Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się też podobał. Dowiedziałem się że te cyferki i litery na dekielku zegarka to oznaczenia fabryki i daty produkcji. Wcześniej nie miałem o tym pojecia. Nawet lajka na YouTube dałem koledze.

Dziękuję

Matej gratuluje super filmik. Przed zakupem swojego nie znalazłem nic pomocnego po Polsku a tu maż powstało takie arcydzieło dla następnych fanatyków MM.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem email do casio spain w sprawie wymiany oringa z nazwami miast w moim mudmasterze

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie o stronę do rzetelnego sprzedawcy który będzie miał do sprzedania mm. Po 5 dniach z expedite dostałem zwrot kasy bo oczywiście nie mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać szukać i jeszcze raz szukać ..

Nikt Ci tu nie poda gotowego linku, bo na chwilę obecną takich nie ma ;)

 

A jak chcesz rzetelnego sprzedawcę, to kup z oficjalnej dystrybucji.

Tam bez wątpienia jest najpewniej.


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego tylko nie mają w sprzedaży mm. A kupiłem tam już 3 g-shocki w tym gw-9400. Jak ktoś miał takiego sprzedawcę to proszę pisać na priv lub na ogólnym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego tylko nie mają w sprzedaży mm. A kupiłem tam już 3 g-shocki w tym gw-9400. Jak ktoś miał takiego sprzedawcę to proszę pisać na priv lub na ogólnym. Pozdrawiam

Też szukam ale żółtego. Jak pisałem wcześniej niby jest tutaj http://maxkart.co.uk/. Taki adres podał mi sprzedawca

, że niby zegarki sprzedaje tam, bo czepiał się go ebay. Niestety w sieci ciężko coś znaleźć na temat tego sklepu. Przy próbie płatności PayPal pojawia się płatność na konto Suprises-store czyli faktycznie tak samo jak nazywa się jego sklep na ebay gdzie ma dużo pozytywnych komentarzy. Tutaj z forum też ktoś kupował u niego przez ebay i było ok. Teraz kwestia ryzykować czy czekać, aż pojawią się gdzie indziej.

Edytowane przez argentorat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam ale żółtego. Jak pisałem wcześniej niby jest tutaj http://maxkart.co.uk/. Taki adres podał mi sprzedawca

http://www.ebay.pl/usr/surprises_store, że niby zegarki sprzedaje tam, bo czepiał się go ebay. Niestety w sieci ciężko coś znaleźć na temat tego sklepu. Przy próbie płatności PayPal pojawia się płatność na konto Suprises-store czyli faktycznie tak samo jak nazywa się jego sklep na ebay gdzie ma dużo pozytywnych komentarzy. Tutaj z forum też ktoś kupował u niego przez ebay i było ok. Teraz kwestia ryzykować czy czekać, aż pojawią się gdzie indziej.

Ja u niego kupiłem przez ebay i jestem zadowolony.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ceny MM w promocji w jego sklepie sa calkiem niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ceny MM w promocji w jego sklepie sa calkiem niezle

Równe 500 dałem z przesyłką do Hiszpanii. 3 tygodnie i paczka dhl w domu. Zawsze kupujcie przez PayPal. Wtedy nie ma sie co martwić o zwrot kosztów czy ze Cię oszukują. Gwarancji na pismie swojej dają rok.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już info co do oringu z nazwami miast w mm. Odpisali mi z casio spain. 35 euro z wysyłką takie coś kosztuje. Pytanie tylko czy dam radę sam to zmienić? Trzeba będzie demontować przyciski?

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo. Z czego to jest? To też szafir?

Szafir by sie nie zrysowal. Zwykły metal pokryty farba i lakierem

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka raczej nie będziesz musiał otwierać, wystarczy że zdejmiesz bezel. Pewnie ten ring jest przyklejony taśmą dwustronną ale sam zobaczysz jak zdejmiesz bezel. Poszukaj też w internecie mm ze zdjętym bezelem albo napisz do zibi czy mają plan mm to tam będzie zaznaczone jak to jest przymocowane.

W dziale technicznym jest już kilka takich planów ale do gwg chyba nikt się nie dobierał.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doo muda nie mam schematu, w zibi będą mieli na bank

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka raczej nie będziesz musiał otwierać, wystarczy że zdejmiesz bezel. Pewnie ten ring jest przyklejony taśmą dwustronną ale sam zobaczysz jak zdejmiesz bezel. Poszukaj też w internecie mm ze zdjętym bezelem albo napisz do zibi czy mają plan mm to tam będzie zaznaczone jak to jest przymocowane.

W dziale technicznym jest już kilka takich planów ale do gwg chyba nikt się nie dobierał.

Szukam wszędzie i nie ma

 

Send from my s7 edge

Doo muda nie mam schematu, w zibi będą mieli na bank

A dadzą?

 

Send from my s7 edge

Jak ktoś mi załatwi schemat to chętnie zrobię fotki i udostępnię na forum demontaż y wymianę oringa. Tylko kurcze potrzebuje więcej info żeby wiedzieć czy dam radę to zmontować jak w fabryce

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez problemu da się wymienić, podobnie to wygląda jak w GWN.

 

9c9898c21ee7ff6fc8c359cc4e4ea4c6.jpg

 

Za oring do GWN ZiBi chciało około 110 zł więc cena 35 € za oring do GWG jakoś mnie nie dziwi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do zibi i casio spain może udostępnią jakieś materiały.

 

Send from my s7 edge

Jak będziesz miał to podziel się z nami tym materiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał to podziel się z nami tym materiałem.

Nie ma sprawy

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi z casio spain. Mówią ze wymiana jest skomplikowana bo trzeba otworzyć zegarek... Życzą sobie 64 euro za oring razem z wymianą.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równe 500 dałem z przesyłką do Hiszpanii. 3 tygodnie i paczka dhl w domu. Zawsze kupujcie przez PayPal. Wtedy nie ma sie co martwić o zwrot kosztów czy ze Cię oszukują. Gwarancji na pismie swojej dają rok.

 

Send from my s7 edge

3 tygodnie z Anglii do Hiszpanii ? :o Jeszcze DHL :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie z Anglii do Hiszpanii ? :o Jeszcze DHL :blink:

3 tyg trwało od momentu zamówienia. Wysłali chyba po tygodniu.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.