Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Gość davidofx

A to przez to że tanio kupują a drogo chcą sprzedać. Widziałem już kilka używanych MM na alledrogo, ściągane z zagranicy po cenie nowego ze zniżkami w TT

A dobrze wiemy ile kosztują za granicą. I że jest problem z gwarancją

Ale sprzedawcy już o tym nie informują. Cwaniaki szukają jeleni.

 

 

tapnięte z Note ⓔⓓⓖⓔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przez to że tanio kupują a drogo chcą sprzedać. Widziałem już kilka używanych MM na alledrogo, ściągane z zagranicy po cenie nowego ze zniżkami w TT

A dobrze wiemy ile kosztują za granicą. I że jest problem z gwarancją

Ale sprzedawcy już o tym nie informują. Cwaniaki szukają jeleni.

 

 

tapnięte z Note ⓔⓓⓖⓔ

Ja nie ukrywalem , że nie kupiony Pl. A za grosze też bym nie oddał prawie nowego zegarka.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Ja nie ukrywalem , że nie kupiony Pl. A za grosze też bym nie oddał prawie nowego zegarka.

Chodzilo o cenę zakupu i cenę sprzedaży i info o gwarancji.

Czyli cwaniak kupil NOWEGO za (grosze) 1900zl na polskie a sprzedaję UŻYWANEGO za (złotówki) 2500 uzywanego bez polskiej instrukcji i gwarancji.

 

 

tapnięte z Note 5 dualsim

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę biznes. Ja jak nie byłem na forum to też przepłacalem za zegarki bo kupowałem w Pl. To na forach pokazano mi sklepy gdzie mogę zaoszczędzić. Dużo na allegro jest takich prywatnych importerów zegarków.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin nad Twoim żółtkiem długo się zastanawiałem, ale jednak były inne priorytety. A ten czerwony z allegro to nie czasami były zegar kolegi nickt?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Taki trochę biznes. Ja jak nie byłem na forum to też przepłacalem za zegarki bo kupowałem w Pl. To na forach pokazano mi sklepy gdzie mogę zaoszczędzić. Dużo na allegro jest takich prywatnych importerów zegarków.

Hmm to tak patrząc to nie powinienem nikomu udostępniać instrukcji bo dlaczego ja płacę w pl grube pieniądze a cwaniak kupi taniej, potem żebra o instrukcje bo angielskiego nie zna.

Kurcze dałeś mi do myślęnia. Wspierałem cwaniaków za friko.

 

PS. importerzy nie sprzedają używanych :)

 

 

tapnięte z Note 5 dualsim

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę biznes. Ja jak nie byłem na forum to też przepłacalem za zegarki bo kupowałem w Pl. To na forach pokazano mi sklepy gdzie mogę zaoszczędzić. Dużo na allegro jest takich prywatnych importerów zegarków.

Zgadzam się , ale dużo osób nie ma pojęcia nawet o takich forach, ja szczerze mówiąc natrafiłem na nie przez przypadek, mimo wszystko ciesze się z tego.

Jest to jakieś hermetyczne zamknięte grono z tego co tu zdążyłem zaobserwować, lecz mimo wszystko juz parę razy okazało się, że mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony "starych wyjadaczy "

Nie o tym miało być hehe ,moim zdaniem dużo jest osób kupujących MM za granicą a później sprzedają je na allegro z zyskiem, dla kogoś to i tak jest promocja , patrząc na cenę na allegro a w sklepie to jest spora różnica.

Pewnie gdyby nie forum to i ja bym się na taką cenę 2,5 pokusił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Hmm to tak patrząc to nie powinienem nikomu udostępniać instrukcji bo dlaczego ja płacę w pl grube pieniądze a cwaniak kupi taniej, potem żebra o instrukcje bo angielskiego nie zna.

Kurcze dałeś mi do myślęnia. Wspierałem cwaniaków za friko.

 

PS. importerzy nie sprzedają używanych :)

 

 

tapnięte z Note 5 dualsim

Czyli jak będziesz chciał jakieś info to mamy Ci nie pomagać za darmo ???  Nie wspierasz cwaniaków a pomagasz swoim nowym kolegom na forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem wsparcie w formie instrukcji po polsku i nie uważam się za cwaniaka. Jak mogę pomóc to pomagam na forum. Poza tym doceniam pracę i pomoc kolegi który mi ją udostępnił. Chwała mu za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kumam tej całej akcji nie za darmo  <_<

Zawsze pomagam jak mogę i inni mi wiele pomogli tutaj  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Zboczyliscie z tematu. Poraz kolejny napisze ze chodziło mi o cwaniaków tanio kupujacych i drogo sprzedających używane i nie informujących o problemie z gwarancją

I nie uważam każdego za cwaniaka.

A ta moja mala dygresja że pomagałem za free to była do '' Taki trochę biznes''

Czytajcie koledzy że zrozumieniem :)

 

 

 

tapnięte z Note 5 dualsim

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, i tego sie trzymajmy. 

 

Btw: jakie zegary ostatnio sprzedałes, bo trochę nie śledzę, co sie dzieje na bazarku?


Czytajcie koledzy że zrozumieniem :)

 

A Ty pisz "ze zrozumieniem"

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Ja otrzymałem wsparcie w formie instrukcji po polsku i nie uważam się za cwaniaka. Jak mogę pomóc to pomagam na forum. Poza tym doceniam pracę i pomoc kolegi który mi ją udostępnił. Chwała mu za to.

Oczywiście żeby nie było że nie pomagam

I Kilku kolegom załatwiłem za 2500 z TT

Dzięki czemu maja gwarancje w Polsce.

 

tapnięte z Note 5 dualsim

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, i tego sie trzymajmy. 

 

Btw: jakie zegary ostatnio sprzedałes, bo trochę nie śledzę, co sie dzieje na bazarku?

Pod nóż poszedł:

 

- Gulfmaster GWN-1000B-1A + żółte gacie do niego

- Citizen AS4020-52e

- Deep Blue Nato Diver 300m Black PVD + biała guma

- Casio MTP-1341L - ten to tylko miejsce w pudle blokował  :P

- Invicta 17556 - ten jeszcze wisi  ;)

 

Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citka sprzedałeś i nie powiedziałeś? :(


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citka sprzedałeś i nie powiedziałeś? :(

Wisiał trochę czasu na bazarze  -_-

Przepraszam ale już nie pamiętam abym obiecywał pierwokup?   :ph34r:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem się przywitać. Forum czytam parę lat ale jakoś nigdy nie było okazji się zarejestrować.

Można powiedzieć, że zegarki to taka moja pozytywna choroba. Ostatnim nabytkiem był G-Shock GA-1000-4AER. Zawsze kupowałem u krajowych dystrybutorów ale niestety cena MM do tego nie zachęca. Tak więc zamówiłem na Expedite lecz niestety po kilku dniach zwrot kasy bo go nie mają mimo, że dalej u nich jest na stronie.

Wysyłałem maile do skywatches.com.sg i watches2u  odpisali , że nie są w stanie powiedzieć kiedy znowu będą. W TT zeszli do 2850. Interesuje mnie zółty czy są jeszcze jakieś w miarę pewne strony, czy pozostaje czekać, aż się pojawią w powyższych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę filmików przez forum się przewinęło na temat  testowania MM. I tak się zastanawiam czy MM przeszedł by taki test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że by przeszedł. Mam go i widzę jak jest wykonany i z jakich materiałów.

Ciekawi mnie czy koperta wykonana z plastiku by to zniosła. Dużo jest testów G. Gotują , mrożą , zrzucają . Ale test tego MTM jest ciekawy. Jeszcze G-shocka  w takim teście nie widziałem. Mam Jeep-a i nieraz śmigałem w podobnym terenie ale nie przyszło mi do głowy żeby któregoś ze swoich G w ten sposób przetestować. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plastik jest naprawdę twardy i myślę że by podołał. Jednak nie zdecydowałbym się na taki test zegara wartego 3k. Chyba że zarabiałbym tyle co Lewandowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.