Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kolejne pytanie, czy jest jakaś opcja manualna wymuszenia zmiany anteny? np żeby ustawić na  Niemcy,. Pytam dlatego że w starszym modelu g-shocka gw-330 taka opcja była po przec naciśniecie kombinacji przycisków.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://support.casio.com/storage/en/manual/pdf/EN/009/qw5463.pdf

 

No przecież jest dostępna. Myślałem, że jak kogoś stać na zegarek za dwa koła to zna chociaż podstawy angielskiego. Ani to staroangielski, ani nie ma wyszukanego słownictwa używanego przez literatów. No chyba, że ktoś miał do szkoły pod górkę i ma zawód syn. Każdy człowiek z maturą powinien dać radę. Mamy XXI w.!!! A tu na forum ciągle boje o PL instrukcje, śmieszne. Ktoś tu pisał o doganianiu cywilizacji przez Polskę, jak to zrobić jak prostej instrukcji po angielsku nie przeczytasz?

 

Nie za bardzo rozumiem, co ma wspólnego zasobność portfela ze znajomością języków? Do szkoły pod górkę nie miałem i nie posiadam zawodu, o którym wspominasz. Nie rozumiem, co takiego Cię bawi i śmieszy w tym, że ktoś po raz kolejny poprosił o instrukcję w języku polskim? Tak się składa, że mam maturę i też nie dałbym rady z angielską instrukcją z prostego względu: nigdy nie uczyłem się języka angielskiego. Niektórzy chodzili do szkół w takich czasach, że ,,preferowany'' był język zza wschodniej granicy.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie bardzo rozumiem co ma znajomosc angielskiego do instrukcji, zyjemy w Polsce wiec na stronie powinna byc instrukcja po polsku no chyba ze jestesmy krajem trzeciego swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof nieźle odleciał  :blink:

Nie wiem co bierzesz ale lepiej bierz tego połowę  :P

Też nie wiem co ma do rzeczy j. ang. z zasobnością portfela i maturą?  :wacko:

Sam uczyłem się w szkole j.rosyjskiego a maturę zdawałem z j. niemieckiego i mimo że na studiach liznąłem j. angielskiego i sobie z instrukcją radzę to też wolę ją w naszym ojczystym języku  :)

Nie obrażaj Kolegów i jak nie potrafisz pomóc to komentarze zostaw dla siebie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof nieźle odleciał  :blink:

Nie wiem co bierzesz ale lepiej bierz tego połowę  :P

Też nie wiem co ma do rzeczy j. ang. z zasobnością portfela i maturą?  :wacko:

Sam uczyłem się w szkole j.rosyjskiego a maturę zdawałem z j. niemieckiego i mimo że na studiach liznąłem j. angielskiego i sobie z instrukcją radzę to też wolę ją w naszym ojczystym języku  :)

Nie obrażaj Kolegów i jak nie potrafisz pomóc to komentarze zostaw dla siebie  ;)

Howgh ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster ma babola konstrukcyjnego. Zegarek przeznaczony do ekstremalnego użytkowania z jakiegoś dziwnego powodu nie ma pierścienia ze strefami czasowymi pod szkłem. Jak ktoś będzie go użytkował zgodnie z przeznaczeniem i będzie narażony na kontakt z błotem i wodą to piasek to porysuje bardzo szybko. Po długom okresie użytkowania ciężko będzie coś odczytać. W zegarku ekstremalnym zrobili pierścień jak w MT-G lub Oceanusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój babol ma się dobrze i coraz bardziej mi się podoba. 

8-)

Noszę go już ponad miesiąc bez przerwy. 

 

Króle całkowicie poszły w odstawkę. 

Po prostu nie mają startu do MM. 

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do instrukcji to właśnie zibi nie ma instrukcji w pdf. Mi kiedyś wysłali do domu jak dałem na maila paragon ze sklepu w PL. 

Powinna być instrukcja ogólnodostępna tak jak ma to Citizen. Do swojego ściągałem pełną wersję ze strony Anyro. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś po niemiecku coś instrukcja da, na polską nie liczyłbym za bardzo :P Mało kto przepłaci w Zibi i Wam ją udostępni. A i polecam naukę języka angielskiego. Upraszcza to wiele w życiu. Dla mnie to jak tabliczka mnożenia.

 

Pozdrawiam.

 

http://support.casio.com/storage/de/manual/pdf/DE/009/qw5463.pdf

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dziś łapał promienie słoneczne i poziom ładowania wskoczył na H :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy weekend z mudmasterem już za mną pierwsze spostrzeżenia takie że to duży ale bardzo wygodny olbrzym :) gdy go zamawialem bałem się że będzie za duży ale na szczęście moje obawy nie potwierdziły się :)

Brawo ja :D

Edytowane przez ziko739

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast dostaje z nim szału, :-), próbowałem dziś ustawić wysokościomierz, odczytałem z gps amplitudę wpisałem ja w zegarek i za 4h 30 m wyżej się zrobiło. Nie mogę go skonfigurować.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wysosciomierz baryczny :) konfigurowanie go nie ma sensu bo ciśnienie się zmienia... Miałem już kilka zegarków ABC i wiem że wysokosciomierz to taki dodatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokosciomierz baryczny tak działa - ze zmianą ciśnienia zmienia się odczyt wysokości .Poczytaj o tym a będziesz wiedział jak go używać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konfigurowanie go nie ma sensu

Z tym się nie zgodzę, na tym opiera się jego działanie, jest bardzo dokładny tylko w dość krótkim przedziale czasowym ;) , do tej pory jest stosowany w lotnictwie Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Dzidu79 :) ale ja sobie tego daruje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Rogata dusza" ;)

 

 

Rogata-Du_srxqxaa.png

 

DSC6496pn_srxqxqh.png

 

DSC6499pn_srxqxqx.png

 

DSC6497pn_srxqxqs.png


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Super foty.

 

tapnięte z między jej nóg :P

xxKX6W8.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.