temu ponieść :). Nie ma co próbować się usprawiedliwiać przed sobą. Może wówczas byś wrócił do SMP, może nie, ale takie sprzedaże i zamiany to naturalna sprawa i czasami nie jest to kwestia "kultowości" i piękna czasomierza, a nas samych :).

 

Ja bym się nawet przez chwilę nie zastanawiał nad sprzedażą, gdyby nie to, że ta Omega zwyczajnie zabiła mi klina. Od roku niemalże nie patrzę na inne zegarki. Nawet moją Eternę noszę ostatnio rzadko, bo po prostu kocham mieć tę Omegę na łapie i już. Może kiedyś wymienię ją na jakiegoś Rolexa (po słonej dopłacie), ale na dzień dzisiejszy, mógłbym to zrobić co najwyżej od niechcenia. Jeśli kiedyś najdzie mnie ochota na zamianę, to będę sam przed sobą wiedział, że to dobra decyzja. Na razie - no way. Za bardzo jestem od tego zegara uzależniony. A kiedy to się zmieni? Nie wiem.

 

Są za to plany, żeby dokupić jej małą siostrzyczkę w postaci AT. Tyle że póki co, nie widziałem jej poza tym barbarzyńskim światłem sklepowym, rodem z kostnicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 300M zostałem jednozegarkowcem. Reszta (nawet droższa) leży w pudełku, będzie fajna pamiątka. Mam tez G-Shocka, ale kiedy mam założyć prawdziwy zegarek, sięgam tylko po 300M.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega juz dawno zdecydował.. i nie było to PO :P


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.