Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz odesłać ale zegarek z oficjalnej dystrybucji bo wszystkie inne traktują jako źródło niewiadomego pochodzenia, czyli tkz. podróbkę lub niedopuszczoną do sprzedaży  ;)

Przecież dobrze wiecie że ten argument też pada przy negocjowaniu cen  ^_^

Odpłatna naprawa jak najbardziej może być np. po zakończonej gwarancji lub oceny serwisu jako winy klienta ale przy oficjalnym produkcie  ;)

Może któryś z serwisów zibi by się podjął takiej naprawy ale raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Żółty najmniej atrakcyjny i dlatego się jeszcze nie sprzedał :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Nie zdecydowany hehe może zdecydował się zarobić :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nie na temat ale dość istotne w związku z wieloma postami na temat gwarancji  serwisu casio. Znacie kogoś komu się zepsuł g-shock ? Pytam dlatego bo sam mam 1 sztuke z 10 lat, mam też wielu znajomych którzy ofc maja g-shocki i nie znam ani jednej osoby której zepsuł by się ten zegarek :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym Twoim 10letnim też są takie technologie, które w tych czasach robione są na ilość a nie na jakość?

I czy wtedy też płaciłeś za niego równowartość dzisiejszych tysięcy pln?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to była pensja , i teraz jest pensja. Więc nic się nie zmieniło :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nie na temat ale dość istotne w związku z wieloma postami na temat gwarancji  serwisu casio. Znacie kogoś komu się zepsuł g-shock ? Pytam dlatego bo sam mam 1 sztuke z 10 lat, mam też wielu znajomych którzy ofc maja g-shocki i nie znam ani jednej osoby której zepsuł by się ten zegarek :-).

Jesli chodzi o awaryjność g shocków to mój znajomy ostatnio w kilkutygodniowym ga-100 zaobserwował parowanie szybki po kąpieli, które ustępuje po kilkudziesięciu minutach. Mimo to zegarek działa poprawnie...mi osobiście ok 10-12 lat temu w dw 6600 coś nie stykało i znikały albo znacznie "bledły" wskazania na wyświetlaczu. Po odkręceniu dekielka wystarczyło  dokręcić jakąś śróbkę, która była luźna i cos tam w środku luzowała - po tym zabiegu zegarek służył jeszcze lata. A aktualnie w awg 100 od 2011r nic sie nie dzieje , nawet poziom baterii nigdy nie spadł z "Hi" a bynajmnikej tego nie zaobserwowałem:) No a tak wracając do głównego tematu za kilka dni jade do TT przymierzyć Mudmastera :):):):) Niestety obawiam się, że bedzie za duży:( wtedy rozważe Rangemana. P.s koledzy jest na forum wątek o Rangemanie? Niestety w wyszukiwarce nie mogę znaleźć nić konkretnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił,że będzie lekko :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miała być to by była od razu jak to miało miejsce z GPW czy A1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze gwg ale moj krótko pracuje na poziomie baterii H. Dziś caly dzien ładowałem go na oknie. I po około 4 godz mam poziom M. Czy u was tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

U mnie h i się nie zmienia. Może pod rękawem za dużo lub w ciemnych miejscach

Poczekaj aż będzie z rana słońce i wystaw na okno na parę godzin i powinno być ok

 

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje ostatnio duzo siedziałem w domu i nie miał jak sie naładować, ale dzisiaj od rana leżał na oknie i miał poziom H a potem wieczorem znowu M. Jutro jeszcze raz spróbuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas po rękawem i cały czas H.

 

iOS

Edytowane przez login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Ale żeś wyczaił ten filmik. Super

 

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.